Svadba martin 28.9.2019

Profilova fotka
prosím vás potrebujem fotografa na svadbu v termine 28.8.2019 martin a okolie
Odpovedať
Dobrý večer, rád by som vám ponúkol svoje služby. Ak vás zaujala moja práca, neváhajte ma kontaktovať. Nakoľko som z okolia Martina rád sa s vami stretnem a zodpoviem vám všetky vaše otázky. Prajem pekný večer.
Odpovedať
Profilova fotka
@lilo93 Pekný deň prajem, rád Vám ponúknem svoje foto služby ,som z blízkeho okolia :-) Posielam správu , Ďakujem , Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, my sme priamo z Martina, vas termin mame este volny :-) nech sa paci, pozrite si nasu pracu a ak by ste mali zaujem, kedykolvek nas kontaktujte :-) Prajeme pekny den, Ivanovci
Odpovedať
Profilova fotka
@lilo93 Milá budúca nevestička, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať :) Be happy ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce a v prípade záujmu ma kontaktujte :) Termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilo93
Odpovedať
Profilova fotka
@lilo93 Dobrý deň, veľmi rád budem Vašim fotografom a vytvorím pre Vás fotografie. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na mojej stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín je ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den, chcel by som vam poradit nevyberat si fotografa len podla miesta. Nenapisala ste to tak, ze by ste hladali fotografa vyslovene z Martina, to si uvedomujem, ale castokrat to nevesty tak chapu, preto pisem. Väčšina fotografov za vami príde v rámci Slovenska kamkoľvek - možno si vypýtajú náklady za dopravu, ale to mi príde zanedbateľná suma v porovnaní s cenou fotografa, prip. sumou za celu svadbu. Myslím, ze je teda lepšie sa orientovať na fotografa, ktorého práca sa vám páči, než len na fotografa, ktorý je blízko vás. Samozrejme svoju úlohu zohrá aj cena za jeho služby a ďalšie faktory, ale jeho vzdialenosť od miesta svadby mne osobne príde ako najmenej podstatný faktor. Na mojom webe najdete blog o tom, co je fajn si na fotografoch vsimat a na co sa sustredit (a na co sa nesustredit, aj ked je to "lakave"), mozno vam to pomoze pri vybere :) PRO fotografi vám už ponúkli svoje služby, vidím že aj niektoré nevesty už napísali svoje odporúčania s fotografmi, takže mate z čoho vyberať.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim! Do IP som vam poslal strucne info. Pekny den! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, vrelo odporucam hladat fotografa podla fotografii ktore sa Vam pacia a nie podla toho kde fotograf byva. Dnes je celkom bezne ak fotograf za klientom cestuje aj stovky kilometrov. Som profesionalny fotograf z BB, moju tvorbu najdete na mojom webe. V pripade, ze Vas moje portfolio zaujme rad Vam poslem cenovu ponuku. Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
@lilo93 dobrý deň, svoju ponuku som Vám poslala v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto alebo video služby. V prípade, že Vás zaujala naša tvorba rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@lilo93 Pekný deň Vám prajem, Váš termín mám voľný a rád budem Vašim fotografom. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín máme ešte voľný sme mladý pár plný nápadov ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín mám voľný :). Pre viac infromácií mi kľudne napíšte správu :).
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Prajem príjemný dobrý deň ... termín máme voľný ... veľmi radi sa zúčastníme Vášho dňa D ... posielam cenovú ponuku do internej pošty
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?