Menu Forum

Pozná niekto dobrého fotografa termín mame na 8.9.2018

23. apr 2018  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
jana2018
1
Registrovala sa 17. januára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 8. septembra 2018
fotoportrét
fotoportrét
jana2018
1
Registrovala sa 17. januára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 8. septembra 2018
 Svadbu mame v spišskej novej vsi
20. apr o 14:38  •  Svadba bola v septembri 2018  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
monikamolnarphotography
Monika Molnarova Photography
Monika Molnárová PRO

Foto a video - Okres Galanta
3
fotoportrét
fotoportrét
monikamolnarphotography
Monika Molnarova Photography
Monika Molnárová PRO

Foto a video - Okres Galanta
3
 Dobrý deň 😊 Zatiaľ mám voľný termín. V prípade záujmu sa mi kľudne ozvyte telefonicky alebo mailom.
20. apr o 21:10  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vokal
Fotografia - Vokál
PRO

Foto a video - Okres Spišská Nová Ves
3

“Príprava na svadbu zahŕňa veľa dôležitých rozhodnutí. Najdôležitejšie sú ale príjemné a šťastné spomienky. Spomienka na prvý mladomanželský bozk či prvý tanec. Vidieť dojatie svojich rodičov a radosť blízkej rodiny. To sú len niektoré z momentov jedného z najkrajších dní, ktoré spolu prežívate. Ako fotograf si zakladám hlavne na zachytení emócií a tých momentov, ktoré robia práve tento deň nezabudnuteľným.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
vokal
Fotografia - Vokál
PRO

Foto a video - Okres Spišská Nová Ves
3

“Príprava na svadbu zahŕňa veľa dôležitých rozhodnutí. Najdôležitejšie sú ale príjemné a šťastné spomienky. Spomienka na prvý mladomanželský bozk či prvý tanec. Vidieť dojatie svojich rodičov a radosť blízkej rodiny. To sú len niektoré z momentov jedného z najkrajších dní, ktoré spolu prežívate. Ako fotograf si zakladám hlavne na zachytení emócií a tých momentov, ktoré robia práve tento deň nezabudnuteľným.”
(Pred 1 rokom)

@jana2018
Zdravím Vás, ja som priamo zo SNVemoticon
23. apr o 10:14  •  vokal.sk/  •  Páči sa mi to