Poradíte fotografa na 14.6.2014?

poradte..
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne Vás pozdravujem, som zo Zlatých Moraviec, ale pôsobím na celom Slovensku, čiže nevadí, že nepíšete kde sa bude svadba konať:-) . Ak túžite po fotografiách, ktoré vyjadrujú Vašu osobnosť, krásu a vzájomnú lásku a emócie, potom si pri mojom štýle fotografovania zaiste prídete na svoje. Preto ak hľadáte fotografie plné ducha, neváhajte ma kontaktovať. Váš termín mám zatiaľ voľný. Ak sa vám moja práca páči, už teraz sa teším na fotografovanie Vášho svadobného dňa, ako i na spoločné prípravy na fotenie. Zatiaľ Vám zo srdca prajem pokojné a radostné dni svadobných príprav.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, 14/6 mám už rezerváciu ale ak by ste chcela nafotiť pekné fotky pred alebo po svadbe som k dispozícii. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a rád Vám poskytnem svoje služby. Ponuku Vám posielam do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@suzannesu Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju tvorbu, ktorú nájdete, aj na mojom webe. :) Som zo Západného Slovenska a pôsobím na celom našom malom Slovensku. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň . Taktiež vám ponúkam moje služby . Ak sa vám páči netradičné fotenie pri ktorom budete mať nie len spomienky ale aj krásny zážitok som tu pre vás .....:D Moju tvorbu nájdete aj na mojej web stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím. Moja práca je kvalitná a cenovo dostupná. Pri fotení sa snažíme o uvoľnenú a príjemnú atmosféru, bez zbytočných strnulých postojov, ale s ohľadom na vás, čo najprirodzenejšie. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tu som, termín mám zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby :) S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
skuste u nas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?