Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no víkend bol trošku únavný, na jarmoku sme boli aj v piatok s manželom :-) od nejakej tretej to pol šiestej a potom ako bábätko zaspal o 19:15 a vstal len o 02:00 ráno a odvtedy bol hore a potom v sobotu sme boli u našich na obed a potom aj s nimi sme šli, ale nič som si nekúpila....a ty ako? bola si na jarmoku?
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar my sme boli tiež v piatok s manželom- cca od 15:30 do 18tej a potom sme sa šli k našim trochu zohriať (bývajú v tých činžákoch pri námestí, takže v podtate jarmok mali pod oknami :-D )- mamča spravila verené vínko, pečené gaštany a pod.- takže taká pohodička a cestou domov sme stretli kamošov takže sme sa nakoniec domov dostali až o 2hej... :-D v sobotu sme potom boli už len na chvílu -nakúpiť tie kokosové a marcipánové tyčinky- bez toho by to pre mňa nebol jarmok :-D inak som si nekúpila nič...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar už som ich odtial zmazala, ale ak chceš, tak kvoli tebe ich dam znovu dám ;-) , ale nie na dlho jankavladkova, chcela som taký mix kvetov. Mám obrázok v hlave a ten sa sem bohužial nedá preniesť :-D ale niečo skúsim vypátrať a hodím to do albumu, len neviem kedy.Margarétky majú biele lupienky a tie šaty sú vo farbe slonovinovej kosti, tak by sa to asi nehodilo :-( Som totiž zaťažená na lúčne kvety
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak :-D :-D tak som zvedavá...ale znie to zaujímavo...a chceš takú farebnejšiu kytičku?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no tak si si ho užila aj v pohodlí.... :-D a podla mna tiež by som asi nemala jarmok bez tých sladkostí čo tam predávali... vrabciak krááásne šatočky....velmi sú peknéé
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova, nie farebnú. Chcela som do biela, ale keďže som si vybrala inakší odtieň bielej, takchcem tak nejak aj ostatné zladiť. rosannar, ďakujem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, je tu niekto?
Odpovedať
Dobrééé ránko resp. dobrá desiata .... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee, aj ja už som tuuuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee....aj ja som tuuuuuuu...aj vy ste tuuuu? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tuu tu tu tuuuuu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D vidím, že všetky tvrrrrrdo pracujeme... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
práca predsa šlachtí, že???
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ja nepracujem...iba sa robím že robím :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj baby, tiež sa vám dnes niiiiiič nechce robiť...? ja by som najradšej zalahla a spala....
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no asi tak nejak...s drahým práve pozeráme a hladáme byt, no len je to ťažké niečo aj nájsť čo je dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar my zas s drahým zháňame pozemok a tiež nič moc...snáď budeme mať šťastie my aj vy... ;-) a aký byt by ste chceli?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova vieš čo, najradšej by sme boli, keby sme našli 3-izbový a aby tam bolo už skoro všetko spravené, už len aby sme sa nasťahovali....lebo ked si zoberem že ho kupime cez úver a ešte aj donho vrážať peniaze na prerábku, tak by sa nám to neoplatilo...našla som teraz jeden na dopravnej, bud. týžden by sme ho chceli ísť pozrieť, no uvidíme, či sa nám zapáči aj v skutočnosti alebo nie...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ..to máš pravdu a ak by bol za prijatelnu cenu tak neni o čom...tak držím palce, aby vám to vyšlo... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ten na dopravnej stojí 1200000,-- Sk...a sú tam spravené plastové okná, plávačky, má 2 balkony, špajzu, novú linku...len kupelka nie je spravená, ale to je už mi minimum
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar tak to je potom fajn... ;-) no a tú neprerobenú kúpelku by som dokonca brala ako plus- lebo vkus predošlého majitela by sa nemusel zhodovať s tvojím a takto by ste si ju mohli časom prerobiť podla seba... a 2 balkóny- uuuuplne super- to jediné mi chýba na našom, že nemáme balkón...ten byt je potom tuším tam v tých výškových pri stanici,že?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova presne tak, neviem, či by si aj vedela, ten čo asi minulý rok zateplovali, ved ak chceš, pošllem ti link a môžeš si ho kuknúť... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar jasné pošli, som zvedavá... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova pošlem ti tri linky, lebo tri krát je tam, a vzdy sú iné fotky okej..pošlem IP
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar tak som to omrkla a vyzerá to dobre... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova dakujem, len dúfam, že aj v skutočnosti to bude také pekné a dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar snáď áno...a ak náhodou nie, budete hľadať ďalej a určite nájdete ten pravý... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no len škoda je, že necítim ten pravý, možno ked v nom budem tak niečo bude citiť, ale zatial nič...
Odpovedať
Profilova fotka
"to si deláte prdel??" =-) také ceny za byt v LV? Pekne to lezie hore i keď troj izbový, ale aj tak tá cena je dosť vysoká. My na byt asi nikdy nenaškrabeme :-( rosannar, dva balkóny to je super. To ti fakt v dobrom závidím.
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak tak to by si mala vidieť ceny asi tak pred rok a pol...vtedy išli 3-izbové okolo 1500000 a aj viacej...už to šlo asi o 10% dole od minulého roka... a ani my nenaškrabeme na taký byt...u nas jediná možnosť je hypouver + pôžička na doplatenie zvyšku lebo na hypouver ti nedajú 100% nehnuteľnosti ale asi len 70% a ostatok len pôžičkou a aj to nie je isté že dostaneme...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?