Svadba 25.06.2016

Ahojte, viete mi poradiť nejakého fotografa, ktorí fotí podobným štýlom ako Peťo a Veronika Velický? http://peterandveronika.com/language/sk/ Zatiaľ sa mi tu na Slovensku nepodarilo takých nájsť, ale verím, že sa tu taký nachádza. :-) Hlavne, aby nefotil na film, ako oni dvaja, lebo taký rozpočet nemáme :-) Ďakujem. P.S. páči sa mi, že tie ich fotky sú svetlé, jasné, neviem, ako by som to odborne nazvala
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Pre fotky podobného charakteru je potrebné mať svadbu v danom štýle a taktiež fotiť v čase ked je makké svetlo (to je skoro ráno, alebo večer). Práve správne svetlo spôsobuje ten "pekný, jasný, svetlý efekt", ktorý sa Vám páči.... Myslím, že každý ma vlastný štýl.... Ale môžete skúsiť pozrieť aj moje práce... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikadomin Sima to napisala presne....kazdy ma vlastny styl...rad vam ponuknem aj ja svoje sluzby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikadomin Dobrý deň, musím dať za pravdu kolegom, ktorý už písali. Je to aj o spolupráci fotografa a klienta niekedy treba aj niečo obetovať zo strany klienta (čas fotenia). Na druhej strane, každý fotograf má vlastný štýl a rovnakých dvoch nenájdete. Skúste pozrieť aj moje portfólio možno Vás osloví.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@dominikadomin Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikadomin Vzhľad fotiek Petra&Veroniky je daný okrem ich osobitého štýlu najmä použitím svetlených objektívov a tiež spôsobom postprocesu - úprava farieb a tónov do svetlej škály, tak ako píšete :) Tiež sa mi veľmi páči zasnená atmosféra ich fotiek, no treba si uvedomiť, že do veľkej miery je to závislé aj na objektoch, ktéro fotia - svadobné páry, lokality a skrátka všetky detaily sú veľmi štýlové. Túto sezónu na mňa tiež mala jedna nevesta prosbu, či by som fotky vedela upraviť podobným spôsobom, ako oni. Svadba nie je ešte celá spracovaná, ale časť výsledku môžete vidieť aj na facebooku. Som z Košíc a Vás termín mám zatiaľ voľný. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikadomin Dobrý deň, rád Vám ponúknem mnoje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moje portfólio. Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikadomin Dobrý deň prajem, Váš termín mám voľný ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) V prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám pošlem IP o nás a našej tvorbe. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite si moje portfolio a ak sa Vam bude pacit, urcite sa dohodneme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, obávam sa, že práve to, čo sa Vám na tých fotografiách páči je spôsobené práve tým, že sú na film/analógové... Samozrejme, že platí veľká časť z toho, čo sa spomína vyššie, teda mäkké svetlo, pekný pár, rekvizity, lokácia, atď. ale zároveň si treba priznať, že digi fotografia bude vždy vyzerať inak ako tá z filmu, aj keď použijete rôzne chytré presety simulujúce film apod, vždy ten digitál pôsobí inak - zjednodušene dá sa tomu priblížiť, ale vždy to bude vyzerať (po technickej stránke) inak! Prezrel som si ich stránku a obávam sa, že tento look nedocielite klasickou full-frame digi zrkadlovkou, ktorou dnes fotí asi 90% svadobných fotografov. Ako píšem, viete sa tomu technicky priblížiť, ale nebude to nikdy úplne" to". Na to potrebujete ten stredný formát, na film a človeka, ktorý samozrejme tomu celému aj rozumie. Ak si uvedomíte, že dobrý film stojí 8-10€ a dá vám to 10 -15 foto (podľa formátu fotoaparátu), dáte si to "krát" počet fotiek (samozrejme aj pri filme sú dobré a nepoužiteľné zábery), dostávame sa k tomu, prečo je cena taká, aká je.. plne tomu rozumiem, chápem to! Fotil som svadbu na film a viem, čo to je týždeň iba skenovať filmy, aby ste sa dostali na ten istý "začiatok", kde ste s digi zrkadlovkou hneď po ukončení svadby. Samozrejme chce to najprv odretušovať všetoch prach z filmu (áno, vždy tam nejaký bude) a potom sa môžete pustiť do "bežného" postprocesu.. Zhrniem, je to cena filmov, vyvolanie, kopec hodín za skenerom a skúsenosti so samotným procesom skenovania, ktoré cenu nižšie nepustia.. Čiže ak chcete presne toto, bude to u hocikoho obdobne drahé. A celkom im rozumiem (Peter a Veronika), keď uvádzajú na stránke, že fotia na film (portréty) aj digi. Je to nazoaj veľa, veľa hodín pri skeneri a následný postproces, ktorý buď musí niekto zaplatiť alebo to robíte pre niekoho, kto je pre Vás naozaj dôležitý.. A nie, nebudem Vám tvrdiť, že Vám to nafotím na digi a spravíme to tak, aby sa to podobalo.. to by som Vás iba "ťahal za nos". Dávid Doroš
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny..ak vas moja praca zaujala mozete mi napisat. Dakujem Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Najdôležitejší ste Vy a Svetlo... a Čas. Zvyšok sú kecy ...takto sa fotí na obed :) Banská Bystrica - celá SR
Odpovedať
Profilova fotka
...ale máte záujemcov o fotenie. bude z čoho vyberať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
taktiež vám rada ponúkam naše služby
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den ,vaš termin mame zatial voľny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe :) S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?