Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no to je fakt problém...tak treba dať tú druhú večeru asi na ten čas kedy majú tí vaši kamaráti prísť aby sa najedli spolu s vami...
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak ak jej chceš napísať, tak jej nick na azetku je 83Jules...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ďakujem ti :-) Pozdravuj ju prosím odomňa
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak jasné pozdravím, a môžem si povedať aspon meno, aby aj ona presne vedela kto si... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som Erika :-) viac v IP
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak dakujem...poviem jej...
Odpovedať
baby neviete poradiť ako si mám vyžhliť závoj, je total dokrvaný
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka daj si to vyžehliť do čistiarne...
Odpovedať
ja ked som závoj kupovala, teta mi aj hovorila ako sa mam on starať a ako ho možem očisiť a vyžehliť, len som nejak zabudlaaa |-|
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ved sa choj opýtať do salonu, tam také žehlia, nech ti poradia, ako to máš ožehliť...
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka, na tvojom mieste by som závoj nežehlila, maximálne prešla parou, ale ani to by som sa asi neodvážila. Skús ho nechať len tak voľne zavesený a keď sa nenarovná, tak ho zober do salónu odkial máš šaty a oni ti ho isto nejak vyrovnajú.
Odpovedať
hej hej ešte dnes ho musím znova pokrčit bo ja už bývam v Pezinku a od zajtra sa može vyrovnávať, len ja som ho mala teraz asi týžden vystrety a nevystrel sa.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
chelonka ja by som ho zobrala do salonu a nech ti ho bud prezehlia alebo nech ti poradia, ako ho prežehliť ale ja by som to sama od seba doma nerobila...
Odpovedať
jo jo jo jaj hura za 10 min idem domooov a je hnusne teplo
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka tak to je...a teraz 4 dni voľna....hurrááá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ja by som si ho tiež radšej neskúšala žehliť sama a ybehla sa popýtať do salónu... ;-) rosannar tak si to poriadne uži... ja síce v pondelok idem do práce ale šéf tam nebude, takže maximálna pohoda... :-D neviem či to bola otázka, ale v GE budeme mať fotografa, teda nie úplne do rána, ale na ten začiatok a tuším po prvom tanci (to si ešte presne dohodneme na stretnutí s ním) už ostane len kameraman...no a samoyrejme koooopec fotografov-amatérov z rodiny... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak ako pipina, nie ja nebudem mať svadbu,však ma poznáš...chcela som len sestru prekvapiť,že ako zareaguje ;-) a ty co? takže onedlho budeš nevesta?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no my budeme mať fotografa len na umeleckých fotkách ale potom na svadbe máme veeeeľa potencionálnych amatérskych fotografov... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juleska čo ešte nespíš?
Odpovedať
Profilova fotka
jáááj juleska, robíš na sestru a ozve sa ti vrabciak :-D :-D :-D Vyzerá to tak, že bude zomňa nevesta, ba dokonca sa stanem pani :-D budeš družička? Dúfam, že pomáhaš sestre s prípravou... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky :-) ...tak, už máme skoro všetko kupené, kupili sme drahému košelu aj s kravatou, mne sa kupilo spodné prádlo :-D ...nejaké to bižu k popolnočným šatám, ale balerínky stále nemám :-( ....bóóóže, už neviem, kam mám ísť pozrieť, lebo kde aj mali, mali len o číslo menšie :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee :-D
Odpovedať
ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ako? už máte všetko pokúpené, lebo mi už áno... :-D
Odpovedať
nooo kupene ano, už aj menu je vybranéé :-D auto vybavné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka mne už len balerínky chýbajú a asi ani nebudú lebo nikde v LV ani v NR nemali také niečo, čo som chcela ja... :-(
Odpovedať
a aj skúška svadobného účesu úspešne prebehla :-D ozaj chceli by sme vypúštať lietajúce lampiony , nemáš stým nejakú skúsenosť alebo známi.
Odpovedať
rosannar jaaaj no a kam sa ešte chystáš hladať, segra si teraz hľadala šaty na svadbu a celu BA obhela a bola total nešťastná že nič nemajú.
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no už asi nebudem nikde hladať, ved už nemám kde...ale ved ked ich nebudem už chcieť tak vtedy nájdem...to je vzdy tak..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte :-) aj my už máme všetko nakúpené- už len samodržky pre mňa a ponožky pre drahého... :-D :-D v piatok sa chystáme do GE dohodnúť menu, včera sme obvolali fotografa, kameramana, aj starejšieho a dohodli sa s nimi na stretku... :-) rosannar, no a ak ich nenájdeš, tak mám radu- môžešeš tancovať aj bosá- ako asi aj ja nadránom, keďže svadobné aj popolnočné topánky som si kúpila na dosť vysokom opätku... ;-) :-D chelonka čo konkrétne Ťa na tom zaujíma? Segra bola teraz na svadbe a tam púšťali také lampióny, tak by som sa jej mohla popýtať...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?