Menu Forum

Poradíte fotografa na 13.9.2014 do Sekúl?

11. apr 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
maatuulka (28 r.)
3
Registrovala sa 21. apríla 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6 príspevkov. Má 20 priateľov. Sekule, okres Senica.
  • Svadba bola 13. septembra 2014
    Moravský Svätý Ján , okres Senica
fotoportrét
fotoportrét
maatuulka (28 r.)
3
Registrovala sa 21. apríla 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6 príspevkov. Má 20 priateľov. Sekule, okres Senica.
  • Svadba bola 13. septembra 2014
    Moravský Svätý Ján , okres Senica
 Išlo by len o nafotenie svadobných fotiek... (bez príprav ..obradu a hostiny)
25. mar 2014 o 09:24  •  Svadba bola v septembri 2014  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

@maatuulka Dobry, ponukam moje sluzby. emoticon
25. mar 2014 o 10:14  •  www.fotografovanie.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danielkaplavka
Daniel Kaplavka
Daniel Kaplavka PRO

Foto a video - Okres Nové Mesto nad Váhom
26

“Tak terminy sa pomalicky naplnaju, nevesticky piste a pytajte sa na ten Vas termin. :-)”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
danielkaplavka
Daniel Kaplavka
Daniel Kaplavka PRO

Foto a video - Okres Nové Mesto nad Váhom
26

“Tak terminy sa pomalicky naplnaju, nevesticky piste a pytajte sa na ten Vas termin. :-)”
(Pred 2 rokmi)

Ahoj @maatuulka ak by ste chceli fotit v iny den ako v svadobny, tak by som Vam spravil krasne fotky, pretoze na ten termin uz mam dohodnutu svadbu,

s pozdravom

Daniel
25. mar 2014 o 10:55  •  www.danielkaplavka.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

Foto a video - Okres Košice
11
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

Foto a video - Okres Košice
11
 Zdravím, termín mám zatiaľ voľný, do konca marca mám akciu 20% na všetky svadobné balíky emoticon
25. mar 2014 o 13:15  •  www.fotospis.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

Foto a video - Okres Bratislava
65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Príjmam objednávky na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Príjmam objednávky na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Dnes)

Dobrý deň, tento termín mám už obsadený, ale keby ste mali záujem fotiť svadobné portréty mimo svadobného dňa, som Vám k dispozícii, emoticon
25. mar 2014 o 13:53  •  www.shinevision.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
funface (29 r.)
FunFace fotobox
Karol Malý PRO

13

“Chystáte svadbu alebo oslavu? Ak chcete prekvapiť Vašich hostí a pripraviť im originálnu zábavu s novinkou na slovenskom trhu, je tu pre Vás FunFace fotobox. Neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity, tématické fotopozadia, obsluha a 100% garancia zábavy.”
(Pred 2 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
funface (29 r.)
FunFace fotobox
Karol Malý PRO

13

“Chystáte svadbu alebo oslavu? Ak chcete prekvapiť Vašich hostí a pripraviť im originálnu zábavu s novinkou na slovenskom trhu, je tu pre Vás FunFace fotobox. Neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity, tématické fotopozadia, obsluha a 100% garancia zábavy.”
(Pred 2 dňami)

Dobrý deň,
Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
11. apr 2014 o 19:01  •  www.funface.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".