Menu Forum

Poradíte fotografa na 7.9.2013 do Galanty?

16. júl 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
jargre
Registrovala sa 4. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 43 príspevkov. Má 3 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jargre
Registrovala sa 4. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 43 príspevkov. Má 3 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, potrebujeme fotografa na 7.9. mame svadbu v Galante, poprípade tipy, ale potrebovala by som aj vidieť fotky a recenzie. Ďakujem
14. júl 2013 o 10:51  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
smoulinka979
1
Registrovala sa 23. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 58 príspevkov. Okres Hlohovec.
  • Svadba bola 26. septembra 2009
    V Hlohovci, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
smoulinka979
1
Registrovala sa 23. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 58 príspevkov. Okres Hlohovec.
  • Svadba bola 26. septembra 2009
    V Hlohovci, okres Hlohovec
 dost neskoro ...prajem vela stastia,dufam,ze sa niekto najde...
14. júl 2013 o 12:40  •  Svadba bola v septembri 2009  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vevet
Registrovala sa 14. júla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Má 7 priateľov. Okres Pezinok.
fotoportrét
fotoportrét
vevet
Registrovala sa 14. júla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Má 7 priateľov. Okres Pezinok.
 Videofotoms my sme mali tohto a boli sme spokojný, možno bude mať ešte voľno
14. júl 2013 o 17:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariamaier
26
Registrovala sa 12. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 125 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa. Spojené štáty americké.
  • Svadba bola 13. marca 2010
    Na Smolenickom zámku a 16. apríla 2010 v Tucson, Arizona, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariamaier
26
Registrovala sa 12. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 125 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa. Spojené štáty americké.
  • Svadba bola 13. marca 2010
    Na Smolenickom zámku a 16. apríla 2010 v Tucson, Arizona, Slovensko
 My sme mali fotografa z Trnavy a boli sme velmi spokojni emoticon
14. júl 2013 o 17:51  •  Svadba bola v marci 2010  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
damdamin
Exkluzívne svadobné filmy a profi fotografie.
Michal Hubus PRO

Foto a video - Okres Trnava
3
fotoportrét
fotoportrét
damdamin
Exkluzívne svadobné filmy a profi fotografie.
Michal Hubus PRO

Foto a video - Okres Trnava
3
 Dobrý deň,

rád by som Vám ponúkol naše služby. Ak by ste mali záujem o bližšie info, tak ma kontaktujte emoticon

S pozdravom Michal
15. júl 2013 o 12:45  •  www.damdamin.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bananovaryba
1
Registrovala sa 15. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 49 príspevkov. Má 7 priateľov. Piešťany.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bananovaryba
1
Registrovala sa 15. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 49 príspevkov. Má 7 priateľov. Piešťany.
  • Nevie kedy bude svadba
 ja mám svadobné fotky od fotografa z GA - mojho brata, viem ti dať link na jeho tvorbu do IP ak chceš
15. júl 2013 o 14:24  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

Dobrý večer. Termín mám ešte voľný, pozrite si aj moje svadobné fotografie (profil, web) a v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať emoticon
15. júl 2013 o 23:27  •  www.romiphoto.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
32

“Ahojte baby, bookujeme budúci rok www.showcheeks.sk Budeme radi ak trošku pobookujeme aj s vami”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
32

“Ahojte baby, bookujeme budúci rok www.showcheeks.sk Budeme radi ak trošku pobookujeme aj s vami”
(Pred 1 mesiacom)

Dobry den, Vas termin mame este volny. Sme dvaja profesionalni fotografi (momentalne za cenu jedneho), ktori zachytia kazdy neopakovatelny moment Vasho najkrajsieho dna. Pre viac info navstivte nasu web stranku. Dopravu v ramci SR mame gratis. emoticon
16. júl 2013 o 09:21  •  www.showcheeks.sk  •  Páči sa mi to