Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ...ja som si to myslela kvôli tomu, že už pár kamošiek kupovalo kolegyniam albumy- je to vďačný svadobný dar... :-D ja som napr. od kolegovcou okrem iného dostala kuchársku knihu... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ved aj mne kolegyne kupili fotoalbum a plus k tomu aj dva rámiky na fotku - jeden na malú a jeden na veľkú a už veľkú fotku aj máme v rámiku, tak nám tak pekne zdobí izbičku..
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ..aj ja už sa teším ako zaplním rámiky- tie som si nakúpila vopred a jeden sme dostali aj od pani zo svadobného salónu- bolo to milé prekvapenie... :-) dnes sa chystáme reklamovať jeden svadobný dar- z manželovej práce sme dostali LCD televízor a akosi tam hapruje zvuk...my na tie TV máme celkom smolu- keď sme si kupovali do obývačky, tiež sme ho museli ísť vymeniť, lebo vypadával obraz...asi máme televízne prekliatie... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ja som rámiky nekupovala, lebo nemám ich veľmi kde dávať, tak ak kupime byt, tak tam bude viacej miesta a potom kupim a zarámujem...
Odpovedať
jankavladkova krásne fotky a aj samozrejmy vy dvaja na nich ste krásny!
Odpovedať
noo my už máme od fotografa spracovaných 365 fotiek a som hrozne zvedava ešte na zvysne, som zvedavá kolko ich bude do kopy upravených
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ...ďakujeeeem ;-) takže tie fotky čo máš na tej stránke ešte nie sú všetky?
Odpovedať
jankavladkova ešte nie, vždy tam postupne pribúdaju nejaké fotky, ešte tam napr. nieje ani žiadna fotka z odčepčovania .
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Janka,aj ja chcem vidiet fotky,som z straaaaaaaasne zevdava :-p tak mi posli prosim tvoj FBnech si ta najdem
Odpovedať
Profilova fotka
lucka.europe ...IP ;-) chelonka ...tak som tam zase nakukla...supeeeeer... ;-) no a to vypúšťanie lampiónov je uuuuuplne perfektné x-) x-)
Odpovedať
baby, uz aj ja mam zopar fotiek x-) amaterske na FB a umelecke na jednej stranke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
devlin jeeej a mohla by si mi poslať link na tu stranku alebo ako si na FB?- rada by si si pozrela fotečky... ;-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
devlin aj ja chcem vidieť fotky...pošli mi prosííím link alebo meno na FB
Odpovedať
Baby, mate IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
devlin dakujemeeeeee :-D
Odpovedať
devlin aj ja sceeeem
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooojte, konečne piatooooook :-D dnes som si bola po nové doklady... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak vám v dobrom závidím, že už to máte za sebou. Niežeby ma nebavila príprava, ale vie ma nepekne rozladiť, keď už teraz stroskotá niečo, čo v deň D musí byť 100%. Zajtra idem natiahnúť na seba zopár šiat tu v Prahe, tak uvidíme, že či budem spokojnejšia ako v LV. Bojím sa, že začnem prepadať depresiam a tak i prosím držte palce, aby to zajtra dobre dopadlo. jankavladkova, je mi lúto, že vám tá Praha nevišla. Máte náhradný termín? Už máte euro OP, alebo sa ešte stále dávajú tie klasické zaliate kartičky? Platí sa za to? Boli ste si tie doklady vybavovať hneď v pondelok po svadbe?Som ťa zavalila otázkymi :-N lucka.europe my budeme mať svadbu na zámku v Topolčiankach. Tam bude aj sobáš, hostina a aj tam prespíme. Na druhý deň pojdeme všetci na obed neďaleko zámku a potom sa každý rozlezieme svojou cestou. Bude to maličká svadba 24 ľudí len rodina. Pre kamarátov a sesternice spravíme takú solavu asi dva týždne pred svadbou. Je to naša vízia a dúfam, že sa nám to tak podarí aj uskutočniť. Žijeme síce v Prahe, ale obaja sme slováci dokonca sme Levičania :-D Ďakujem za pochvalu a pozdrav, tiež ťa pozdravujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ešte ma napadlo. Prečo si svadobné fotky nedáte sem do albumu? Tiež by som sa na vás rada pozrela. Dúfam, že vás neodradila tessa...
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak no ako si dopadla s výberom šiat? podarilo sa Ti nájsť tie pravé? ;-) ak náhodou nie, neboj, ešte máš dosť času a určite sa ti podarí niečo nájsť... čo sa týka príprav plne ťa chápem, aj ja som bola párkrát v sterse, keď mi niečo nevychádzalo ale našťastie všetko sa mi dalo vyriešiť aby bol deň D taký ako mal byť a teraz na to prípravné obdobie rada spomínam... :-D zatial ešte nemáme vybratý náhradný termín, máme to trochu ťažšie, keďže môj manželík je dosť pracovne rozcestovaný a veľakrát dopredu nevieme či bude cez víkend doma alebo nie...ale pevne verím, že sa ešte tento rok do tej Prahy dostaneme... :-D už máme euro OP- ja som už vlastne aj mala, lebo som menila minulý rok (končila sa mi platnosť), no a doklady sme si vybavovali v stredu- v utorok sme si boli po sobášny list a v stredu sme si prehlásili trvalý pobyt skočili na políciu a do zdravotnej poisťovne a do týždňa sme mali OP aj vodičák. ;-) ..kludne ma aj dalej zavaluj otazkami- rada pomozem... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak aké depresie? to musí byť len radosť a šťastie a neboj, nejaké určite nájdeš, ak si už nenašla... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, ďakujééééém vám ;-) jankavladkova, dúfam, že ti tvoje cenné rady budem mať možnosť vrátiť. ;-) Depresie ma prepadli minulý týždeň, ale to by som nerada tu na nete rozoberala. Nálada sa mi razom zlepšila po tomto víkende. MÁM VYBRATÉ ŠATY :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak no tak gratulujem...a kde si si vybrala? v Prahe alebo tu v LV?
Odpovedať
Profilova fotka
Vybrala som si v Prahe, ale cena za ne sa mi zdá ešte lepšia ako v LV. Dokonca teta v salóne je tiež Slovenka. Bola som v niekoľkých salónoch a nestretla som sa so zlým prístupom. Ak chceš dám do albumu na chvíľu fotky, tak si kukni.
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak :-D gratulujeeeem ;-) sú to nejaké z tých čo máš v albume? rosannar ahoooj
Odpovedať
Profilova fotka
sú v albume príprava http://www.mojasvadba.sk/album/album.... žiadne z tých, ktoré som si pozerala sa na ne nepodobajú. Vyberala som si a skúšala oveľa viac, ale v každých som vyzerala ako tehulka :-p
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak ...su uuuuplne super... ;-) dobre si si vybrala... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujeeeem som rada, že sa páčia ;-) Dúfam, že do nich nepriberiem :-p Chcela som mať kyticu aj s margarétkami, ale obávam sa, že sa k tym šatom také kvety nehodia. Čo myslíš?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ahooooooj vrabciak ja v tom albume žiadne šaty nevidím... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak akože dominantne na kytici by boli margerétky alebo len ako doplnok? neviem si to dost dobre predstavit, nemas nejaky obrazok takej kytice? rosannar ako po víkende- bola si aj na jarmoku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?