Poradíte fotografa na 26.4.2014 z okolia Nitry, Vráblov?

foto
Odpovedať
dobry den posobim na celom slovensku (bez cenoveho navysovania). ak vas moja praca zaujala, kludne sa pytajte
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý večer ... Váš termín je jediný v rámci mesiaca maj voľný .... Pokiaľ vas naša práca osloví, sme tu pre vas. Pekný večer
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, radi by sme Vam ponukli nase sluzby. Sme dvaja vystudovani fotografi (manzelia) a sme z BB, ale dopravu v ramci Slovenska mame momentalne zadarmo. Mame mnozstvo tipov na originalne, napadite fotenie, ponukame mobilne fotopozadie s rekvizitami priamo na hostinu, co je vzdy zarukou zabavy :).. Viac info najdete na nasej stranke :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozrite si aj moje svadobné fotografie na webe, na facebooku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a ponuku Vám posielam do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
BB-Vráble-Šurany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubos Borik je zo Surian......je aj na fb
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia939 Dobrý deň prajem, som fotograf z Nových Zámkov. Ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, alebo viac a aj cenník na mojom webe. :) Pôsobím na celom našom malom Slovensku. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som sice z PN ale Nitra je kusok uz som tam daco nafotil rad pridem znova :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby aj v tejto lokalite. Neváhajte si pozrieť ponuku na mojej stranke. Príjemný deň prajem, Luboš.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?