Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no lebo mojej mamy kolegyna pozná jednu, čo chodí líčiť domov a tá pýta za skúšku 15 eur a aj za líčenie na svadbu 15 eur...tak teraz som na pochybách, čo zobrať tú čo chodí domov, ale asi zavolám tej našej a spýtam sa presne a rovno sa aj dohodnem na skúšku a uvidím čo povie...
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka a to si stihneš vybaviť všetky doklady?
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka volala som ten vizážistke a vravela, že 20 € je aj so skúškou aj s líčením v deň svadby a ak by som chcela niečo extravagantnejšie tak to je za menší príplatok...
Odpovedať
rosannar no to nestihnem, ale to aj tak ja zas prídem do chvila do LV, k lekarke, tak budem vybavovať aj veci iné popri tom. no vidíš to som ti hovorila že je to cena za oboje a nie platit 2x 20€ to by potom bola ina palka
Odpovedať
vrabciak tak už som si od tej baby čo si mi dala link objednala a nakoniec som si objednala 20 ks :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no ved ja viem, ale pre istotu som jej zavolala, lebo tá čo by ma prišla domov líčiť tá by vyšla 30 € a to je o dosť viacej...
Odpovedať
to je, neboj ta baba kam ideme je šikovna :D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no ved jasné...ved ked to robí denno denne...a táto to robí len popri zamestnaní a to sa mi už hned nezdalo...
Odpovedať
Profilova fotka
budúce nevestičky hlavne kľud a pohoda.... treba si celé predsvadobné prípravy a celú svadbu užiť. nám sa to podarilo aj napriek rannému dažďu v sobotu.
Odpovedať
levice13 teda šťastie že bol len ranyy, a ako inak dopadla
Odpovedať
Profilova fotka
levice13 no tak vitaj pani :-D ...no a teraz nám pekne napíš čo a ako a kde a všetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
svadba bola úplne, že v pohode...ráno vizážistka, potom kaderníčka u nás doma a začalo vychádzať aj slniečko....fotili sme sa v parčíku oproti okresnému úradu (to bol nápad fotografa), potom na hrade, ale keďže tam dosť fúkalo, tak sme išli aj s fotografom na kávičku do golden eagle, úplne parádička, super fotky sú odtiaľ. no a potom ešte pár vtipných fotiek z tanku v kalnej nad hronom...nasledovalo malé predsvadobné pohostenie svadobčanov na terase s krátkou odobierkou a peší presun do kostola, kde samozrejme prebehol sobáš. ten bol tiež výborný, sobášil nás kamarát a následne nasledoval presun do tílie. nevedeli sme čo máme čakať, ale bolo to výborne, boli sme všetci príjemne prekvapení. a potom už len zábava, papanie a pod. no a o polnoci sme mali pre svadobčanov prekvapenie...odčepčenie prišla urobiť vatra, obliekli nás do krojov, vraj nás nespoznávali 8-) no a zábava pokračovala do rána a následne v nedeľu do poobedia, kedy sme zorganizovali afterparty, aby sa dojedlo všetko čo sa nepojedlo na svadbe. úplná parádička, akurát strašná únava, ale zároveň aj šťastie. ešte by som si to zopakovala. určite netreba stresovať. čo nemáte, to nepotrebujete. treba si ten deň užívať a zabávať sa.
Odpovedať
Článok sa načítava...
levice13 a kolko vám trvalo to fotenie???
Odpovedať
Profilova fotka
levice13 no podla tých tvojich slov to muselo byt užasné...a stíhala si všetko? lebo ja práve stresujem nad mojim harmonogramom na svadobnu sobotu a nič mi nevychádza...je to strašné..
Odpovedať
Profilova fotka
levice13 gratulujeeeem mlada pani... ;-) to je super, že vám to všetko dopadlo podla predstáv... :-) tiež ma zaujíma, koľko trvalo to fotenie, lebo podla popisu ste sa riadne pofotili.... :-D a ozaj, kto bol váš fotograf,hm?
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá, fotografa sme mali z BA, prišiel ku nám cca o pol dvanástej, fotenie trvalo asi 2 hodiny pred sobášom, myslím, že úplne stačilo. stíhala, stíhala. neboj, všetci ti v ten deň radi pomôžu zo všetkým čo bude treba. o pol deviatej som mala vizážistku, o deviatej u nás začínala kaderníčka, ktorá česala zároveň aj moje kamošky. ja som bola na rade o nejakej pol jedenástej. potom ma kamošky poobliekali. viac roboty mal ženích, nosil alkohol do reštiky a chudák, keď sa išiel holiť, tak sa mu vybil holiaci strojček. ale všetko sme v pohode stíhali.
Odpovedať
Profilova fotka
levice13 tak to vyzerá že ste v pohode stíhali všetko...no ja neviem či všetko postíham, lebo mi to nejak nevychádza...
Odpovedať
Profilova fotka
levice13, blahoželám ;-) budeš dávať fotky do albumu? Okrem odčepčenia ste mali aj nejaký iný program (prísaha svokier, ceremónia ruží, metlový tanec...)?
Odpovedať
čo je ceromónia ruží???
Odpovedať
Profilova fotka
o ceremónii ruží som sa dočítala tiež nedávno. V našom kraji to nieje veľmi známe. Je to dosť srdcervúce :-N Takže ak to budete mať na svadbe, tak čakaj, že sa ti tam pár očí rozplače :-) Skúsim ti to v skratke popísať... červená ruža v minulosti znamenala lásku a manželia si túto ružu navzájom vymenia (po zosobášení). Bude to prvý manželský dar, čo si dajú navzájom a znamená to, že sa milujete. Starejší, alebo niekto vám pri tom rozpráva dojemné slová o tom akte čo práve robíte. Povie vám, že keď v manželstve nastanú nezhody, alebo ťažké chvíle, tak ruža za vás povie slová ktoré sa ťažko hovoria (prepáč, nemyslel-a som to tak, je mi to ľúto...). Keď si doma nájdete červenú ružu, tak to bude vždy znamenať, že vás ten partner rovnako miluje ako v dnešný deň. Dosť som to skrátila a snáď si z toho vieš spraviť predstavu. Ak by si chcela viac info, tak si daj do googlu "ceremónia ruží" a nájde ti to niekoľko článkov o tom. My to nebudeme mať oficiálne, ale tak v súkromí si to možno spravíme.
Odpovedať
Profilova fotka
program okrem odčepčenia nebol žiadny, nemali sme ani starejšieho....tejto funkcie sa zhostil bratranec. na svadbe bolo veľa mladých okolo 30 rokov, takže starejší ani nebol treba. ceremóniu ruží som videla raz a zdala sa mi dosť trápna, metlový tanec ani neviem čo je. mali sme živú hudbu, ktorá cca 2-3 krát išla medzi ľudí a hrala na harmonike a base. tá kapela vedela urobiť veľmi dobrú atmosféru a zábavali sa všetci.
Odpovedať
Profilova fotka
levice13 ani my nebudeme mať starejšieho...aj na odobierke len drahého bratanec povie pár slov čo sme mu dali mi, aby povedal a to stačí...
Odpovedať
Profilova fotka
my zas nebudeme mať popolnočný tanec za peniaze (neviem ako sa to volá po SR) a ani únos nebude. Prísahu svokier mať ale určite budeme, len si to ešte upravíme a prisposobíme :-)
Odpovedať
my staresieho budeme mať, ale unos nevesty je prísne zakazany a ten tanec za peniaze budeme mať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme na tom tak jak chelonka - aj my budeme mať starejšieho(nášho kamoša), aj ten tanec za peniaze, no a únos nevesty v žiadnom prípade - ja sa veru uniesť nenechám... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my nebudeme mať starejšie, tiež je u nás prísny zákaz unášať nevestu, lebo môj budúci milovaný manžel mi oznámil, že ak ma unesú tak nech ma aj prinesu naspať alebo on tam už potom nebude.... :-D a podla mna unos je zbytočnosť...a popolnočný tanec za peniaze (u nas tzv. vykrúcanka) bude určite....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte, je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj som tu ja, ale mňa si asi nečakala :-N
Odpovedať
jankavladkova hej ja :D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ahoooooooooj
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?