Menu Forum

Nájdem fotografa na svadbu 6.10.2012 v Žiline?

15. sep 2012  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
ladyar
Registrovala sa 22. decembra 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 14 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
ladyar
Registrovala sa 22. decembra 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 14 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Žilina.
 Viete mi nevesticky prosim poradit niekoho v style Tomas Zahumensky, manzelov Jurkovicovych, Zuzka Sebova, kto by mohol byt este volny na tento termin? To som naozaj neratala, ze pol roka vopred budu vybookovaní aj tí, ktorých som mala vyhliadnutych v zalohe emoticon svadba sa bude konat v Ziline. Dakujem vopred velmi pekne a dufam, ze to tento tyzden uzavriem emoticon
12. apr 2012 o 19:09  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
marimba
2
Registrovala sa 23. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 68 príspevkov a 1 album. Má 9 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
marimba
2
Registrovala sa 23. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 68 príspevkov a 1 album. Má 9 priateľov.
 vazeni, uvedomte si ze ta kocka zhanala fotografa uz v aprili a mienila to uzavriet do tyzdna.... zrejme teda uz fotografa s najvacsou pravdepodobnostou ma...
15. sep 2012 o 12:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirreckall
2
Registrovala sa 21. februára 2012 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 41 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
mirreckall
2
Registrovala sa 21. februára 2012 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 41 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Žilina.
 ahoj, nás bude fotiť pán z www.mamifoto.sk, je to kamarát, a veľmi dobre fotí emoticon
13. apr 2012 o 08:04  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jan.zitniak
Registroval sa 23. decembra 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridal 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jan.zitniak
Registroval sa 23. decembra 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridal 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj, rad by som prisiel fotit, ak je este zaujem, moje styl fotografii najdes na www.facebook.com/JanZitniakPhotographer alebo konkretne svadobne fotografie - http://www.facebook.com/media/set/?set=a.388246661197728.89324.232142106808185&type=1
13. sep 2012 o 22:18  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mhphoto
mhphoto
martin hodonik PRO

Foto a video - Okres Považská Bystrica
1
fotoportrét
fotoportrét
mhphoto
mhphoto
martin hodonik PRO

Foto a video - Okres Považská Bystrica
1
 tento termin mi bohuzial odvolali. takze mam volno. rad vam vyhotovim financny navrh.
14. sep 2012 o 09:19  •  www.mhphoto.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

Ahoj som svadobný a portretný fotograf z Košíc, pozrel som si co hladas a mam pocit, ze by ta moja tvorba zaujala. Mozes si ju pozriet na mojom profile. Dany termin zatial mam volny a dopravit sa mi nerobi problem, dokonca sa momentalne zdrziavam pri Trencine, tak pripadne mozem prist i na osobne stretnutie.
14. sep 2012 o 09:57  •  www.janicko.com  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
felinda
17
Registrovala sa 25. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 74 príspevkov a 2 albumy. Má 32 priateľov. Okres Martin.
  • Svadba bola 26. apríla 2014
fotoportrét
fotoportrét
felinda
17
Registrovala sa 25. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 74 príspevkov a 2 albumy. Má 32 priateľov. Okres Martin.
  • Svadba bola 26. apríla 2014
 ahoj..ja mám zajednanú fotografku z martina, je úžasná, jemná a nieje drahá emoticon kludne ti dám na nu kontakt, ak tak napíš do IP
14. sep 2012 o 10:13  •  Svadba bola v apríli 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atstudio
AT studio v Trnave
Atstudio Trnava PRO

Foto a video - Okres Trnava
34

“Https://www.youtube.com/watch?v=YbSCxXqWJjc&feature=youtu.be Darinka a Juraj. 7 máj 2016.HD záverečný klip. Krásna svadba v Červeníku, fotenie na Červenom Kameni. Juraj je brat našej bývalej nevestičky, preto si veľmi vážime prejavenú dôveru.”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
atstudio
AT studio v Trnave
Atstudio Trnava PRO

Foto a video - Okres Trnava
34

“Https://www.youtube.com/watch?v=YbSCxXqWJjc&feature=youtu.be Darinka a Juraj. 7 máj 2016.HD záverečný klip. Krásna svadba v Červeníku, fotenie na Červenom Kameni. Juraj je brat našej bývalej nevestičky, preto si veľmi vážime prejavenú dôveru.”
(Pred 6 mesiacmi)

nech sa paci emoticon , aj do Ziliny chodievame
14. sep 2012 o 11:54  •  www.atstudio.of.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cekan_michal (38 r.)
Ing. Michal Čekan
Ing. Michal Čekan PRO

Foto a video - Okres Humenné
fotoportrét
fotoportrét
cekan_michal (38 r.)
Ing. Michal Čekan
Ing. Michal Čekan PRO

Foto a video - Okres Humenné
 Som z Humenného ale často chodievam aj do Žiliny... emoticon
14. sep 2012 o 12:38  •  www.michalcekan.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cinnamon111 (37 r.)
Registrovala sa 29. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Svadba bola 7. mája 2011
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
cinnamon111 (37 r.)
Registrovala sa 29. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Svadba bola 7. mája 2011
    Žilina, okres Žilina
 ja mám tiež známeho fotografa a fotil aj našu svadbu, kukni a nie je drahý a býva tu v ZA.....možno má aj voľno, dám ti kontakt ?
14. sep 2012 o 17:50  •  Svadba bola v máji 2011  •  Páči sa mi to