Nájdem fotografa na svadbu 6.10.2012 v Žiline?

Viete mi nevesticky prosim poradit niekoho v style Tomas Zahumensky, manzelov Jurkovicovych, Zuzka Sebova, kto by mohol byt este volny na tento termin? To som naozaj neratala, ze pol roka vopred budu vybookovaní aj tí, ktorých som mala vyhliadnutych v zalohe :-( svadba sa bude konat v Ziline. Dakujem vopred velmi pekne a dufam, ze to tento tyzden uzavriem :-)
Odpovedať
ahoj, nás bude fotiť pán z www.mamifoto.sk, je to kamarát, a veľmi dobre fotí :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Ahoj, rad by som prisiel fotit, ak je este zaujem, moje styl fotografii najdes na www.facebook.com/JanZitniakPhotographer alebo konkretne svadobne fotografie - http://www.facebook.com/media/set/?se...
Odpovedať
Profilova fotka
tento termin mi bohuzial odvolali. takze mam volno. rad vam vyhotovim financny navrh.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj som svadobný a portretný fotograf z Košíc, pozrel som si co hladas a mam pocit, ze by ta moja tvorba zaujala. Mozes si ju pozriet na mojom profile. Dany termin zatial mam volny a dopravit sa mi nerobi problem, dokonca sa momentalne zdrziavam pri Trencine, tak pripadne mozem prist i na osobne stretnutie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj..ja mám zajednanú fotografku z martina, je úžasná, jemná a nieje drahá :) kludne ti dám na nu kontakt, ak tak napíš do IP
Odpovedať
Profilova fotka
nech sa paci ;-) , aj do Ziliny chodievame
Odpovedať
Profilova fotka
Som z Humenného ale často chodievam aj do Žiliny... :)
Odpovedať
ja mám tiež známeho fotografa a fotil aj našu svadbu, kukni a nie je drahý a býva tu v ZA.....možno má aj voľno, dám ti kontakt ?
Odpovedať
vazeni, uvedomte si ze ta kocka zhanala fotografa uz v aprili a mienila to uzavriet do tyzdna.... zrejme teda uz fotografa s najvacsou pravdepodobnostou ma...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?