Poradíte fotografa do Dolného Kubína na 14.9.2013?

Ahojte, hľadám fotografa na termín 14.9.2013 v Dolnom Kubíne. Už som ich obvolala kopec, ale všetci sú obsadení...Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim slecna :) My na vas termin este obsadeni niesme pozrite si foto na nasej stranke,sme kreativni a urcite si s nami uzijete aj kopec zabavy. V pripade akychkolvek otazok nas nevahajte kontaktovat. Drzime palce so svadobnymi pripravami Andrea Suchal duckling production
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, spomínaný termín mám ešte voľný. Pokiaľ Vás zaujme moja práca, rád poskytnem viac informácii.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Ponuku Vám posielam do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Na oravu chodim rad - pozrite si aj moje fotografie a v pripade zaujmu ma kontaktujte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ponúkame Vám aj naše služby v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc. Váš termín mám zatiaľ neobsadený. Danu oblast poznem velmi dobre z dovodu, ze som tam stravil 2x dovolenku a nieje mi problem pripravit plan fotenia i v tejto oblasti. Ukazku prace mate moznost zhliadnut bud na moja svadba, pripadne na webovej stranke.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, bol by som rád keby som mohol zvečniť váš svadobný deň, kľudne si prezrite moju galériu a prípadne sa ozvyte :) (Stále ešte prebieha akcia na Jún, Júl a August - Zlava 30% September, Október - Zlava 40%)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, skus mna, kludne pricestujem :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?