Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
jaaaaj šak ok
Odpovedať
Profilova fotka
aj bolerko som si kupila...také super...len škoda, že je čierne...chcela som biele, ale nevadí...
Odpovedať
Profilova fotka
booože, konečne piatok, dneska som posledný deň v práci a potom už len menšie vybavovačky a už to máme...len nech to je už aj za nami... :-D :-D :-D
Odpovedať
rosannar aj ja aj ja aj ja som dnes posledný deň v práci juchúúúúúú,
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar nebooooj, ubehne Ti to ako voda- veď už máš len týždeň... :-D jaaaaj baby, ja sa veeeeelmi vytešujeeeeem- volal mi drahý, že príde už v pondelok a už nebude musieť bývať toľko preč, teda aspoň do svadby...potom uvidíme kam ho zase vyšlú...dúfam len, že to bude na Slovensku...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova tak to je dobrá správa...aspon zatiaľ...no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ahooj, ešte nevieš čo s tou kozmetičkou?
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar jasneeeeee, veď sa aj tešiiiiiiiiiiim ako malá... :-D :-D :-D ozaj nakukneš sem aj bud.týždeň, aj keď už budeš dovolenkovať a streeeeesovať...? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no jasné, že nakuknem....ved stresovať môžem aj tu, no nie? a ked tak budem stresovať aj teba :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...veď to... :-D ale ja už aj teraz dosť stresujem - a to mi ešte ostáva 22 dní... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova nie ešte....ale už len 22 dní...no u mna už len 7 alebo 8 dní... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...aaaale vzhľadom na to, že by sme už mali mať v podstate všetko viac-menej vybavené, už nám ostáva len čakať na ten veľký deň...no a samozrejme, nejako si vybaviť počasie...jaj keby sa to tak dalo... :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jankavladkova ani nehovor...moja mamina mi stále hovorí, že ona už vybavila počasie na našu sobotu aj sestra to isté hovorí...ale dúfam, že fakt majú pravdu...lebo niekde na internete ukazujú že bude okolo tých 20-22 stupnov, inde píšu 26 stupňov...a o daždi ani nehovorím, zatial nikde nedávajú že má pršať ale ešte sa to trikrát zmení
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...tak to máš pravdu...musíme sa nechať prekvapiť... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ved jak to hovoria..náhoda je blbec...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...aaaale čo už, aj keby nevyšlo podľa predstáv :-p , hádam si tým svadbu pokaziť nenecháme, no nie? :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ved nie...len to fotenie by bol väčší problém, lebo náš fotograf nemá v LV a ani nikde atelier na vnútorné fotenie...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...náš spomínal, že má riešenie pre horšie počasie, no a v každom prípade(aj za slnka aj za dažďa :-D ) sa chcem fotiť aj v GE- videla som odtial pár fakt pekných záberov a aj prevádzkarka spomínala, že aj konkrétne náš fotograf tam zvykne fotievať...no a už to tu niekto aj spomínal, že aj na hrade sa dá fotiť aj keď prší... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova to hej, ale ked tam majú nejakú výstavu tak nás tam nepustia..
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ja som skôr myslela vonku, ale pod tou bránou, potom hore na tých schodoch a pod...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no to sa ešte dá, aj ja som tak uvažovala...no len nech neprší
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...a vieš ty čo, teraz som sa rozhodla, že tento rok 19.9. a 3. 10. jednoducho pršať nemozeeeee... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova dohodnuté....uplne na 100% s tebou súhlasím... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
rosannar ahooooj, nooo moja nemám pre teba dobru správum nemožem si to stebou vymeniť tu vizážistku Prepááááč dáfam že sa na man nebudeš hnevať a budes všetko stíhať.
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no nevadí...a keby si si len posunula o takých 15 minút dopredu, myslím, žeby si šla o tej 10:15? či sa to neda vôbec posunúť?
Odpovedať
to zas neviemči ma sihne do vetdy urobiť kadernčka, bo tak ma bude česať u náš doma a ja bývam na rybníkoch 3 a kaderníčka je vmeste, tak neviem či by som t stíhala. Včera sme boli s fotografom a sme už absolvovali fotenie že "posledné radne" aaa poedal že na fotenie potrebujeme minimálne hodinu a pol idealne 2, bo tam máme viac miest na fotenie.
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka my práve teraz vyberáme hudbu na dvd-čko, no ale poviem, že je to fakt ťažké niečo fakt dobré vybrať...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojteeee...pridala som si do albumu fotku balerínok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooj ;-) tak som ich omrkla- neviem čo si vravela, že na výzor nič moc- veď su uuuuuplne v pohode...alebo je to výsledok Tvojej práce na nich? ak áno tak si si ich veľmi pekne upravila... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no práca bola len toľko, že ešte na nich bol taký veľký modrý kamienok a ten moj drahý odstrihol a zostalo to tak ako si to videla...ale sú fakt pohodlné..a som rada že som si niečo našla.... dneska mi aj kolegyna priniesla také zákusky na svadbu (musela teraz lebo tá cukrárka má na 19. septembra veľkú svadbu a toľko by už nestíhala) ale sú fakt perfektné...také marcipánové, no jednoducho úzašné :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?