Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar tak to máš super ;-) jaaaaaj mňam zákusky- na to sa už veeeeľmi teším-sladké veru môžem... :-D dnes som mala ďalšiu nočnu moru o svadbe... :-p jaj čím viac sa to blíži tým bláznivejšie veci sa mi snívajú... ozaj baby, chcem sa spýtať- budete dávať zákusky aj kadarníčke a pod.? ak áno kedy? Ja som rozmýšlala, že zoberiem ešte pred svadbou- vtedy keď k nim pôjdem na účes, nechty atď, len do svadobného salónu asi až potom, keď pôjdem vrátiť šaty...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja sa vydavam az v aprili..akurat v sobotu ideme len salu hladat..tak ci by ste mi mohli nieco odporucit... s polovickou sa nachadzame v Ba ale svadba bude v LV...zial nemam ziadne kontakty na tym spravnych ludi.. mohli by ste mi dat nejaky dobry typ na kadernicku, vizazistku, cukrarku, kvetinarku saty si vyberiem asi v BA , je tu myslim väcsi vyber... sme len minuly tyzden zacali hladat salu..a strasne zle je to v okoli Lv..co sa nam pacilo bolo len pre malu hostinu..nas je cca 80..a to co by bolo OK z hladiska kapacity, zas nebolo pekne.. stale si este myslim ze do aprila mame kopu casu..ale ako pozeram tuto stranku..tak tie pripravy sa robia v dost velkom predstihu..hlavne je miestnost zajednat, termin a mozem zacat s dalsim vybavovanim.. tak by bolo super ak by ste mi poradili :-) dakujem velmi pekne..
Odpovedať
Ahojte baby, zanedbavam vas, ale mam toho teraz strasne vela, aj v praci a este aj svadba...ach jo. Drzkajte sa, nech nam vyjde pocasie! vraj ma byt pekne, hura! x-) Dufam, ze to vyjde podla predstav kazdej z nas.... Zatial cafteee ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
peggulka, my sme mali svadbu pred necelými 2 týždňami v penzione tilia. bolo nas 59 aj s fotogafom a hudbou. tiliu môžem len odporučiť. možno Vás nakoniec bude menej (aj nás malo byť pôvodne 70). miestnosť si zajednaj ako prvú, to je najdôležitejšie....od toho sa bude odvíjať všetko ostatné. ak by si mala záujem, nemám problém, pošlem ti nejaké telefonne čísla do IP. s tými svadobnými šatami. kým si nejaké zajednáš, skús sa popozerať aj v LV v salónoch. v BA som videla najlacnejšie za 450 € (bola som síce len v dvoch), keď som bola popozerať v LV, tak najdrahšie boli za 280 € a fakt boli krásne. to je tiež dosť veľký rozdiel. a pokiaľ viem, tak niekedy začiatkom roka býva v BA svadobný veľtrh, kde určite nájdeš kopec nápadov a doplnkov.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj levice13, tak gratulujem..do tilie som chcela ist pozriet..ale nevedela som ze tam robia aj svadobne hostiny..nam odporucili oproti pokrok..ze je tam prerobena restika..bolo to v sobotu zatvorene..ale ked som videla to prostreidie toho nakupneho domu..mi bolo spatne..grafity, smrad.. ale tiliu pojdem urcite pozriet..a tych 70 ludi je uz zredukovanych :-) nas malo byt povodne okolo 80-90....:-( rozmyslam aj nad penzionom rekrea, na margite..tam sa mi to tiez celkom pacilo.. ak by si bola taka zlata, posli mi nejake kontakty..lebo fakt neviem koho mozem zohnat v lv..malo tam uz chodim, takze nemam nikoho kto by mi mohol niekoho odporucit..nejaku dobru kadernicku , vyzazistku.. si potrebujem zobrat volno a pobehat to tam aj mimo vikendov.. zatial som este nebola pozerat ziadne saty..tiez rozmyslam nad tym veltrhom..ale to je az niekedy januar, februar..neviem ci to nebude na poslednu chvilu do aprila ..bojim sa ze si tam nic nevyberiem a v salonoch uz budu mat vela siat rezervovanych..ze vraj to treba min.pol roka zajednat..tak neviem...tak od novembra , decembra chcem chodit po salonoch a zhanat saty a chcem skusit aj levice..len najhorsie je to s tym casom..asi budem chodit kazdy vikend domov a obehavat ....chcela by som do vtedy nieco schudnut.. :-) aj ked saty na snurovanie su nastavitelne aj na viac velkosti...
Odpovedať
peggulka ahoj ja som bola prene tak isto na tom ako ty, šaty mám nakoniec zo senca, hostinu máme v horarni pri novom tekove, tam je kapacita 80 ludí OK, my sme mali tiežpozvaných 80 a nakoniec je nás 66. - vždy niekto vypadne (nám vypadlo dosť ludí hlavne zo zdravotných dovodov) je hlavné aby si si čo najskor zarezervovala aj sálu, hudbu, Fotografa, Kameramana, kaderníčku, starejšieho ak chcete ak chceš po 19.9.09 ti možem dať kontakty a aj referencie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj chelonka, v horarni, to je kde? nepoznam .. ja som tam bola pozerat na ranci u bobiho..tam je to krasne..len sa mi to zdalo dost drahe... tak veru mas pravdu..snazim sa uz odteraz nieco riesit..len je to dost tazko takto na dialku..preto zhanam kontakty, referencie..aby som si to nemusela sama hladat..fakt neviem ako ani kde..:-( jasne chceme aj starejsieho..nejaky kontakt na neho by tiez bodol.. tak ty sa vydavas 19.9.09..to je uz teraz...drzim palce..:) uzite si to..:-)
Odpovedať
peggulka je o kusocek za novym tekovom, daj si ich webovu stranku normalne horaren stary tekov.Nieje tam povinné konzumné ako v ranči a celkovo sa mi to tam o mnoho viac páčilo. Neviem či poznáš, Ervina Szalmu starejši Levice, on je podla mna perfektný a aj mne bude robiť starejšieho,akurat sme sním mali včera stretko a presli sme si celú svadbu a bude super.
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka, hmm..pozriem to.. nepoznam nikoho..bola som sesterniciam v lv na svadbe..tiez mali starejsieho..myslim ze bol z tekova..tiez bol celkom ok :-)) len neviem ci to este robi, lebo tu bolo uz davno ..ak ta to nebude obtazovat mozes mi dat na toho ervina tel.cislo..skusila by som mu zavolat a porozpravat sa s nim..:-)) neviem ako dopredu si ho objednat..ci mam este cas alebo to uz mam riesit ..
Odpovedať
peggulka Ervin - starejsi. A kludne mu zalovaj aj teraz. Ja som mu volala asi 7 mesiacov do predu a som mala šťastie že mal akurat moju soobtu volnu, bo všetky ostatné v septembri už mal obsadené. Od nás si momentalne pýtal 100€ - ale ta cena je len pre informáciu prosím nehovor, že som tu cenu spomínala ja :O)
Odpovedať
levice13 awoj moja...:)chcela som sa len spýtať ci by si mi nevedela poslať cislo na tiliu chcela by som si ju zajednat len nemam to cislo....strasne by som tam chcela mat hostinu je tam pekne.......a nejakeho kameramana nepoznáte baby???som uz zufala neviem zohnat ziadneho a zhanam ho uz niekolko mesiacov:)dakujem
Odpovedať
Nana,....tiliu si zajadnaj osobne, je to tak najlepsie. A kedy mate svadbu? A je tam fakt pekne, skvele varia a super personal. Kontaktuj pani Karlíkovú.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ako vidím, tak sa nám to rozrástlo za tých pár dní :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka dakujem velmi pekne..ujo starejsi uz je ulozeny v telefone..zavolam mu akonahle budeme vediet termin a miesto hostiny :-) uz sa tesim..konecne sa to zacne hybat..zatial nemozem nic vybavovat... neboj, nic neprezradim :-)) a kontakt na nejake kameramana, fotografa..si pripadam ako z ineho sveta..ale fakt tam nikoho nepoznam..nazbieram kontakty a potom budem vyberat..stacilo by aspon nejaku web stranku kde sa nachadzaju takyto ludia potrebni na svadbu...by som si to obvolala.. dakujem....
Odpovedať
Profilova fotka
peggulka my budeme mať fotografa a kameramana toho istého, má svoju web stránku, ak chceš kukni si to... web stránku ti pošlem do IP... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ja mám nočné mory každú noc a vzdy je to horšie a horšie...ináč dneska si idem pre šaty...joooj už sa tak tešííím... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem rosannar..to by nam vyhovovalo..redukujem hosti, lebo tazko zohnat peknu salu na cca 80 ludi ..tak bude o jednu hlavu menej :-) to by bolo super..
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ja sa bojim ze na moju svadbu budem total unavena, nevyspata..ja taketo rozrusenia dost tazko znasam :-( ked som nervozna, alebo sa na nieco tesim tazko zaspavam.....to treba uplny klud, nestresovat sa..a na vecer dobry cajik na spanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-) rosannar dnes ráno som pozerala predpoveď počasia (Ilko v teleráne) a vyzerá to tak, že v sobotu bude pekne...tak snáď sa to už nezmení... ;-) jeeej ty budeš mať šatočky už dnes? Ja si po ne pôjdem až v štvrtok pred svadbou...a hneď si ich zanesiem k našim, aby ma to náhodou nepokúšalo obliecť sa do nich... :-D peggulka vitaj medzi nami... ;-) ja budem mať svadbu v Golden Eagle - máme 55 ľudí,ale kapacita tam je až 110 ľudí, takže ak chceš skús sa popýtať aj tam... ;-) ináč aj my budeme mať Ervina ako starejšieho a fakt je lepšie zavolať mu hneď ako vieš termín- my sme mu volali už v januári a mali sme šťastie, že práve našu sobotu (3.10) mal voľnú- ináč len aby s mala o ňom predstavu, je to mladý chalan a podla mňa je najlepší...a to nehovorím pre to, že je to náš kamoš... ;-) :-D jednu web stránku ti tiež pošlem cez IP, máš tam dosť užitočných kontaktov...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, jankavladkova.. hee..a moja polovicka sa vola Vladko ;-) dakujem ..to by bolo super..o golden Eagle som pocula..len neviem kde to presne je..skusim pozriet web..je to asi nieco nove... no ked toho ervina tolko vychvalujete..asi nieco na tom bude..hned mu zavolam..dufam ze to bude uz v sobotu..to by som chcela definitivne zajednat salu..teda aj termin :-) a potom uz budem hadam kludnejsia :-)
Odpovedať
peggulka, golden eagle je na namesti.
Odpovedať
Profilova fotka
babyblue84 oukej..tak to nebudem moct prehliadnut :-)
Odpovedať
jankavladkova, mate svadbu v kostole, ci na mestskom urade v leviciach???? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peggulka :-D ...tak to by si teda nemala prehliadnuť ;-) :-D ináč majú celkom dobrú web stránku... ;-) babyblue84 v katolíckom kostole v meste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ved aj ja ich hned berem k našim...lebo tiež by ma pokúšali doma...aby som si ich obliekla... :-D ...no a to počasie, ja to už nechám na toho hore :-D ...nech on rozhodne...ale mohlo by byť tak tých 23 - 25 stupnov a polooblačno...ale nech neprší :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, videl váš nastávajúci vaše šaty? chelonka, rosannar, devlin.... prajem vám, aby vaša svadba čo vás tento týždeň čaká dopadla podľa vašich predstáv, nech máte pekné počasie, a aby bol váš deň plný lásky, spokojnosi a šťastia
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak dakujem pekne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar, ako sa má sestra? Pomáha ti? Budeš ju mať za družičku? Ja prvú družičku nebudem mať, pretože tie čo sú ešte slobodné sú príliš mladé a ostatné ženy sú už pod čepcom :-(
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak môj nevidel...teda okrem obrázku, ktorý mám aj tu v albume... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dúfam, že do albumu potom dáš aj fotky zo svadby ;-) Nemysli si, že tebe neprajem to, čo trojici pred tebou... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?