Svadba 24.09 2016

Hľadám šikovného fotografa a kameramana na svadbu 24.09 2016 :-) okres Prešov
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@vmisqa Dobrý deň, Váš termín mám voľný, pozrite si môj profil alebo webstránku a ak sa Vám moja práca bude páčiť, tak sa určite dohodneme. Prajem pekný deň. Pavol Varga
Odpovedať
Profilova fotka
@vmisqa Dobry vecer, niesom sice z Presova a ani z okolia no ktovie, snad motyka vystreli a moja praca vas zaujme....Termin mam volny tak ak si najdete minutu cas pozrite moj web alebo moju FB stranku a ked tak napiste.
Odpovedať
Profilova fotka
kludne sa ozvite, termin mam volny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, ak Vas moja praca zaujala kludne mi napiste. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tiež mám tento termín voľný. S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! ;-)
Odpovedať
Kameramana Tomaša Š. z Presova na zaklade osobnej skusenosti neodporucam.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ukážky našej tvorby si môžete pozrieť tu na profile alebo na fb prípadne www. V prípade, že máte nejaké otázky rada Vám na ne odpoviem. :-) PS: Pricestovať nám nerobí problém nakoľko riešime svadby aj zahraničné. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si profil, web, prípadne facebook :-) Keď Vás moja tvorba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky. Ďakujem, prajem Vám príjemný deň. Martin Almáši
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@vmisqa ahoj, termín zatial volný :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ak sa Vám páčia fotografie na mojom webe a v profile, nie je problém. Som k dispozícii. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme taktiež zatiaľ voľný. Ak by ste mali záujem rada vás budem sprevádzať vaším veľkým dňom :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
@vmisqa Dobry den, termin 24.9.16 zatial mame este dostupny pre Foto (fotografa) rovanko aj Video (kameramana) staci sa vcasne ozvat . ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, prezrite si moju stranku a nevahajte sa mi ozvat. Obojstranna spokojnost, profesionalita a kreativita zarucena ;)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?