Menu Forum

Poraďte fotografa z okolia Spišskej Novej Vsi na 30.8.2014

17. okt 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
monikamelegova
Registrovala sa 13. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 30. augusta 2014
fotoportrét
fotoportrét
monikamelegova
Registrovala sa 13. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 30. augusta 2014
 Mam problem najst fotografa na nasu svadbu je mozne ze vsetci su uz obsadeny??? svadba sa kona 30.08.2014
13. okt 2013 o 22:03  •  Svadba bola v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lili205
70
Registrovala sa 23. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 178 príspevkov. Má 42 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
fotoportrét
fotoportrét
lili205
70
Registrovala sa 23. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 178 príspevkov. Má 42 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
 Momentálne ma napadá Pluto foto, Matúš Pramuka, Pechy photo, Jozef Brajer, Marek Zalibera, Korad production...
13. okt 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kocika
2
Registrovala sa 19. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 22. mája 2004
fotoportrét
fotoportrét
kocika
2
Registrovala sa 19. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 22. mája 2004
 Braňo Hanus, MAYO studio
13. okt 2013 o 23:37  •  Svadba bola v máji 2004  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
41
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
41
 ponukam aj svoje sluzby emoticon
14. okt 2013 o 05:19  •  matusmirka.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

Foto a video - Okres Košice
8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

@monikamelegova Dobry den, som fotograf zo SNV a KE a Vas termin mam volny. Poslal som Vam spravu do IPemoticon
14. okt 2013 o 07:57  •  www.demockophoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
32

“Ahojte baby, bookujeme budúci rok www.showcheeks.sk Budeme radi ak trošku pobookujeme aj s vami”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
32

“Ahojte baby, bookujeme budúci rok www.showcheeks.sk Budeme radi ak trošku pobookujeme aj s vami”
(Pred 1 mesiacom)

@monikamelegova
14. okt 2013 o 09:26  •  www.showcheeks.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
 Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás!
14. okt 2013 o 09:42  •  www.jilekproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

47

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto

47

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 9 mesiacmi)

@monikamelegova Dobrý deň milá nevesta, ponúkam Vám svoje služby. Na termín 30.8.2014 mám predbežných záujemcov, no zatiaľ nepotvrdili záväzne objednávku, čiže ak sa rozhodnete rýchlo, som tu pre Vás emoticon Kompletnú ponuku mojich služieb, galériu i cenník nájdete na mojej web-stránke. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
14. okt 2013 o 10:27  •  www.vlnkafoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markolino (34 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

Foto a video - Okres Poprad
PRO Shop: 1 inzerát
72
fotoportrét
fotoportrét
markolino (34 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

Foto a video - Okres Poprad
PRO Shop: 1 inzerát
72
 @lili205
dokonca v SNV su az dvaja Matusovia Pramukovia emoticon
14. okt 2013 o 13:35  •  www.svadobnycas.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto

47

(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto

47

(Pred 9 mesiacmi)

@monikamelegova Prepáčte, musím stihanuť svoju ponuku. Iná nevesta si práve rezervovala Váš termín. Prajem Vám všetko dobré, nech nájdete fotografa presne podľa svojich predstáv!
15. okt 2013 o 08:44  •  www.vlnkafoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

@monikamelegova Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, alebo viac a aj cenník na mojom webe. emoticon Pôsobím na celom našom malom Slovensku. emoticon
17. okt 2013 o 14:24  •  www.romiphoto.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to