Poradíte dobrého fotografa/ku na 12.7.2014 do Martina?

:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Cenovú ponuku Vám posielam do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, dovoľte, aby sme Vás oboznámili s výhodami nášho fotografovania. Samozrejmosťou je profesionálny prístup, dvaja fotografi a originálne spracovanie. V prípade záujmu Vám radi odpovieme na vaše otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, môžte si pozrieť aj moju prácu, Váš termín mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám svoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Budem rád ak si pozriete moje portfolio, na mojom webe nájdete aj obsiahlu galériu s cenníkom :) Prajem krásny deň!
Odpovedať
Profilova fotka
v Martine som uz parkrat fotil, pozrite aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, sme z Martina, zasa a praca a pristup hovori za vsetko. Vas termin mame zatial volny.
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak si poriete našu tvorbu :-
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Som fotograf a venujem sa fotografovaniu svadieb a detičiek. Pozrite si moje práce a hodnotenia na FaceBook stránke. Ak vás moje fotografie oslovia veľmi rád zväčním váš veľký deň.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj @petkaam zatial mam tvoj termin volny, tak necakaj, pozri portfolio, kontaktuj ma a vidime sa ;-) .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@petkaam Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, aj na mojom webe. :) Som zo Západného Slovenska a pôsobím na celom našom malom Slovensku. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, som svadobný a portrétny fotograf. Rád by som Vám do pozornosti moje portfólio. Prajem príjemný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Vás termín mám zatiaľ voľný, ak by sa Vám páčila práca mojich rúk, bude mi cťou sprevádzať Vás Vašim veľkým dňom. Zároveň Vás pozývam pozrieť si bližšie môj profil a prajem Vám krásne prípravy.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?