Menu Forum

Nie veľmi drahý fotograf na svadbu 2015

7. jan 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
mixinka77
Registrovala sa 27. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Stará Ľubovňa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
mixinka77
Registrovala sa 27. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Stará Ľubovňa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte nevestičky hľadám fotografa na august, alebo september 2015 môj strop je 200 eur ...... emoticon Ďakujem Vám za vaše odpovede emoticon
27. aug 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zsgyuri
JURAJ ZSOK PHOTOGRAPHY
Juraj Zsok PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
56

“Uvolnil sa termín 12.09.2015!!”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
zsgyuri
JURAJ ZSOK PHOTOGRAPHY
Juraj Zsok PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
56

“Uvolnil sa termín 12.09.2015!!”
(Pred 1 rokom)

A to na celý deň?
27. aug 2014 o 13:30  •  www.fotoz.sk www.facebook.com/jurajzsokphotography  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

Foto a video - Okres Košice
11
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

Foto a video - Okres Košice
11
 Verím, že nájdete takého fotografa, ale už asi nie takej kvality :(
27. aug 2014 o 16:01  •  www.fotospis.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

@mixinka77
27. aug 2014 o 17:00  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
 Dobrý deň.
Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
S pozdravom
27. aug 2014 o 17:12  •  www.facebook.com/sokiphoto  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

Foto a video - Okres Bratislava
65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Príjmam objednávky na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

Foto a video - Okres Bratislava
65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Príjmam objednávky na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Dnes)

V tejto cene Vám viem nafotiť svadobné portréty emoticon
27. aug 2014 o 17:26  •  www.shinevision.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majockaaa2
Registrovala sa 31. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Stará Ľubovňa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
majockaaa2
Registrovala sa 31. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Stará Ľubovňa.
  • Nevie kedy bude svadba
 mne fotila moja kamaratka zaplatili sme jej 180 eur bola s nami do 1:30 po pol noci v cene sme mali okolo 500 fotiek ktoré boli na dvd s podltacou + fotokniha s 30 upravenymi fotkami ktore sme si vybrali ...... mozem len ju len odporucit ...my sme boli velmi spokojny emoticon
31. aug 2014 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videostudiojarka
Roman Gabaš videostudio Jarka
Roman Gabaš PRO

Foto a video - Okres Púchov
57

“Https://vimeo.com/191631771”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
videostudiojarka
Roman Gabaš PRO

57

(Pred 2 týždnami)

Mohol by tu niekto založiť portál / stránku BAZÁR - nevesty a tam by sa mohli ponúkať všetci lacní , to by bolo super emoticon
nevesty by získali všetko top za rozumnú cenu , kto sa nato dá ???? emoticon
31. aug 2014 o 20:46  •  www.videostudiojarka.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marienkakf
6
Registrovala sa 21. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 993 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Partizánske.
fotoportrét
fotoportrét
marienkakf
6
Registrovala sa 21. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 993 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Partizánske.
 @videostudiojarka ahoj! Trosku nerozumiem, priznam sa.. Je tam ten ironicky podton? Alebo nie je?!
Ach, bodaj by si kazdy, kto planuje svadbu, mohol dovolit vsetko len v topkvalite bez ohladu na cenu.. Ale zial, nie kazdy si moze dovolit dat svoje dva mesacne platy za fotografa. Ja viem, ze je to spomienka na cely zivot.. Takze, uz by bolo nacase sa s tym zmierit a ked nemam ponuku, tak radsej nereagujem.. Ospravedlnujem sa, ale nedalo mi to.. Pekny vecer emoticon
31. aug 2014 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marienkakf
6
fotoportrét
fotoportrét
marienkakf
6
 @mixinka77 ahoj, skus kontaktovat tu na MS babu s nickom "hj" emoticon Mohla by ti pomoct..
31. aug 2014 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majockaaa2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
majockaaa2
  • Nevie kedy bude svadba
 pre marienkakf

zobrala si mi to priamo z úst nechcem nikoho urazit , ale nie kazdy si moze dovolit fotografa za 500 eur + ak chtete este kameru dalsich 500 eur + kapela 500 eur ... v dnesnej dobe dat 1500 eur len za tieto 3 polozky je dost vela .... hovorim o sebe a myslim ze aj o inych nevestach ......preto niektory hladaju skor nieco medzi tym aby sme trosku usetrili .....
preto suhlasim aj s prispevkom videostudiojarka .....to je len moj nazor .... emoticon
1. sep 2014 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kikuska9935 (24 r.)
9
Registrovala sa 19. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 91 príspevkov a 11 inzerátov. Má 17 priateľov. Okres Galanta.
  • Svadba bola 4. júla 2015
    Dolná Streda , okres Galanta
fotoportrét
fotoportrét
kikuska9935 (24 r.)
9
Registrovala sa 19. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 91 príspevkov a 11 inzerátov. Má 17 priateľov. Okres Galanta.
  • Svadba bola 4. júla 2015
    Dolná Streda , okres Galanta
 mne ide fotit fotografka na svadbu za 200eur od rana do rana budefotit a v cene je aj rande fotenie...takze este sa taký fotograf najde....a videla som fotky- brutalne ........
1. sep 2014 o 14:04  •  Svadba bola v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

Dobrý deň,
poslala som Vám IP emoticon
1. sep 2014 o 14:18  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankadado
Registrovala sa 27. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jankadado
Registrovala sa 27. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte,aj ja hladam fotografa a aj kameramana na august 2015,viete niekto poradit,dakujem emoticon
1. sep 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
januskaamirusko (28 r.)
157
Registrovala sa 14. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 161 príspevkov a 5 inzerátov. Má 153 priateľov. Lisková, okres Ružomberok.
  • Svadba bola 12. septembra 2015
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
januskaamirusko (28 r.)
157
Registrovala sa 14. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 161 príspevkov a 5 inzerátov. Má 153 priateľov. Lisková, okres Ružomberok.
  • Svadba bola 12. septembra 2015
    okres Ružomberok
 aj ja hladám kameramana na september 2015 svadba okres Ružomberok dakujem za každu dobru radu emoticon
1. sep 2014 o 14:40  •  Svadba bola v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
claire767
1
Registrovala sa 7. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 467 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
claire767
1
Registrovala sa 7. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 467 príspevkov.
 toto je večná téma emoticon myslim ze vacsina neviest keby mala neobmedzeny rozpocet na svadbu, vybera si vsetko v top kvalite. bohuzial realita je ina emoticon a ak chcu mat aspon nejaku spomienku na svadbu v podobe fotiek a nezatazit nejakeho svadobcana s poziadavkou na fotenie svadby, musia sa prisposobit obsahu penazenky a vyberat z tych lacnejsich ponuk. velmi jednoduche. emoticon i ked samozrejme nie vzdy znamena vyssia cena = vyssia kvalita emoticon
1. sep 2014 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sense
2
Registrovala sa 15. februára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 336 príspevkov. Má 6 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sense
2
Registrovala sa 15. februára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 336 príspevkov. Má 6 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @videostudiojarka naco tolka ironia....z vlastnej skusenosti viem ze nie to co je drahe je vzdy zarucene aj dobre.....ja osobne by som 1tis. za video a foto nedala, a to nemam obmedzeny rozpocet....a poznam aj fotografov kt. mozno nerobia fotografiu sto rokov a dokazu nadherne fotky
1. sep 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videostudiojarka
Roman Gabaš PRO

57

(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
videostudiojarka
Roman Gabaš PRO

57

(Pred 2 týždnami)

@sense Ľudkovia zlatí , nemusíte za všetkým hľadať iróniu . Len popusťte uzdu fantazie a zamyslite sa . Keby bol taký portál , kde nemusia byť profesionály , ale kľudne amatéry , mnoho neviest chce len foto , video , hudbu a všetky možné služby za čo najlecnejšie peniaze a ruku na srdce je ich oveľa viac ako tie nevesty čo hľadajú profesionálov . Prečo by taký portál nemohol byť ? emoticon
1. sep 2014 o 16:23  •  www.videostudiojarka.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dusanbelan (36 r.)
svadobný fotograf . dušan beláň
Dušan Beláň PRO

Foto a video - Okres Tvrdošín

“Netradičná svadba na Orave: http://www.dusanbelan.com/sk/fotograf/aktualne/173-z-plus-k”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
dusanbelan (36 r.)
svadobný fotograf . dušan beláň
Dušan Beláň PRO

Foto a video - Okres Tvrdošín

“Netradičná svadba na Orave: http://www.dusanbelan.com/sk/fotograf/aktualne/173-z-plus-k”
(Pred 2 rokmi)

Portrety v danej cenovej relacii nie je problem nafotografovat. Otazny je konkretny datum.
1. sep 2014 o 17:50  •  www.dusanbelan.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mixinka77
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
mixinka77
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj majockaaa2 .... mohla by si dať kontak ta tu fotografku ? dakujem ti pekne emoticon
2. sep 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinko999_2
Martin Gura - fotograf
Martin Gura - fotograf PRO

Foto a video - Okres Žilina
26

“Svadba Martina+Martin https://vimeo.com/119947649”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
martinko999_2
Martin Gura - fotograf
Martin Gura - fotograf PRO

Foto a video - Okres Žilina
26

“Svadba Martina+Martin https://vimeo.com/119947649”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň, vo Vami zadanej cene Vám viem nafotiť svadobné portréty. V prípade, že by ste si zvolili portrétne fotenie v iný deň ako svadba (svadobné foto rande) v nejakom super exteriéri-interiéri, tak by sme sa vedeli dohodnúť na super cene. Pre viac info ma kontaktujte.
3. sep 2014 o 00:25  •  www.martingura.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majockaaa2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
majockaaa2
  • Nevie kedy bude svadba
 pre mixinka7

10. sep 2014 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
10. sep 2014 o 20:35 • majockaaa2
fotoportrét
fotoportrét
vdphoto
vdphoto
Veronika Rusková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
8
fotoportrét
fotoportrét
vdphoto
vdphoto
Veronika Rusková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
8
 Dobrý večer,
ponúkame dve fotenia v jednej cene a mnoho ďalších výhod za skvelé ceny.
Radi Vám to krásne zdokumentujeme.
Pre ďalšie info nás prosím kontaktujte.
6. jan 2015 o 19:03  •  www.vdphoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dananai
photodananai
PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
dananai
photodananai
PRO

9
 ahoj pozri aj moje fotky, termin vsak musis upresnit..
7. jan 2015 o 09:53  •  www.photodananai.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to