Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova FB-čko? to je čo?
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar facebook :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova už viem, hned ako som to poslala mi to došlo..sorry...a aké tam máš meno, nech si ťa nájdem...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar IP... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova okej...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova poslala som ti žiadosť o priateľstvo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova krásne fotky, a všimla som si, že si mala rovnakú čelenku ako ja :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar už som ju potvrdila... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova to je super...a ja na facebook nechodievam, takže ak náhodou pridáš fotky alebo niečo mi tam náhodou napíšeš tak mi to napíš radšej sem alebo na azetko, okej...a ak pridáš fotky tak mi daj vedieť nech si ich môžem kuknúť
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ..nejaké foto tam už mám... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no tie som kukla a sú pekné...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...vďaka... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jankavladkova všimla som si, že máš rovnakú čelenku, ako som mala aj ja... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar tiež som si všimla... :-D
Odpovedať
jankavladkova aj ja scem vidieť fotkyyyy
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka a kedy budeš mať ty fotky?
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ..si na FB?
Odpovedať
heeeej
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka tak ak chceš, pridám si ťa do priatelov a môžeš si ich pozrieť... :-) pod akým menom ťa tam nájdem?
Odpovedať
Martina Horniakova Spanova
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka tak som ti poslala ziadost... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova a koľko ste mali spolu fotiek?
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar fuuuu, veľa- na cd sa nezmestili, tak nám ich dal na dvd v 2 súboroch- také tie pózovacie v jedom no a tie ostatné od príchodu do kostola v druhom...nepočítala som ich, ale tipujem tak okolo 400...plus ešte kooopec ďalších od kamošov a rodiny...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova to je supeeer...my máme tiež na dvd a tiež dva súbory len my máme v jednom súbore neupravené fotky, a v druhom upravené, že pripravené na tlač a rozdelené na 13x18 alebo 10x15 a A4...a tých je asi tak okolo 200... a tých od rodiny ich máme okol 500...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...tak to ich máte tiež dosť... ;-) my sme dohodnutí s fotografom, že mu pošleme čísla fotiek ktoré chceme vytlačiť s tým, že mu napíšeme aj aké rozmery chceme a on to poupravuje a aj dá vytlačiť... :-) takže cez víkend sa s tým chcem pohrať aby som si mohla čím skôr urobiť album... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ja už mám tiež asi tak skoro všetky vybraté...chcem zaplnit celý album a tam potrebujem 56 fotiek, tak ešte asi takých 10 vybrať a môžem dať tlačiť...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ja si tento týždeň chcem kúpiť nejaký pekný album, najlepšie nalepovací...nevieš kde také majú?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no tak s týmto ti viem len poradiť, že mi sme pozerali vo fotolabe (fugifilm) ale my sme si kupovať nemuseli, lebo od mojich kolegýn sme dostali nádherný a taký ako sme chceli, tak aspon mám o starosť menej...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...vďaka za tip...snáď sa mi podarí nájsť taký, čo bude spĺňať všetky moje predstavy... :-D ja som radšej počkala s jeho kúpou, či ho náhodou od niekoho nedostanem, ale asi to nikoho nenapadlo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova mna by zas nenapadlo, že od niekoho dostanem album... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?