Fotograf, 17.11.2018, Žilinský kraj

Hľadáme fotografa na svadbu 17.11.2018, ktorý vie zachytiť emócie a vie sa hrať s farbami, aby bol záber dokonalý. Ďakujeme!
Odpovedať
Profilova fotka
@jivr Milá budúca nevestička, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mam voľný :) Be happy ;) 0905469973
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila termín máme ešte voľný
Odpovedať
Profilova fotka
@jivr
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pisal som vam aj do spravy, ale napisem kusok aj sem, lebo mozno to bude citat aj ina nevesta. Nariadenie o GDPR trochu skomplikovalo zverejnovanie fotkek s naozajstnymi emociami, lebo ludia sa zvacsa hanbia na verejnosti ukazat to ze napr. otec nevesty pri obrade plakal, alebo sa zenichovi leskli oci od dojatia, deti sa tesili z bubliniek atd. Takze napr. na mojej webke uvidite fotky len take, na ktore som dostal suhlas, co uplne nemusi vystihovat vasu predstavu o emotivnosti. Priznam sa ze neviem ako sa toto da riesit, asi len tak ze pri stretnuti s fotografom vam neverejne posle, alebo ukaze aj nejake inejeho svadby a nezverejnene fotky, ale aj to je podla mna uz na hranici nejakej profesionalnej etiky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Strucne info som Vam poslal do IP. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Termín mám voľný, bližšie informácie Vám posielam do IP.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň. My prevádzkujeme fotobúdky a radi by sme zfotobúdkovali aj Vašu svadbu. Máme pekné rekvizity, pozadia a pripravíme vám aj grafické spracovanie na mieru s Vašimi menami, dátumom svadby a podobne. Ostane Vám na pamiatku pekná kniha hostí a svadobčania si odnesú domov veselé fotky. Viac na labudka.sk a telefonicky. Do fotobudkovania.
Odpovedať
@fotobudkalabudka Dobry den, viete mi poslať cenovú ponuku? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný a ceny prijateľné. Môžete si pozrieť moju prácu tu alebo na fb. S pozdravom Michaela.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý, termín mám voľný, rád Vám ponúknem svoje služby!
Odpovedať
@michelled_photography Dobry den, dakujem, ale fotografa uz mam zajednaneho, to sa tu ohlasil pan s fotobudkou, tak sa prispevok aktualizoval.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?