Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no my sme na daroch získali okolo 2000€ a na vykrúcanke sme získali asi 520€ takže dokopy máme 2550 € ak mám byť presná a teraz si z toho zobereme 150 € a dáme si spraviť ako svadobný dar centrál do auta :-D ...my sme sa tiež čudovali ako sa nám toľko poradilo nazbierať a sme radi, že máme nejaký rozbeh do života...a vy plánujeme aj mimino?
Odpovedať
rosannar plánujeme ale nie hnet teraz bo sa musím dať zdravotnem do kopy, na buduci mesiac idem na operáciu do úplnej narkozy bleee
Odpovedať
rosannar tak aj Vám sa wlušne podarilo nazbierať peniazkov :-D je to super dostať také peniazky - sak aj my sme už v utorok z tých peniazkov dozariadili obývačku :O)
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no ved preto dali peniaze, aby sme si kupili čo potrebujeme.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee ;-) konečne piatooook...no a mňa čaká posledný víkend za slobodna... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ahoooooj, no ja som bola len dva dni v práci ale tiež hovorím, že konečne piatok...a zajtra mna caká oberačka :-( a tak sa mi nechce a zajtra s drahým budeme mať už týžden čo sme svoji :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...mňa zas zajtra čaká veľké upratovanie... :-p ale aspoň zabijem čas, keďže drahý je tento víkend na služobke...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ináč ja som ťa chcela ísť kuknuť na sobáš ale musíme ísť preč :-(
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...jeej si zlatá- bolo by to milé prekvapenie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ale bohužial...a tak som chcela ísť...je mi to luto...ale ked budeš mať fotku, tak mi ju hned musiť poslať alebo sem pridať...okej..
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...jasné, pošlem... :-D a možno aj pridám ak s tým bude môj drahý súhlasiť... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova supeeer...teším sa....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
už len hodina a pol a konečne víkend...aj ked si veľmi neoddýchnem... :-D
Odpovedať
tak nes oslavujemeeee 1.týžden manželstva :-D
Odpovedať
jankavladkova jaj tak ti závidím svadbuuuu, my s drahým by sme si to hrozne radi zopakovali, des mi tak prislo lúto že už je potom.A hlavne si ju poriadne užiteeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no ja by som si to už nikdy nezopakovala...toľké stresy a na nič nebol čas...všetko to ubehlo ako voda...
Odpovedať
rosannar no ja hej, neviem ako drahý ale ja som nemala žiadne stresy a bolo perfektne, dnes vždy ked sme sa kukli n hodiny sme si hovorili čo sme o tom čase akurát robili minulý týždeň :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka my sme na tom boli uplne tak isto.... :-D ...my sme mali včera aj oberačku, tak sme ten čas nevnímali, ale vzdy ked sme pozreli koľko je hodín, tak sme si pripomenuli, čo sme robili...
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj baby, ja som zase včera za každým, keď som pozrela na hodinky tipovala, čo tak asi budeme robiť o takom čase o týždeň... :-D dúfam, že aj nám všetko dopadne uuuuuplne perfektne a aj počasko nám vyjde... ale v každom prípade sa s drahým chystáme poriadne si to užiť... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova tak vam držím palce, nech vám to výjde podľa vašich predstáv ;-)
Odpovedať
rosannar jankavladkova zlatéééé
Odpovedať
bože baby ja sa neviem dočkat fotiek od fotografaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka aj ja som na tom tak isto....myslela som že už vo štvrtok budú fotky ale stále nič..tak dúfam, že už tento týžden budú... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...baby chcem sa opýtať, kedy ste platili fotografovi a kameramanovi? Alebo sa to platí až potom pri preberaní foto/dvd?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no my máme jedného fotografa aj kameramana a jemu sme dali nejakú zálohu a potom ked budeme mať dvd tak potom vyplatíme zvyšok...aspon zatiaľ tak hovoril...
Odpovedať
my sme nezaplatili zatial nic, fotograf nechcel žiadnu zálohu, peniažky chce až po komplet odovzdanej práci
Odpovedať
a my fotky budeme mať do 5 týždnov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...vďaka baby... ;-) my sme zatial platili zálohu len kameramanovi, náš fotograf tiež nechcel nič... dnes večer máme stretko s Ervinom, aby sme si prešli náš svadobný deň, tak už som zvedavá čo ma čaká... :-D :-D
Odpovedať
jeee tak Ervina pozdrav :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka to vám fakt dlho bude robiť fotky...a vám čo všetko fotograf dá? my budeme mať asi 50 malých vytlačených fotiek, 1 veľkú (A4) a dvd s fotkami, aj s upravenými a pripravenými na tlač a aj neupravené...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?