Nájdem fotografa z okresu Malacky na 31.5.2014?

hladam fotografa na svadbu, ktora sa kona 31.05.2014 okres Malacky....
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Nech sa páči. Rád poslúžim :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom Mirec
Odpovedať
Profilova fotka
Rad vam ponuknem moje sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
31.5. sa nam uvolnil, takze ponukam svoje sluzby aj vam
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. Nech sa páči môžete si pozrieť našu tvorbu prostredníctvom nášho profilu. :) S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lubica_89, zatial mam volny tento termin, pozri moje portfolio a ak sa ti zapaci, nevahaj ma kontaktovat, urcite sa dohodneme ;-) Daniel
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
Profilova fotka
Pri fotografovaní mi ide o zachytenie nálady, emócií a jedinečných osobností páru. Viac na mojej web stránke alebo v profile.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň rád by som Vám ponúkol svoje služby. Na mojej stránke nájdete moje portfólio. Ak by ste mala akékoľvek iné otázky kontaktujte ma, rád Vám ich zodpoviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak ste sa ešte nerozhodli taktiež by som vám rada ponúkla moje služby. Fotografujem v rámci celého Slovenska . A ak máte radi netradičné fotenie, ktoré nie je len o povinnom ,,svadobnom foto v " ale aj o krásnych spomienkach som tu pre vás.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?