Menu Forum

Poradíte fotografa zo Žiliny na 6.9.2014?

2. apr 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
tatranka86
1
Registrovala sa 23. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
tatranka86
1
Registrovala sa 23. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Vedeli by ste nam odporucit fotografa v Ziline, ktory by mal volny termin 6.9.2014 v Ziline?
Dakujeme! emoticon
1. apr 2014 o 15:48  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
13
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
13

1. apr 2014 o 19:43  •  www.jlfoto.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka2601
Registrovala sa 17. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov. Okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 27. júla 2013
fotoportrét
fotoportrét
janka2601
Registrovala sa 17. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov. Okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 27. júla 2013
 môžem doporučiť Tibora Gärtnera z okolia Žiliny emoticon
1. apr 2014 o 20:32  •  Svadba bola v júli 2013  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotomoni
Fotomoni
Monika Klučiarová PRO

Foto a video - Okres Zlaté Moravce
4

“Srdečne pozdravujem všetky nevestičky a ženíchov. Máme tu máj - lásky čas a preto vám chcem zo srdca zaželať to najkrajšie prežitie tohto mesiaca spolu s vašimi láskami.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotomoni
Fotomoni
Monika Klučiarová PRO

Foto a video - Okres Zlaté Moravce
4

“Srdečne pozdravujem všetky nevestičky a ženíchov. Máme tu máj - lásky čas a preto vám chcem zo srdca zaželať to najkrajšie prežitie tohto mesiaca spolu s vašimi láskami.”
(Pred 2 rokmi)

Krásne Vás pozdravujem, som zo Zlatých Moraviec, ale pôsobím na celom Slovensku. Či ste z Nitry a či zo Žiliny, cena svadobného fotografovania zostáva rovnaká. Ak túžite po fotografiách, ktoré vyjadrujú Vašu osobnosť, krásu a vzájomnú lásku a emócie, potom si pri mojom štýle fotografovania zaiste prídete na svoje. Preto ak hľadáte fotografie plné ducha, neváhajte ma kontaktovať. Váš termín mám zatiaľ voľný. Ak sa vám moja práca páči, už teraz sa teším na fotografovanie Vášho svadobného dňa, ako i na spoločné prípravy na fotenie. Zatiaľ Vám zo srdca prajem pokojné a radostné dni svadobných príprav.
1. apr 2014 o 21:58  •  www.fotomoni.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

@tatranka86 dobrý termín je voľný, momentálne - 50% na balíky. Pozrite si moje portfólio ak Vás osloví veľmi rád zväčšením váš veľký deň.
2. apr 2014 o 09:34  •  www.fotografovanie.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

Foto a video - Okres Košice
11
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

Foto a video - Okres Košice
11
 Moja práca je kvalitná a cenovo dostupná. Pri fotení „póz“, štylizovaných fotiek vás dvoch sa snažíme o uvoľnenú a príjemnú atmosféru, bez zbytočných strnulých postojov, ale s ohľadom na vás čo najprirodzenejšie.
2. apr 2014 o 12:32  •  www.fotospis.sk  •  Páči sa mi to