Poradíte fotografa na 21.9.2013 z okolia Trnavy?

Profilova fotka
hlada sa fotograf - fotografka okolie TT
Odpovedať
kludne jej odkazte moje portfolio, alebo web (najdete v profile). posobim na celom SK
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. V pripade potreby pozrite moj profil a web. Sluzby poskutujem aj okolo Trnavy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peter Cagala...alebo Peter Vlkovič
Odpovedať
Profilova fotka
Nás bude fotiť Tibor Bubeník z Bubiphoto, je aj tu medzi profesionálmi, minulý rok fotil sesternicu na svadbe a robí veľmi dobré foto, ceny sú primerané.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den , taktiez vam ponukame nase sluzby fotografa. V pripade zaujmu nas nevahajte kontaktovat . Ukazku nasej prace najdete v nasom albume :)
Odpovedať
Profilova fotka
Jednoznacne Veronika a Peter Velicky. Ale neviem, ci este budu mat volny termin. ale su skveli, ja ich mam na svadbu objednanych, podla nich som si vyberala termin, lebo som si povedala, ze sa bez nic nevydam! :) Su to aj moji osobni kamarati a skveli ludia. Nesmierne odporucam. Maju profil aj tu na Moja svadba.sk
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, ak ste sa este nerozhodli, chcel by som Vam ponuknut moje sluzby. Ukazky mojej prace najdete v mojom profile a na webovej stranke.
Odpovedať
AT studio :) maju tu aj profil :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tento termín mám zatiaľ voľný. Ak vás moja práca zaujala a máte záujem o bližšie info, neváhajte a kontaktujte ma. Želám príjemný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám svoje služby. Daný termín mám zatiaľ voľný. Ak sa Vám moja práca páči, tak ma kontaktujte.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ak by ste mali zaujem o moje sluzby tento termin mam este volny...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?