Menu Forum

Nájdem fotografa na 31.8.2013 na fotenie v Piešťanoch?

7. mar 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
martinapv
Registrovala sa 27. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Svadba bola 31. augusta 2013
    okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
martinapv
Registrovala sa 27. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Svadba bola 31. augusta 2013
    okres Nové Mesto nad Váhom
 hladam fotografa ktory ma volny termin 31/08/2013 pre svadobne fotenie v Piestanoch a nasledne obrad a hostina v Beckove
dakujem
27. feb 2013 o 20:29  •  Svadba bola v auguste 2013  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
novotny_2
Digital Studio
Ing. Anton Novotný PRO

Foto a video - Okres Trnava
30

“Vazene nevesticky a zenichovia este raz Vas upozornujem. ze s rezervaciou fotografa treba zacat v predstihu aspon pol roka dopredu a u vychitenych fotografov aspon rok dopredu. Preco to hovorim? Lebo tento rok sa velmi vela nevesticiek ohlasuje len tri mesiace dopredu a terminy su uz plne a potom odchadzaju sklamane. Bohuzial pokial sa nezacneme klonovat :-) viac ako jednu”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
novotny_2
Digital Studio
Ing. Anton Novotný PRO

Foto a video - Okres Trnava
30

“Vazene nevesticky a zenichovia este raz Vas upozornujem. ze s rezervaciou fotografa treba zacat v predstihu aspon pol roka dopredu a u vychitenych fotografov aspon rok dopredu. Preco to hovorim? Lebo tento rok sa velmi vela nevesticiek ohlasuje len tri mesiace dopredu a terminy su uz plne a potom odchadzaju sklamane. Bohuzial pokial sa nezacneme klonovat :-) viac ako jednu”
(Pred 3 rokmi)

no ved staci pozriet vo firmach je nas tam pozehnane a myslim ze vacsina nema problem docestovat
5. mar 2013 o 13:13  •  www.studioo.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mgabriskova
Fotografka Miriam Gabrišková
Miriam Gabrišková PRO

Foto a video - Okres Bratislava
36

“Mile zienky, fotim svadby, rande, rodiny s detmi a boudoir! Profesionalny ale priatelsky pristup a skvele ceny! Popozerajte portfolio a cennik na www.miriamgabriskova.sk”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
mgabriskova
Fotografka Miriam Gabrišková
Miriam Gabrišková PRO

36

“Mile zienky, fotim svadby, rande, rodiny s detmi a boudoir! Profesionalny ale priatelsky pristup a skvele ceny! Popozerajte portfolio a cennik na www.miriamgabriskova.sk”
(Pred 9 mesiacmi)

Zdravím emoticon ja mám voľno, veľmi rada by som nafotila Vašu svadbu. Všetko mám na stránke. Keby niečo kľudne ma bombardujte otázkami! emoticon
27. feb 2013 o 20:50  •  www.miriamgabriskova.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
42
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
42
 pekny vecr prajem
momentalne mam termin volny... moju pracu si mozte pozriet na tomto webe. moja stranka je momentalne v pracovnom plasti, ale zhruba tam najdete co potrebujete emoticon
drzte sa
27. feb 2013 o 20:56  •  matusmirka.sk/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
agenturavivaldi
Vivaldi
Marianna Jakubeková PRO

Foto a video - Okres Nitra
3

“Vždy nás poteší dobrá referencia: toto je jedna z nich Dakujeme najuzasnejsej kameramanke za profesionalne odvedenu pracu. Nas svadobny den bol aj vdaka nej uplne dokonaly.velke vdaka, a ako hovoria babky u nas na dedine: 2 kamery v kostole sme este nemali :D silno odporucame!”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
agenturavivaldi
Vivaldi
Marianna Jakubeková PRO

3

“Vždy nás poteší dobrá referencia: toto je jedna z nich Dakujeme najuzasnejsej kameramanke za profesionalne odvedenu pracu. Nas svadobny den bol aj vdaka nej uplne dokonaly.velke vdaka, a ako hovoria babky u nas na dedine: 2 kamery v kostole sme este nemali :D silno odporucame!”
(Pred 2 rokmi)

dobrý deň aj my máme voľný termín ak máte záujem neváhajte nás kontaktovať emoticon
28. feb 2013 o 00:12  •  www.svadba-ples-stuzkova.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kodhaj
Ľubomír Kodhaj Fotoštúdio LUKO
Ľubomír Kodhaj PRO

Foto a video - Okres Trenčín
5
fotoportrét
fotoportrét
kodhaj
Ľubomír Kodhaj Fotoštúdio LUKO
Ľubomír Kodhaj PRO

Foto a video - Okres Trenčín
5
 Dobrý deň. Termín mám voľný. Ponuku som Vám poslal do IP. emoticon
28. feb 2013 o 09:14  •  www.fotostudioluko.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (31 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (31 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 2 týždnami)

@martinapv Pekny den prajem...ak by ste mali cas skuste si pozriet aj moje portfolio bud na mojom webe alebo tu na MS. V pripade zaujmu staci napisat emoticon
28. feb 2013 o 11:51  •  www.tomaspaule.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf a rád by som Vám dal do pozornosti sluzby, ktore mozete ziskat u mna. Obe destinacie poznam velmi dobre z dovodu, ze ich navstevujem kazdorocne. Pre blizsie info. na nizsie uvedenej www stranke.
28. feb 2013 o 15:56  •  www.janicko.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ummagama
Lukas Gal Photography
Lukáš PRO

Foto a video - Okres Čadca
3
fotoportrét
fotoportrét
ummagama
Lukas Gal Photography
Lukáš PRO

Foto a video - Okres Čadca
3
 Dobrý deň,
termín mám voľný a taktiež som v Piešťanoch už svadbu fotografoval. Ak Vás moja práca zaujala neváhajte a kontaktujte ma kedykoľvek.
28. feb 2013 o 16:08  •  www.lukasgal.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peter_circles
test
test PRO

Foto a video - Okres Piešťany
fotoportrét
fotoportrét
peter_circles
test
test PRO

Foto a video - Okres Piešťany
 Dobrý deň,
pôsobíme priamo v PN a daný termín máme voľný. Kontaktuje nás hocikedy na emaily v profile , kde nájdete aj portfólio.
Ďakujem
4. mar 2013 o 20:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videoluba (46 r.)
Video štúdio LUBA - Palo Kalivoda
Pavol Kalivoda PRO

6
fotoportrét
fotoportrét
videoluba (46 r.)
Video štúdio LUBA - Palo Kalivoda
Pavol Kalivoda PRO

6
 Dobry den, pokial by sa Vam pacila moja robota, určite by sme sa vedeli dohodnut. V pripade záujmu ma, prosím, kontaktujte na niektorom z mojich tel.cisel.
Palo Kalivoda
5. mar 2013 o 09:10  •  www.videoluba.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hoplazlava (33 r.)
Hoplazlava.sk/Súťaže a zľavy aj pre nevesty
Ponanta PRO

Ostatné - Okres Bratislava

“Máte už zajednaného fotografa??? Nie? U nás môžete celodenné fotenie svadby vyhrať:) Viac info v profile, alebo ma kontaktujte v správe :)”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
hoplazlava (33 r.)
Hoplazlava.sk/Súťaže a zľavy aj pre nevesty
Ponanta PRO

Ostatné - Okres Bratislava

“Máte už zajednaného fotografa??? Nie? U nás môžete celodenné fotenie svadby vyhrať:) Viac info v profile, alebo ma kontaktujte v správe :)”
(Pred 3 rokmi)

U nás môžete vyhrať fotografovanie celého svadobného dňa. Zapojte sa do súťaže a ušetrite emoticon
fotoportrét
fotoportrét
martinadolezalova_com (35 r.)
Matty Urbanič - PHOTOGRAPHer/BURLESQUE.sk
Matty PRO

PRO Shop: 68 inzerátov
2

“Novy design mojej web stránky, viac fotografii v galérii, atd.... www.mattyurbanic.com”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
martinadolezalova_com (35 r.)
Matty Urbanič - PHOTOGRAPHer/BURLESQUE.sk
Matty PRO

PRO Shop: 68 inzerátov
2

“Novy design mojej web stránky, viac fotografii v galérii, atd.... www.mattyurbanic.com”
(Pred 2 rokmi)

mam rovnako volny termin emoticon
6. mar 2013 o 23:48  •  www.mattyurbanic.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matej_vaclav (37 r.)
Matej Vaclav Photography
MatejVaclav PRO

Foto a video - Okres Partizánske
4

“Na nasej facebookovej stranke sme pripravili sutaz o portretvove fotenie zadarmo viac info na http://www.facebook.com/pages/Matej-Vaclav-Photography/232427040117417”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
matej_vaclav (37 r.)
Matej Vaclav Photography
MatejVaclav PRO

Foto a video - Okres Partizánske
4

“Na nasej facebookovej stranke sme pripravili sutaz o portretvove fotenie zadarmo viac info na http://www.facebook.com/pages/Matej-Vaclav-Photography/232427040117417”
(Pred 3 rokmi)

Taktiez vm ponukame nase sluzby . Ukazku nasej prace najdete v albume . V pripade akychkolvek otazok nas nevahajte kontaktovat emoticon
7. mar 2013 o 09:21  •  www.matejvaclavphotography.net  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svadobnypribeh
Bc. Samuel Koscelanský • Svadobný fotograf •
Samuel Koscelanský PRO

PRO Shop: 3 inzeráty
4
fotoportrét
fotoportrét
svadobnypribeh
Bc. Samuel Koscelanský • Svadobný fotograf •
Samuel Koscelanský PRO

PRO Shop: 3 inzeráty
4
 Dobrý večer, aj my máme voľný termín.. fotíme dvaja, tzn. jeden štylizované portréty a druhý reportáž, pozrite našu tvorbu tu na mojasvadba.sk a ak sa Vám bude páčiť, neváhajte nás kontaktovať emoticon
7. mar 2013 o 23:42  •  facebook.com/wildsammy  •  Páči sa mi to