Poraďte kameramana a fotografa na svadbu 7.7.2017

Dobry den mame svadbu 7.7.2017 v Klobusiciach(Ilava) hladame dobreho kamerana spolu s fotografom. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý podvečer Sme manželská dvojica fotografov a pôsobíme na celom území Slovenska Skúste si pozrieť ukážku z našej práce a v prípade akýchkoľvek otázok nas neváhajte kontaktovať S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu na Facebooku. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
@domi777 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete. Termin mam volny.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúkneme svoje služby kamera + foto, bezkonkurenčné ceny na dohodu, aby boli výhodné pre Vás ! Som skúsený kameraman s dlhoročnými skúsenosťami a pohybujem sa po celom Slovensku . Spolupracujem s viacerými hudobníkmi, starejšími a fotografmi, majiteľmi reštaurácií a pod... Viem zabezpečiť dobrú hudbu, živú aj DJ, starejšieho, kameramana a fotografa. Viem poslať ukážkové linky na Hudobníkov a Kameramana všetko veľmi seriózne ceny, ceny si vieme tak dohodnúť, aby vyhovovali Vám!!! Vysoká kvalita práce ! Ozvite sa všetko Vám zabezpečím, Vaša spokojnosť, bude aj mojou !!! S pozdravom Maroš
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme voľný. Našu prácu si môžete pozrieť na našom webe alebo blogu, ak sa Vám páči, kontaktujte nás a rady poskytneme podrobnejšie info. V prípade záujmu, spolupracujeme s video štúdiom zo Žiliny. R. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII - kameraman + fotografa. S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
@domi777 Pekný večer prajem, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem foto služby. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby foto a video. V prípade, že Vás zaujíma cenník a informácie o našej práci napíšte mi prosím IP alebo email. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak nazriete na naše portfolio :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Taktiež vám rada ponúkam naše služby sme mladá dvojka ktorá rada vymýšľa ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
@domi777 Dobry den, skuste u nas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. 8-) Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII - kameraman + fotografa. S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domi777 Dobry podvecer prajem! Ponukam Vam moju malickost :) , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat. S pozdravom Riky
Odpovedať
Profilova fotka
máte krásny symbolický dátum ... pokiaľ je to ešte aktuálne máme voľný termín a posielame cenovú ponuku 8-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?