Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova jooooooj....to je super....a na čom ste boli?
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar Nezvratný osud 4...určité miesta boli fakt nechutné... :-p ale ináč efekty super
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova na tom bola aj teraz moja kamoška a povedala že niektoré scény sú fakt nechutné a ona je ešte taká, že také krvavé situácie nemôže vidieť lebo odpadne, tak to bolo pre nu zážitok...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar :-D ja som sa na to psychicky pripravila - vzhladom na to, že som videla aj predošlé 3 časti vedela som čo môžem čakať... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova aj ona vedela čo to je za film lebo už tiež videla tie predošlé časti, len na nu to tak zle vplýva...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...veď jasné, každý sme nejaký... ;-) jeeeej za chvílu je 15:00 a ide sa domooooov...no pomaly ale isto sa zvíkendieva... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no my sme tiež len trvdo čakali, kedy môžeme ísť domov... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky :-) od včera už mám topánky a musela som sa podeliť o moju radosť. Sú perfektné a vytešujem sa z nich teraz. Včera som si kúpila aj podvazok, tak som ako blcha teraz :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak ahooooj, tak to je super, teším sa s Tebou... ;-) šupni ich do albumu...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ahooj ďakujem, hneď ich šupnem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak som to tam už šupla :-D keď chceš kukni http://www.mojasvadba.sk/album/album.... sú tam aj iné úlovky zo včera ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak jeeeeej pekneeeeee... ;-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby babyyy....možno budeme mať byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosnnar tak to je supeeeeer ;-) takže obhliadka dopadla dobre- bol na živo taký ako na fotkách?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no obhliadky sme prešli asi 3 ale ten čo som ti aj posielala bol už asi obsadený, lebo už nebol v ponuke ale tento je na kpt. nálepku (ten malý 4-poschodový činžiak), stojí zatial 33500 € ale že ak by sme ho vzali tak by ho vedeli dať možno o 1000€ lacnejšie, ono je to cez realitku...dneska o 10-tej idem s tým maklérom aj do banky, len tak pozisťovať, či by nám dali úver a že koľko tak teoreticky...no ale uvidíme, nechcem predbiehať ale teším sa...ak chceš, pošlem ti link na ten byt
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar jasneeeee pošli... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova http://www.lkreal.sk/zoznam.php?detai... no je tam ešte taká nejaká práca na nom ale určite menšia ako na tých predchádzajúcich...aspon to je môj názor
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar nooooo, vyzerá fakt dobre... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova dakujem...len dúfam, že ná to s ním výjde...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...držím palce... ;-) ináč pokúšala som sa ti poslať nejaké foto nášho bytu (asi 3krát) a nejako mi to nechcelo poslať...asi budem musieť upraviť veľkosť... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ak si posielala na azetko, tak tam vieš poslať asi len do 15 MB...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar jaaaj tak to potom ozaj bude tou velkosťou... :-D tak ja sa s tým doma pohrám a hádam to už prejde...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooooooooooj baby,ako sa mavate,ja som tu uz nebola vecnost teda :-| bola som na tyzden doma na SK,vybavovat ,takze uz mam skoro vsetko zajdnane :-p 8-) tesim sa,zostavaju mi este oznamka,polnocne saty,a take,ale tie hlavne veci uz maaaaaaaaaaaaame!!no tesim sa ze to uz mam za sebou,slo mi to ako po masle x-)a vy tu mate kopec noviniek,som sa inac tiez chcela pridat minule k vrabciakovi a sa spytat preco nedate svadobne fotky tu do albumov,rada by som vas videla ake ste boli nadherne nevesticky... vrabciak tak gratulujem ze uz mas satocky,topanocky su krasne,a satocky som nevidela,ale urcite su tiez nadherne..vy budete mat v Topolciankach svadbu,wow,tam je to kraaasne,sesternica tam tiez mala,budete mat krasne fotky urcite.. jankavladkova cauko Jani dufam ze uz ti je lepsie.... ;-) rosannar vidim ze hladate byt,uplne suhlasim s Jankou,ze lepsie platit si hypoteku ako niekomu najom,tak vam drzim tiez moc palceky nech najdete nieco pekne za super cenu ;-) teraz by mali byt lepsie ceny,ako predym,takze je dobry cas na take rozhodnutie zdravim vas a zelam vam vsetkym krasny dnicek 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka.europe ahooooooooj :-D noooo, pomaliiiiiiiiiiinky sa to zlepšuje...už viem dýchať a pomaly začínam spoznávať svoj hlas... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no boli sme teraz sa pýtať za tie hypotéky, koľko by nám kde dali, a zatial to vyzerá veľmi dobre..no uvidíme...a možno už zajtra pôjdem zaplatiť zálohu a už bude z časti náš... :-D jaaaaj...vieš, ako sa teším...ani si to nevieš predstaviť... lucka.europe dakujem ti krásne...už sme našli taký byt pre nás, môžeš kuknúť link http://www.lkreal.sk/zoznam.php?detai... a dakujem vám, že mi držíte palčeky...ste zlaté ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...tak to je perfektneeeeeeee...takže ak všetko pôjde ako má, už tieto Vianoce budete vo vlastnom... ;-) uuuuplne ťa chápem - aj ja som sa veeeeeeeľmi vytešovala keď sme sa s drahým sťahovali do nášho bytíku... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no vianoce neviem, či tam už budeme ale bude už náš...chceme ho ešte dať trošku doporiadku...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...no ale hlavne, že bude váš... ;-) jaj uplne si mi pripomenula to kraaaasne obdobie keď sme sa s drahým zariaďovali...ja totiž zbožňujem behať po obchodoch a nakupovať a preto som si zháňanie nábytku a doplnkov a v podstate celkové zariaďovanie doooosť užila... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no aj ja sa teším...a bola som prekvapená, lebo čo som číala fóra, tak tam písali, že SLSP nie je bohvie čo na hypotéku, no ale mne sa to nezdá, lebo nám ponúkajú 100% úveru a + si môžeme zobrať až do výšky 60 000€, no len tie splátky, no ale uvidíme...večer sa s drahým porozprávame a uvidíme čo a ako..
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar jasné, treba si prejsť všetky plusy a mínusy...no a treba počítať aj s tým, že časom(a podla vášho plánu už možno budúci rok) pôjdeš na materskú, tak aby vám to potom všetko vychádzalo... ;-) ale ako si už spomínala, odpadlo vám už splácanie auta, no a keď prestanete platiť podnájom, malo by to byť v pohode, no nie? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?