Nájdem fotografa na 5.10.2013 na svadbu do Levoče?

Ahojte, poradte nejakeho sikovneho a kreativneho fotografa z okolia Levoce. Dakujem.
Odpovedať
no zatial mam tento termin nepotvrdeny, takze sanca tu je ;) pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc. Váš termín mám neobsadený a Levoču poznám veľmi dobru, kedže chodím tam často. Verím, že Vás moja tvorba príjemne osloví a spolu sa pustíme do fotografovania Vaších romantických fotiek.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš, termín máme ešte voľný :-) . Dopravu v rámci Slovenska máme Zadarmo.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň katiana, ak budete mať záujem o viac info, tak ma kontaktujte mailom Prajem pekný víkend. S pozdravom Michal
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozrite si aj moje fotografie, a v pripade zaujmu ma kontaktujte :-) Vsetky potrebne info su na mojom webe - pripadne sa opytajte
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den termin 5.10 mam volny, pozrite si moje fotografie tu na mojasvadba.sk po pripade na mojej webstranke. S pozdravom Peter Ilencik
Odpovedať
Profilova fotka
Skuste Stanku Hollovu z Levoce
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termím mám zatiaľ voľný a ponuku Vám posielam do IP. Prajem Vám pekný deň. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. pozrite si našu prácu som priamo z Levoče. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Termín mám ešte voľný, pozrite si aj moje svadobné fotografie (profil, web) a v prípade záujmu ma kontaktujte :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby :) S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?