Menu Forum

Poraďte dobrého fotografa na september 2017

21. nov 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
nana8989
1
Registrovala sa 17. februára 2016 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 7 príspevkov. Má 3 priateľov.
  • Svadba bude 1. septembra 2017
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
nana8989
1
Registrovala sa 17. februára 2016 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 7 príspevkov. Má 3 priateľov.
    okres Nitra
 Ahojte, viete mi poradiť dobrého fotografa s ktorým máte skúsenosti? emoticon Chcela by som nájsť fotografa, ktorý dokáže zachytiť výnimočný moment, žiadne strojené pózy emoticon Ďakujeeem emoticon
16. okt o 10:49  •  Svadba bude v septembri 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
9

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
9

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 2 rokmi)

Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
16. okt o 13:18  •  www.simonross.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (31 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (31 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 1 týždňom)

@nana8989 Takych fotografov tu najdete dost....kedze mate skor zaujem o reportazne foto aj z portretneho fotenia doporucujem zacat od seba (od vas)...kedze chcete zachytit ten spravny okamih premyslite si asi ako by ste take fotenie chceli absolvovat....kde sa budete konet, co tam vy budete robit kedze fotograf tam bude len ako nenapadny clen ktory vas bude pozorovat a cihat na tie spravne momenty....toto vam pisem len ako taku nejaku radu lebo je xy ludi co maju nejake poziadavky na fotografa.....chcu take a hentake fotky a potom ked pridu na fotenie tak prva vec co z nich vypadne je : taaaak co mame robit??? ty nas nejak postav ved ty si fotograf.....atd.....reportazny styl je velmi oblubeny hlavne zatial v zahranici a ma svoje caro. Ale na taketo fotenie ludia musia byt tak trosku odviazany a nerobit si nic z toho ze ich niekto sleduje....
16. okt o 14:19  •  www.tomaspaule.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nana8989
1
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
nana8989
1
    okres Nitra
 Práve to nechcem, aby to boli také strojené fotky ako tam sa postav,to urob... to nie... chcem aby vystihli tú lásku a čaro okamihu, aby sme aj po rokoch keď sa na ne pozrieme videli a spomenuli si na tie výnimočné momenty emoticon
Ďakujem všetkým, ktorý mi poslali ponuky, so snúbencom si k tomu sadneme a rozhodneme sa emoticon Prajem krásnu nedelu emoticon
16. okt o 15:50  •  Svadba bude v septembri 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho
69
Registrovala sa 3. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 175 príspevkov a 5 inzerátov. Má 29 priateľov. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho
69
Registrovala sa 3. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 174 príspevkov a 5 inzerátov. Má 29 priateľov. Okres Trenčín.
 @tommyfoto úplne súhlas emoticon my sme tiež chceli nestrojene fotky ale ono to chvíľu trvá kým sa človek odviaze emoticon
16. okt o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
16. okt o 18:08 • tvojchlop
fotoportrét
fotoportrét
tonobalucha
slobodnyfotograf.sk
PRO

Foto a video - Okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
tonobalucha
slobodnyfotograf.sk
PRO

Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Myslím, že zvládnuť nestrojené veci nie je zložitá vec ak je snaha z obidvoch strán emoticon. Dovolil som si Vám zaslať ponuku internou poštou.
16. okt o 18:09  •  www.slobodnyfotograf.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Príjmam objednávky na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Príjmam objednávky na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Dnes)

Pekný deň,

skúste pozrieť moje práce, možno sa zapáčia emoticon
16. okt o 20:04  •  www.shinevision.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

23
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

23
 @nana8989 Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie informácie emoticon
16. okt o 20:45  •  www.nedeliakphoto.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peter_svancar
Peter Švancar - Fotograf
Peter Svancar PRO

Foto a video - Okres Ilava
2
fotoportrét
fotoportrét
peter_svancar
Peter Švancar - Fotograf
Peter Svancar PRO

Foto a video - Okres Ilava
2
 Pridam aj ja svoju ponuku, aj ked nepisete miesto.
16. okt o 20:58  •  www.petersvancar.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný módny fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

17

“Https://www.youtube.com/watch?v=x4t96t7fvfo”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný módny fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

17

“Https://www.youtube.com/watch?v=x4t96t7fvfo”
(Pred 2 týždnami)

nech sa paci pozrite si moju pracu viac foto v profile
16. okt o 23:57  •  www.miqocash.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

27

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 týždňom)

Dobrý deň,
sme tím ľudí a ponúkame Vám naše foto a video služby. emoticon
Váš termín máme zatiaľ voľný.
V prípade, že sme Vás oslovili veľmi rada Vám pošlem viac info o nás a našej práci.
Ďakujem
S pozdravom
17. okt o 11:59  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dananai
photodananai
PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
dananai
photodananai
PRO

9
 @nana8989 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám moja práca bude páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
17. okt o 14:58  •  www.photodananai.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
avalong (28 r.)
Lukáš Podolský - Fotograf
Lukáš Podolský PRO

Foto a video - Okres Spišská Nová Ves
6
fotoportrét
fotoportrét
avalong (28 r.)
Lukáš Podolský - Fotograf
Lukáš Podolský PRO

6
 Dobrý deň milá nevesta

Ako fotograf sa snažím aby fotografie pôsobili čo najviac prirodzene ale zároveň harmonicky a s nábojom. Ak by Vás zaujala moja ponuka, neváhajte ma kontaktovať.
18. okt o 08:30  •  www.lukaspodolsky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mkfotograf (35 r.)
Marek Kočan - Fotograf
Marek Kočan PRO

1

“Modelingové a portrétne fotografovanie v Kalifornii https://www.youtube.com/watch?v=wMN6q0L_9SI”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
mkfotograf (35 r.)
Marek Kočan - Fotograf
Marek Kočan PRO

1

“Modelingové a portrétne fotografovanie v Kalifornii https://www.youtube.com/watch?v=wMN6q0L_9SI”
(Pred 6 mesiacmi)

Dobrý večer , prezrite si aj môj profil emoticon , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky

Ďakujem.
6. nov o 23:21  •  www.mkfotograf.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (24 r.)
Foto-ateliér Nika art
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres Partizánske
20
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (24 r.)
Foto-ateliér Nika art
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres Partizánske
20
 Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem budeme vás radi sprevádzať vo váš veľký deň
9. nov o 15:30  •  www.nika-art.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mikulasriecky
RM svadobna fotografia
Mikulas Riecky PRO

Foto a video - Okres Prešov

“Dobre ranko ludkovia! Volne terminy na 2017, bookujte Pekny den prajem!”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
mikulasriecky
RM svadobna fotografia
Mikulas Riecky PRO

Foto a video - Okres Prešov

“Krasny vikendovy den prajem! Volne terminiky stale k maaani :) Riky”
(Dnes)

@nana8989

Dobry podvecer prajem!

Ponukam Vam moju malickost emoticon , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat.

S pozdravom
Riky
21. nov o 18:50  •  www.rieckyphotography.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”