Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ale nás tu je.... :-D tak už konečne máme zajednané svadobné autíčko- drahý bol 5 dní doma, tak sa činil... ;-) no teraz mi zase odišiel a zase budem týždeň samaaaa :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova joooj to je super, my ideme dneska nahlasiť presný počet ľudí....
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar a aký máte konečný počet ľudí?
Odpovedať
jankavladkova nezavidím ti že ti takto drahy chodi prec. aj my máme autičíko a krasne :-D mi sibe čo? mi už máme asi takmer všetko, samozrejme že ešte treba robiť manualne veci ako lepit etikety na flase, dorozdelit hudu a cvičiť ešte nás tanec,a ešte v stredu ked pojdeme do senca na skušku siat tak pojdeme zaniest v BA este 3 ludom pozvánky :-D trochu neskoro ale predsa
Odpovedať
rosannar to tak skoro mi presny počst ludí budeme nahlasovať vo štvrtok pred svadbou
Odpovedať
my máme momentalne 66 a dufam že už nik nebude vymýšlať bo ich zastrelim, mi pokazia moj nadherný zasadací poriadok
Odpovedať
Profilova fotka
my máme teraz 55 ľudí a tiež dúfam, že sa to nezmení- hlavne kvôli tomu zasadacciemu poriadku... :-D tiež už máme v podstate všetko, ešte si chcem zohnať niečo na svadobnú noc ;-) no a samozrejme nás ešte čakajú nejaké stretnutia(s kameramanom, hudbou, starejším...) a skúška účesu a posledná skúška šiat...no a rozlúčka so slobodou... :-D
Odpovedať
my sme mali pozvaných 80 ludi a som tak rada že sa to takto pekne zredukovalo, zredukovalo sa to hlavne vdaka tomu že brartranci nemaju frajerky :-D no tie stretnutia ešte aj my musíme absolvovať som skoro zabudla hned aj idem volat .
Odpovedať
Profilova fotka
nám nerpídu len 4 z pozvaných (1 rodina), "najlepšie" na tom bolo, akým spôsobom nám to dali vedieť- akurát sme robili zasadací poriadok-konkrétne sme usádzali Vladkovu rodinu, pri tom mi pomáhala svokra, keďže ich ešte moc nepoznám a nevedeli sme, či si chalani donesú priatelky, tak sme volali ich mame a vtedy nám povedala, že veď oni vlastne vôbec nerpídu-hlavne, že už asi mesiac mali pozvánku a keď ju dostali, atk nespomínali, že by nedošli...no čo už...aspoň že sme sa to nedozvedeli až v deň svadby... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova my budeme mať z mojej strany 25 ľudí a zo strany drahého rodiny budú 26 a to z jeho strany asi 7 odvolali, že neprídu, dosť nás to mrzi a hlavne jeho, lebo ved nepríde jeho starky, teta, jeho sesterka s mužom a tiež ďalšia sesterka s mužom lebo pred mesiacom porodila malé bábo...ale dokopy nás bude 54 aj s kameramanom a hudobníkmi...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar tak to máme skoro rovnaký počet... :-D myslím, že je to tak akurát, no nie? ;-) ozaj už si bola na skúške účesu, hm? dnes som začala rozdávať oznamká v robote, len pár ľuďom, ostatným kolegovcom pošlem asi len mailom (aby sa nikto neurazil) naše počítačové oznamko - chceli sme si to uľahčiť, že si naše naskenujeme, no nebolo to ono, tak sme si s drahým vytvorili ešte nové... :-D a ozaaaaj, už som si objednala aj košielku na svadobnú noc.... ;-)
Odpovedať
jankavladkova a na čo ti bude košieľka, šak ju budeš mať za 3 sekundy dole :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jankavladkova no podľa mna ten počet ludi je v pohode...na to, že hudobníci budú sedieť inde, čiže nám oni neukroja z miesta na tancovanie, lebo tam v družbe je také posedenie pre takýchto tak ich velmi ani nevydno...ten čo to tam má nastarosti povedal že max. takých 60 ľudí tam môžeme mať a toto je super, lebo ved my budeme sedieť samostatne (ja, drahý a naši rodičia) čiže pre svadobných hostí treba len 23 miest z jednej strany a 24 miest z druhej strany...tak to je v pohode......joooj tak gratulujem ku košielke...dúfam, že bude účinna... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka :-D :-D :-D tak to máš pravdu...ale bola taaaaaakaaaaa peknučká, že som neodolala...ale však ja ju potom ešte niekedy určite využijem...napr. na svadonej ceste...akurát sme s drahým začali doooosť intenzívne uvažovať o mini svadobnej ceste - 3 dňovom pobyte v Prahe...ani jeden sme tam ešte neboli a chceli by sme tam zájsť, tak by sme na to využili pár dní z týždňa voľna čo budeme mať po svadbe...no a takú ozajstnú svadobnú cestu si spravíme na budúci rok.... ;-) rosannar ...ďakujeeem ;-) aj u nás budú hudobníci, fotograf, kameraman a starejší (dokopy 5) sedieť mimo nás- v tej miestnosti kde sa bude tancovať.
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no aj u nas to bude tak nejak...lebo ved neviem, či si bola dole v družbe v tej reštike, ale ako sú záchody tak na pravo od nich je taký malý výklenok a tam je taký stôl a vôjdu tam taký 4 až 5 tak to je v pohode....ich vlastne ani vidno nebude ked sa bude papať... chelonka to máš pravdu, že len chvílku to bude mať na sebe, ale je to také milé a zlaté také niečo...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar jasné, bola som v tej raštike - aj včera na obed... :-D tak viem presne kde myslíš, dokonca som aj videla video z jednej svadby čo tam bola...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova som rada, že sa chápeme :-D ...
Odpovedať
no to je pekna mini svadobna cesta, aj taku normalnu budeme mať až na buduci rok. ako košielka je pekna, aj mne sa to páči a určite to ešte využiješ, ved možno ak na nejaku peknu natrafim si kupim aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na chíľu hodím obrázok tej mojej do albumu, tak ju môžete pozrieť, len potom to odtial vymažem, aby to náhodou neuvidel niekto pre koho to má byť prekvapkoooo :-D
Odpovedať
jo jo jo som zvedavaaa
Odpovedať
Profilova fotka
už to tam je... ;-)
Odpovedať
velmi peknučka, aj ja som nad podobnou premýšlala, ale nad čiernou si si to dakde v obchode kúpila, lebo cez net?
Odpovedať
Profilova fotka
cez net... som zvedavá aká bude na živo - veď uvidím, čo mi príde... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ja som to nevidela :-(
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyy...neuveríte...mám balerínky :-D ....konečne konečne konečne....taka som rada...na výzor nie sú najkrajšie ale som rada, že som niečo zohnala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar jeeeeeej, tak to je supeeer :-D a kde si ich zohnala? pošlem Ti link cez IP, aby si si ju mohla pozrieť... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova dobre dakujem...kuknem...tie čo som si kupila som už raz skúšala no ale vtedy mali len menšie čísla tak som to nechala tak ale teraz mali aj väčšie... :-D
Odpovedať
odfotiť a hodiť do albumu - rosannar
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak- foto, foto... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no ja ich teraz doma nemám...zobrala ich mamina k nim a ešte budem musieť na nich spraviť menšie kozmetické upravy..je tam taký kamienok a je fakt škaredý tak to musím dať dole...ale ked ich budem mať, tak odfotím a hodím do albumu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?