Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
lucka.europe - budem sa opakovať, aj ja som ti poslala IP...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ahooooooj...
Odpovedať
Profilova fotka
tessa no keď myslíš, že si sem každý píše čo chce tak nech sa páči: je dosť očivodné, že si tu starý inventár, ale mala by si sa nad sebou zamyslieť, lebo tu píšeš dosť trápne, detinské a blbé veci. :-S Dúfam, že tvoje deti vedieš trošku k lepšiemu rozmýšlaniu...a keď nemáš čo na robote, len blbosti a bludy písať druhým, tak sa pokús viac venovať sebe.a ešte jedna vec, skús si najsť nejaké kamošky a keď sa ti to podarí, daj nám vedieť... tešilo ma!
Odpovedať
Profilova fotka
tessa ale zato ti aj trošku závidíme, že nemáš nič iné na starosti, len riešiš kytice a porovnávaš...možno že aj nevesta so ženíchom sú len naklonovaný, alebo skopírovaný, nezdá sa ti? ale zas priznaj sa, nie náhodou aj túto celú stránku si TY panika dokonalá vymyslela?ha ha ha No neviem pochopiť ako sa po Leviciach môžu premávať takýto ľudia ako si TY!!! a to som už videla a stretla kadečo.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeej baby dakujem vam krasne som necakala tak rychlo tak vela pomoci,ste moc zlate x-) musim to vsetko preverovat a ocheckovat,mam jeake kontakty uz aj ja,tak to nejako uz povyberame aj s drahym,ale velmi mi ulahcujete pripravy,naozaj som prijemne prekvapena dakujem ;-) pekny vecer este prajem vsetkym
Odpovedať
lucka.europe veľmi radi pomôžeme pokiaľ vieme! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juleska po LV sa už nepremávam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tessa no chvalabohu... tak keď podľa teba je život zmena...tak skús zmeniť samú seba ;-)
Odpovedať
čauteeee, tak aj nám sa nakoniec podarilaaa mini svadobná cestaaaa, ideme dneeeees - do nedeleeee
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj chelonka,tak si to uzite ;-) a kam sa vyberate??potom napis ako bolo,pekny den vsetkym,pa :-p
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka jooooj či ti závidím...tak sa drž a uži si tu svadobnú cestu...my ideme zajtra na svadbu, tak si to užijem aj ja, bez stresu a náhaňačiek okolo toho všetkého...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte lucka.europe, vitaj...som rada,že si sa pridala. Máme skoro rovnaký dátum svadby a obe sme v zahraničí :-) Kde plánujete svadbu? Bude to veľká svadba, alebo plánujete niečo menšie? rosannar, moja sestra ide tiež na svadbu, tak sa tam možno stretnete ;-) Želám dobrú zábavu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jeeeeeeeej Ahoj vrabciak,dakujem za privitanie |-| ,zlaty nick :-N ,my budeme mat v Eagli, a vy??ty si beries Cecha predpokladam,ked vidim ze byvas v Prahe,ja si budem brat Poliaka,byvame v Taliansku uz dlhsiu dobu...planujeme tak do 70ludi max.a vy??dufam ze sa zmestime do toho poctu..mas podobny vkus na saty aj torty ako ja,krasne su niektore,chvalim :-)a uz mas vsetko vybavene??kto ti pomaha s organizaciou??mne velmi pomaha moja mamina bez nej by som to nedala dokopy.. x-)tak pozdravujem zatim,pa
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak no asi sme sa stretnuť nemohli, lebo ja som nebola v LV na svadbe...
Odpovedať
aaaa ja už som po mini svadobnej ceste v práááci aaaa dnes sa mi tak nechcelo vstaaaavať
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka jooooj...tak ti závidím, ale aj my s drahým rozmýsľame nad takým víkendom ale len do dudiniec na taký romantický víkend...ale len okolo toho 14 novembra....
Odpovedať
rosannar určite si ten víkendík dajte, bo potom budete neskor možno lutovať. A uvidíte budete sa mať perfektne.
Odpovedať
rosannar aj my sme boli len tu na svlovensku, my sme boli v horach v terchovej teda vo vratnej.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee :-D tak aj ja už som v plnom pracovnom nasadení... :-D nám nakoniec tá cesta nevyšla- manželík mi ochorel, takže sme ostali doma... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no ved chceme ísť z tých penazí, čo sme dostali dary a aspon si trošku užijeme víkend sami a s oddychom...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova joooj, to mi je fakt lúto...ale ved ešte máte ist kedy, no nie?
Odpovedať
jankavladkova ahooooj a ako vám dopadla svadba??? nic som tu nevdiela že by si písla, ako dopala, dojmy a tak a fotky budu kedy?
Odpovedať
rosannar určite chodte, mi kolega horovil čo sa pred cca 2 rokmi ženil, že tiež nesli s manželkou a teraz maju asi 1 ročné bábo a teraz je im aj luto že nikam nesli ani na víkend
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ...kuk predošlú stranu - 4.10. cca 15:27 :-D ale rada zopakujem ;-) bolo to uuuuuuuužasnéééé, naaaaaadherneeeee, dokanaleeeeee, skrátna zatial najkrajší deň môjho života... ;-) všetko dopadlo podla predstáv, dokonca aj lepšie, len to ubehlo straaaaaašne rýchlo... no a dnes sma vraj už aj my v novinách... :-D fotky od fotografa ešte zatial nemáme, ale mali by byť tento týždeň, potom pošlem link, kde si ich budeš môcť pozriať... ;-) rosannar jasné, určite tam ešte zájdeme, len budeme musieť nájsť vhodný termín... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no presne na takých prípad som myslela, lebo sme si vraveli s manželom, že ved budúci rok pôjdeme cez leto niekde k moru a tak, no len to že plánujeme bábo, tak nikde nám to asi nevýjde, tak zatial len toto, ale aspon niečo...našla som teraz v dudinciach tie hoteli, čo sú tam, a dobré ponuky majú teraz aj 10% zlavy...tak možno pôjdeme tam, nie je to ani tak ďaleko a verím tomu že nám to bude stačiť...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova vy ste chceli ísť do tej Prahy, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee....včera som rezervovala romantický víkend v dudinciach na 13. - 15. november...jooooj...viete babule ako sa teším...aspon cez víkend si trošku oddychneme a nič nebudeme robiť....jaaaj teším sa ako malé dieťa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ahoooooj ;-) tak to máš supeeeer, držím palce, aby vám to vyšlo... ;-) jeeej vidím, že som ti ešte neodpovedala na otázku- áno, chceli sme ísť do Prahy... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova dakujeme pekne...a fotky ešte nemáš?
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...mám - v pondelok večer sme si boli pre dvdčko a sú uuuuuuplne super... :-D cez víkend sa chystám povyberať tie čo chcem mať vytlačené... jaaaj neviem sa na ne vynadívať... :-D zatial som pár hodila na FBčko, včera som ich tiež chcela dať na pokec, ale tam je dosť obmedzená velkosť, tak ich musím najprv poupravovať a to som ešte akosi nestihla... :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?