Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak no sestra sa má dosť dobre...teraz chodila na jeden pohovor do nejakej firmy a bohužial ju neprijali, tak velmi sa na to tešila a oni de..li ju nezobrali :-D ..a pomáha mi, fakt kde sa len dá...ona nám bude zbobil svadobné auto, urobila nam tu spz čo mám aj v albume a ona bude môj svedok, družičku mám svoju naj kamošku...
Odpovedať
Profilova fotka
joooj babulky, bola som si dneska pre moja šatočky...no sú jednoducho úžasné...ešte ked mi dala aj bižu a všetko okolo toho, no krása...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ..tak to je super ;-) už len vyčkať svadobný deň a predviesť ich v plnej kráse... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova presne tak....aj ja som toho istého názoru... :-D
Odpovedať
čauteee babyyy tak jak se máte, už len zajtra piatok a už je sobotaaaa aaaa ako rýchlo to ideee a kolko vecí ešte musíme spraviť , dnes dobre u nas hlialo. rosannar už si bola na skuške make UP??? ja som bola dnes o 10:30 a bolo super ja som veľmi spokojna ako to budem mať :D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no ja idem zajtra ráno o 8:00 tak som zvedavá ako to dopadne...a nemáš náhodou foto make-up?
Odpovedať
ahojte babenky, rosannar a chelonka, nejako sa nam ten cas smykol :-)... a uz o chvilu budeme za vodou... ani sa mi to nechce verit.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte ;-) rosannar, devlin, chelonka, sabrinna, prajem vám, aby vám zajtrajšok vyšiel uuuuplne podla vašich predstáv... ;-) ...potom dajte vedieť čo a ako... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no jasné, že dám vedieť...ak budem mať prvé fotky hned ich sem dávam... devlin, chelonka, sabrinna a ostatné 19.9.2009 všetko naj babulky, nech sa vám to vydarí podľa vašich predstáv a aby to bolo ako z rozprávky...ja už zajtra neprídem...ale v nedelu sa tu možno (dúfam) ukázem...tak všetkým ešte raz všetko naj najlepšie, nech to ide ako po masle....papaaaaaaaaaa :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte babušky, všetkým vám prajem aby všetko dopadlo tak ako má, aby zajtrajšok bol najkrajším dnom v živote a aby bolo všetko perfektnééé. Všetkým Vám držím palčeky a dúfam, že niektoré z Vás aj zajtra uvidím!!! potom určite napíšte prvé dojmy a všetkoooooooo.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee....no tak a je to za mnou...bolo to úžasné...myslela som že to bude väčší trapas ale bolo to niečo, čo sa ani opísať nedá...aj ked na sobáš sme ešte museli čakať 20 minút tak to bolo super...fotky dám, hned ako nejaké budem mať... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj pani rosannar, som rada že vám možem pogratulovať k vášmu veľkému kroku. Buďte s manželom šťastný a lúbte sa tak ako včera, po celý váš život. Som úprimne rada, že vm to dobre dopadlo a máš dobré pocity ;-) Aj si sa stretla s niekoru z fóra?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
rosannar ahooooj mladá pani :-D teším sa, že všetko dobre dopadlo a gratulujeeeeem a prajem vám, aby váš spoločný život bol rovnako krásny (alebo ešte krajší) ako svadobný deň... ;-) ja som ťa bola omrknúť- práve som prechádzala aj s drahým okolo, keď ste išli na úrad... ;-) no a samozrejme gratulujem a všetko dobré prajem aj ostatným kočkám čo sa včera vydali... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak dakujeme pekne...a stretla som chelonku.... jankavladkova dakujeme veľmi pekne...joooj, škoda že som ťa nezazrela...bola som trošku v strese...a kukala som aj okolo, že kto náš všetko prišli kuknúť....a ešte ked sme prišli pred mestský úrad, tak nám povedali, že majú meškanie asi 20 minut tak sme ešte vo vnútri čakali...ale bolo to super....nozičky ma boleli ako nikdy predtým...
Odpovedať
Profilova fotka
Aké ste mali počasie? Dúfam, že všetko dopadlo podľa tvojich predstáv a budete mať aj krásne fotečky ;-) . Bolo niečo, čo si si predstavovala ináč?
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ja som ťa videla akurát keď ste prechádzali cez cestu a potom vošli dnu, takže som si ťa moc nestihla poobzerať ale z dialky musím skonštatovať, že si bola peknučká nevesta... ;-) už sa tešííííím na foto... :-D no a zahliadla som aj chelonku- akurát bola v aute a na niečo čakali keď sme prechádzali okolo a zbadal nás Ervin (starejší) tak s nami chvíľu pokecal, tak som stihla omrknúť aj ju... :-D Ináč ja som mala v sobotu rozlúčku so slobodou a bolo uuuuuuplne perfektne,povymetali sme pár podnikov, vybláznili sme sa s babami, no skrátka dopadlo to nad moje očakávania... :-D :-D :-D dnes idem na skúšku účesu, zajtra šiat a za necelé 2 týždne to už budem mať tiež za sebou...dúfam , že aj mne vyjde počasíčko tak ako teraz vám... :-D
Odpovedať
Ahojte baby, mate niekto skusenosti s Rancom u Bobiho?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ja som tam bola na jednej svadbe :-) viac v IP
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak počasie bolo nad očakávanie...najprv ráno bolo tak zamračené, ale potom vyšlo slniečko a svietilo až do večera...jediné asi čo nevyšlo ako som chcela bola kytica...ja som do toho kvetinárstva zobrala aj obrázok a aj tak pri spravili uplne inú ale aj tak táto čo mám je tiež krásna, tak to až tak nelutujem...a asi takých 10 minút a dám nejaké naše amatérske fotky a potom dám aj zvyšok.... jankavladkova joooooj, škoda že som ťa nezazrela ale bola som aj v strese tak som velmi si svet naokolo nevšímala...a o počasie sa neboj....ja som s tým hore kecala a dohodli sme sa že aj 3. 10. bude také krásne počasie ako sme mali my :-D :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar jeeej tak to ti ďakujeeeem...aj ja s ním ešte pre istotu hodím reč.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar a ozaj, kde všade ste sa fotili?
Odpovedať
Profilova fotka
babule pridala som nejaké fotky, ale moj manžel tam ešte nie je lebo všetky fotky čo tam sú tak fotil on...
Odpovedať
ahojte babule :-) tak Vam zelam vsetko najlepsie v manzelstve! Dufam, ze ste si to uzili aspon tak ako ja! ;-) Bol to uplne uzasny den pre mna x-) x-) Ani som nedufala, ze nam to tak dobre vypali. Na Urade nesklamali a pripravili nam skvely sobas, presne podla mojich/nasich predstav, proste uuuuzasne :-) Rosannar, videla som Ta v parku, pri 89 ;-) My sme prave odtial odchadzali. A este mam jednu nevestu v zabere, ale neviem koho... Jankavladkova, nevidela si nahodou mna? My sme cakali v aute pred Uradom ;-) V takom ciernom...
Odpovedať
Profilova fotka
devlin ...ešte raz gratulujeeeem mladá pani a som rada, že a Tebe všetko vyšlo podľa predstáv... ;-) videla som určite chelonku - ak si dobre pamätám v striebornom aute a Ervin spomínal, že idú do horárne... ;-) :-D Teba som asi nestihla- obzerala som sa všade možne, či náhodou neuzriem ďalšiu nevestu, no nič... :-D a ozaj baby, kde všade ste sa fotili? a koľko trvá také fotenie? rosannar ...takže ani z dialky ma zrak neklamal- boloa si peknučkaaaaaa nevestička... ;-) :-) už som zvedavá na ďalšie fotečky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
téeeeeda rosannar, moc ti to seklo ;-) Tvojho svedka som videla prvý krát v šatoch a tiež jej to veľmi, veľmi pristalo :-) devlin, prajem vám všetko len to najlepšie do spoločného života :-) veľmi dobre sa čítajú vaše prvé reakcie zo svadby :-) Dúfam, že toto fórum budete naďalej navštevovať :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
devlin tak to tebe som kývala pri 89? jankavladkova dakujem pekne...dneska doplnim aj dalšie foto a tam bude už aj moj milovaný manžel.... vrabciak dakujeme pekne...snažili sme sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte , prosim vas o kontakt na dobreho starejsieho od Levic..dakujem :-)
Odpovedať
dakujem baby :-) rosannar, neviem, ci si mi kyvala :-) bola tam este jedna nevesta sa mi zda... baby, chcem si to este zopakovat! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
devlin no ked my sme prišli do parku tak sme zastavili s autom pri 89 (mali sme modrú fabiu) a neviem kto ale nejaká nevesta išla už z parku von...
Odpovedať
CAUTEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?