Saris Park 3.9.2016. foto + video

Ahojte, mate nejake tipy na fotogrfa alebo kameramana z okolia Presova, Lipian, alebo niekoho, kto by nemal problem cestovat? Nechcem gyc :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
ak vas moja praca zaujala mozete mi napisat. Viac foto na webe. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
@dedeline ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa budú páčiť určite sa dohdoneme..
Odpovedať
Profilova fotka
Lubos Krahulec - Y photo odporucam :-)
Odpovedať
"Kameramana" Tomaša Š z Presova neodporucam z vlastnej skusenost.Navysovanie ceny pri dodani diela,vydieranie vymazanim videa.Skratka Vsetko zle.Komunikacia otrasna.
Odpovedať
Profilova fotka
@dedeline Dobrý deň, skúste si pozrieť moju prácu s cestovaním nieje problém.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Dakujem Vam velmi pekne :) istotne si vyberiem... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termin je nateraz aktualny.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web a facebook. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky. Martin Almáši
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zdravím, som z PO a som Vám k dispozícií. Viac fotografií nájdete u mňa na profile a osobnom webe, napr. sekcia blog. V prípade záujmu ma kontaktujte, prosím. Dávid Doroš
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
@nikoletka258 dobry den, nebola tu vcera na vas staznost, ze ste dodali iba cast fotiek a druha bola z inej svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den ano bola . Ale mozem vam dat recenzie od 20 meviest a dokonca od nevesty teraz uz manzelky daneho pana co sa ,,stazoval" s ktorou som od jej svadby dobra kamaratka tie veci su napisane s jedinym ucelom ublizit. . NIKDY by som neodovzdala cudzie fotografie je to nelogicke a bezpredmetne vobec riesit ale nahnevany clovek dokaze ublizit omnoho viac. Ale ludia su aky su tolko asi na vysvetlenie :) ostatne uz je na uvazenie neviest
Odpovedať
Profilova fotka
termín je zatiaľ voľný ... pokiaľ Vás ponuka zaujala, tak nie je problém sa dohodnúť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dedeline nech sa paci k nam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, prezrite si moju stranku a nevahajte sa mi ozvat. Obojstranna spokojnost, profesionalita a kreativita zarucena ;)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?