Poraďte dobrého fotografa na september 2017

Profilova fotka
Ahojte, viete mi poradiť dobrého fotografa s ktorým máte skúsenosti? :) Chcela by som nájsť fotografa, ktorý dokáže zachytiť výnimočný moment, žiadne strojené pózy :) Ďakujeeem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@nana8989 Takych fotografov tu najdete dost....kedze mate skor zaujem o reportazne foto aj z portretneho fotenia doporucujem zacat od seba (od vas)...kedze chcete zachytit ten spravny okamih premyslite si asi ako by ste take fotenie chceli absolvovat....kde sa budete konet, co tam vy budete robit kedze fotograf tam bude len ako nenapadny clen ktory vas bude pozorovat a cihat na tie spravne momenty....toto vam pisem len ako taku nejaku radu lebo je xy ludi co maju nejake poziadavky na fotografa.....chcu take a hentake fotky a potom ked pridu na fotenie tak prva vec co z nich vypadne je : taaaak co mame robit??? ty nas nejak postav ved ty si fotograf.....atd.....reportazny styl je velmi oblubeny hlavne zatial v zahranici a ma svoje caro. Ale na taketo fotenie ludia musia byt tak trosku odviazany a nerobit si nic z toho ze ich niekto sleduje....
Odpovedať
Profilova fotka
Práve to nechcem, aby to boli také strojené fotky ako tam sa postav,to urob... to nie... chcem aby vystihli tú lásku a čaro okamihu, aby sme aj po rokoch keď sa na ne pozrieme videli a spomenuli si na tie výnimočné momenty :) Ďakujem všetkým, ktorý mi poslali ponuky, so snúbencom si k tomu sadneme a rozhodneme sa :) Prajem krásnu nedelu :)
Odpovedať
@tommyfoto úplne súhlas ;-) my sme tiež chceli nestrojene fotky ale ono to chvíľu trvá kým sa človek odviaze :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Myslím, že zvládnuť nestrojené veci nie je zložitá vec ak je snaha z obidvoch strán :). Dovolil som si Vám zaslať ponuku internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce, možno sa zapáčia :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nana8989 Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie informácie :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
nech sa paci pozrite si moju pracu viac foto v profile
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme tím ľudí a ponúkame Vám naše foto a video služby. :-) Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade, že sme Vás oslovili veľmi rada Vám pošlem viac info o nás a našej práci. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@nana8989 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám moja práca bude páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň milá nevesta Ako fotograf sa snažím aby fotografie pôsobili čo najviac prirodzene ale zároveň harmonicky a s nábojom. Ak by Vás zaujala moja ponuka, neváhajte ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer , prezrite si aj môj profil :) , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem budeme vás radi sprevádzať vo váš veľký deň
Odpovedať
Profilova fotka
@nana8989 Dobry podvecer prajem! Ponukam Vam moju malickost :) , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat. S pozdravom Riky
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?