Svadobný fotograf, 28.9.2019, Čadca

Dobrý deň prosim odporúčte mi nejakeho dobreho fotografa/fotografku z okolia Čadce. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@taciana
Odpovedať
Profilova fotka
Peknu nedelu zelam. Vsetky info a fotky mozete vidiet na mojom webe.
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@taciana Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa a skvelé plánovanie svadby. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň moju ponuku nájdete v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný a pokiaľ sa vám páči moja práca určite vám rád spravím krásne svadobné fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozadovany termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Pekný deň, rád Vám ponúknem svoje služby Fotografa . Som z KNM i na operatívne stretnutie ;-) Posielam Vám správu . Viac info i na mojom webe , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Potesim sa ak nahliadnete do mojho porfolia. V pripade zaujmu poslem aj cennik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@taciana pozrite si aj moje svadobne fotografie,viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Väčšina fotografov za vami príde v rámci Slovenska kamkoľvek - možno si vypýtajú náklady za dopravu, ale to mi príde zanedbateľná suma v porovnaní s cenou fotografa, prip. sumou za celu svadbu. Myslím, ze je teda lepšie sa orientovať na fotografa, ktorého práca sa vám páči, než na fotografa, ktorý je blízko vás. Samozrejme svoju úlohu zohrá aj cena za jeho služby a ďalšie faktory, ale jeho vzdialenosť od miesta svadby mne osobne príde ako najmenej podstatný faktor. PRO fotografi vám už ponúkli svoje služby, vidím že aj niektoré nevesty už napísali svoje odporúčania s fotografmi, takže mate z čoho vyberať. Držím palce, aby ste vyberali podľa správnych kritérií - ak by ste chceli nejakú nápovedu, skúste pozrieť môj článok http://marosmarkovic.sk/12-otazok-sva..., pripadne ďalšie rady na blogu. Na webke nájdete aj môj cenník, keby som vás oslovila moja práca.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponukam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?