Poraďte fotografa na svadbu 10.6.2017 v Žiline

Profilova fotka
Nikoho v meste nepoznam tak potrebujem poradit. Nechceme vysoko umelecke fotky (asi budem aj tak tehotna a Moj fotenie neznasa). Chceme skor sprevadzanie pocas celej svadby a na konci vsetky fotky...nie obmedzeny pocet. Poradte niekoho sikovneho nech nelutujem alebo nepreplatim ako kamaratka. Dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem. Váš termín mám zatiaľ voľný. Zvyčajne kombinujem krásu dokumentárnej fotografie s oku lahodiacou kompozíciou. Prezrite si moje práca na webstránke kt. nájdete v profile.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den prajem, Vas termin mam volny. Ak Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám pošlem viac informácií o nás a našej práci. :-) V prípade, že sme Vás zaujali poprosím IP alebo email. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame volny, viac info na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, "všetky fotky" Vám asi žiadny profesionál neodovzdá, kedže veľa z fotiek je odpad, ktorý by zbytočné kazil výsledný dojem z fotiek. Odovzdávam Vám ale všetky použiteľné, čo býva okolo 500 výsledných upravených foto z celej svadby :) Termín mám zatiaľ voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
@danielitta_dana Dobry den , termin mame hadam este dostupny ;-) ozvite sa nam telefonicky alebo emailom Pozdravujeme - Foto Video WooW Production. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, ak este fotografa nemate, ponukam Vam moje sluzby :-) Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný :) sme mladá dvojka plná nápadov :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, radi by sme Vám poskytli naše výhodné služby pre Váš svadobný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame kamerovanie a fotografovanie s profesionálnym prístupom. Ak máte záujem napíšte nám správu a pošleme Vám cenník. Amy Klusová - fotografie Lucka - svadobný kameraman Pekný deň!
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?