Nejaky volny fotograf na 6.9.2014?

Hladam niekoho originalneho s nejakym dobrym napadom.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Pekne Vás pozdravujem. Ak hľadáte človeka plného nápadov, tak ja nimi priam prekypujem. Verím že v tejto oblasti by som vám bola naozaj nápomocná. Váš termín mám zatiaľ voľný. Nech sa páči, pozrite si moje portfólio, ak sa Vám moja tvorba zapáči, bude mi cťou sprevádzať Vás Vašim svadobným dňom. Zatiaľ Vám prajem všetko dobré.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si moju prácu. Pekný deň. Tibor
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak ste sa ešte nerozhodli taktiež by som vám rada ponúkla moje služby. Fotografujem v rámci celého Slovenska . A ak máte radi netradičné fotenie, ktoré nie je len o povinnom ,,svadobnom foto v " ale aj o krásnych spomienkach som tu pre vás.
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť moju prácu, termín mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Termín mám volný, budem rád ak si prezriete moje portfólio na mojom webe a kontaktujete ma :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby, urobíme Vám nádherné fotografie, ak by ste mali záujem , tak aj video v najvyššej kvalite a filmovom prevedení. Cenová dohoda možná. Termín máme zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@rheuska skuste u nas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skuste si pozriet portfolio fotografa sablickrisko.sk
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, termin mame volny... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nejaký fotograf s nejakým nápadom by sa hám aj našiel v BB :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den, stretnite sa pred vasou svadbou s nami a my vas predsvedcime ze ste si vybrali spravne :-) Sme z Martina.
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam este volny. Som aktualne z Oravy.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Zdravím Vás, rád Vám ponúknem svoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, velmi rad odfotografujem vasu svadbu. S kamaratom asistentom mame vela kreativnych napadov. Ukazky mojich prac a ceny najdete v mojom profile. Tesim sa na pripadnu spolupracu. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás, ponúkam Vám svoje služby. Pozrite si aj moje svadobné fotografie na facebooku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?