Menu Forum

Nájdem voľného fotografa na 1.6.2013 z Prešova a okolia?

13. feb 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzka2013 (25 r.)
3
Registrovala sa 10. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 1. júna 2013
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
zuzka2013 (25 r.)
3
Registrovala sa 10. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 1. júna 2013
    okres Prešov
 Ahojte všetci, hľadám nejakého voľného fotografa z Prešova prípadne Košíc alebo blízkeho okolia. Ide však o to, že my potrebujeme fotografa iba na nafotenie umeleckých fotiek a obradu.termín svadby je 1.6.2013. Prosím ak sa nájde nejaký voľný fotograf ktorý by mal záujem prosím napíšte mi.
vopred Ďakujem za odpovede.
S pozdravom Zuzka
6. feb 2013 o 19:45  •  Svadba bola v júni 2013  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

24
 Dobry vecer! Skuste si pozriet nasu pracu..... emoticon
6. feb 2013 o 20:05  •  www.jilekproduction.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (36 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

42

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (36 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

42

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 4 rokmi)

Príjemný dobrý večer Zuzka. Ponúkam Vám nahliadnuť na naše portfolio či web a verím že charakter našej práce ťa aspoň trocha osloví. Naša produkčná spoločnosť ponúka kvalitu či už v podobe videa alebo fotografie rovnako ako primeranú cenu. Prajem šťastný výber a pokojnú plavbu manželským životom. Pekný večer . emoticon
6. feb 2013 o 21:36  •  www.majcher-production.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maajushka
7
Registrovala sa 11. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
maajushka
7
Registrovala sa 11. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Prešov.
 Ahojky, ja mam znameho, on foti aj nasu svadbu, ale musela by si s s nim spojit osobne, je z PO, sikovny, priatelsky a hlavne nieje az taky drahy :P emoticon ... ak chces poslem ti jeho kontakt, alebo ak chces nieco pytaj sa ;)
6. feb 2013 o 22:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jozefgriger
Videofamily
Jozef Griger PRO

Foto a video - Okres Levoča
5
fotoportrét
fotoportrét
jozefgriger
Videofamily
Jozef Griger PRO

Foto a video - Okres Levoča
5
 emoticon Dobrý deň. Ponúkame Vám komplet služby Foto a video prípadne aj samostatne. Do Prešova chodíme často.
Prípadne ukážky na Váš e-mail
Prajem pekný deň
7. feb 2013 o 12:39  •  www.videofamily.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a Váš termín mám voľný. Pokiaľ nemáte už niáekoho zarezervovaného kľudne mi napíšte.
8. feb 2013 o 13:05  •  www.janicko.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jetotu
313
Registrovala sa 13. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov. Má 151 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
jetotu
313
Registrovala sa 13. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov. Má 151 priateľov. Okres Prešov.
 CUCO TV PRODUCTION emoticon je to moj kamarat, foti super a za skvelu cenu ;) najdes ho na FB emoticon
8. feb 2013 o 13:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terezka295
2
Registrovala sa 29. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
terezka295
2
Registrovala sa 29. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov. Má 4 priateľov.
 ...manzelia Millerovci z Bardejova, my sme ich mali a boli sme veeeeelmi spokojni. Skus im napisat, mozno budu mat este volne ... pripadne poslem kontakt emoticon
8. feb 2013 o 18:26  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
automotivephoto
EL | MO Creative
Milan Dzadik PRO

Foto a video - Okres Prešov
7

“Nova svadbicka v albume ;)”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
automotivephoto
EL | MO Creative
Milan Dzadik PRO

Foto a video - Okres Prešov
7

“Nova svadbicka v albume ;)”
(Pred 4 mesiacmi)

Tiez som volny, takze kuk moje portfolko.
13. feb 2013 o 17:16  •  www.facebook.com/elmocreative  •  Páči sa mi to