Menu Forum

Nájdem fotografa na 31.8.2013 na fotenie v Piešťanoch?

7. mar 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
martinapv
Registrovala sa 27. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Svadba bola 31. augusta 2013
    okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
martinapv
Registrovala sa 27. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Svadba bola 31. augusta 2013
    okres Nové Mesto nad Váhom
 hladam fotografa ktory ma volny termin 31/08/2013 pre svadobne fotenie v Piestanoch a nasledne obrad a hostina v Beckove
dakujem
27. feb 2013 o 20:29  •  Svadba bola v auguste 2013  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
novotny_2
Digital Studio
Ing. Anton Novotný PRO

Foto a video - Okres Trnava
30

“Vazene nevesticky a zenichovia este raz Vas upozornujem. ze s rezervaciou fotografa treba zacat v predstihu aspon pol roka dopredu a u vychitenych fotografov aspon rok dopredu. Preco to hovorim? Lebo tento rok sa velmi vela nevesticiek ohlasuje len tri mesiace dopredu a terminy su uz plne a potom odchadzaju sklamane. Bohuzial pokial sa nezacneme klonovat :-) viac ako jednu”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
novotny_2
Digital Studio
Ing. Anton Novotný PRO

Foto a video - Okres Trnava
30

“Vazene nevesticky a zenichovia este raz Vas upozornujem. ze s rezervaciou fotografa treba zacat v predstihu aspon pol roka dopredu a u vychitenych fotografov aspon rok dopredu. Preco to hovorim? Lebo tento rok sa velmi vela nevesticiek ohlasuje len tri mesiace dopredu a terminy su uz plne a potom odchadzaju sklamane. Bohuzial pokial sa nezacneme klonovat :-) viac ako jednu”
(Pred 3 rokmi)

no ved staci pozriet vo firmach je nas tam pozehnane a myslim ze vacsina nema problem docestovat
5. mar 2013 o 13:13  •  www.studioo.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mgabriskova
Fotografka Miriam Gabrišková
Miriam Gabrišková PRO

Foto a video - Okres Bratislava
37

“Mile zienky, fotim svadby, rande, rodiny s detmi a boudoir! Profesionalny ale priatelsky pristup a skvele ceny! Popozerajte portfolio a cennik na www.miriamgabriskova.sk”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
mgabriskova
Fotografka Miriam Gabrišková
Miriam Gabrišková PRO

37

“Mile zienky, fotim svadby, rande, rodiny s detmi a boudoir! Profesionalny ale priatelsky pristup a skvele ceny! Popozerajte portfolio a cennik na www.miriamgabriskova.sk”
(Pred 10 mesiacmi)

Zdravím emoticon ja mám voľno, veľmi rada by som nafotila Vašu svadbu. Všetko mám na stránke. Keby niečo kľudne ma bombardujte otázkami! emoticon
27. feb 2013 o 20:50  •  www.miriamgabriskova.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
Matúš a Mirka PRO

Foto a video - Okres Žilina
45
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
Matúš a Mirka PRO

Foto a video - Okres Žilina
45
 pekny vecr prajem
momentalne mam termin volny... moju pracu si mozte pozriet na tomto webe. moja stranka je momentalne v pracovnom plasti, ale zhruba tam najdete co potrebujete emoticon
drzte sa
27. feb 2013 o 20:56  •  matusmirka.sk/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
agenturavivaldi
Vivaldi
Marianna Jakubeková PRO

Foto a video - Okres Nitra
3

“Vždy nás poteší dobrá referencia: toto je jedna z nich Dakujeme najuzasnejsej kameramanke za profesionalne odvedenu pracu. Nas svadobny den bol aj vdaka nej uplne dokonaly.velke vdaka, a ako hovoria babky u nas na dedine: 2 kamery v kostole sme este nemali :D silno odporucame!”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
agenturavivaldi
Vivaldi
Marianna Jakubeková PRO

3

“Vždy nás poteší dobrá referencia: toto je jedna z nich Dakujeme najuzasnejsej kameramanke za profesionalne odvedenu pracu. Nas svadobny den bol aj vdaka nej uplne dokonaly.velke vdaka, a ako hovoria babky u nas na dedine: 2 kamery v kostole sme este nemali :D silno odporucame!”
(Pred 2 rokmi)

dobrý deň aj my máme voľný termín ak máte záujem neváhajte nás kontaktovať emoticon
28. feb 2013 o 00:12  •  www.svadba-ples-stuzkova.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kodhaj
Ľubomír Kodhaj Fotoštúdio LUKO
Ľubomír Kodhaj PRO

Foto a video - Okres Trenčín
5
fotoportrét
fotoportrét
kodhaj
Ľubomír Kodhaj Fotoštúdio LUKO
Ľubomír Kodhaj PRO

Foto a video - Okres Trenčín
5
 Dobrý deň. Termín mám voľný. Ponuku som Vám poslal do IP. emoticon
28. feb 2013 o 09:14  •  www.fotostudioluko.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (32 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (32 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 1 mesiacom)

@martinapv Pekny den prajem...ak by ste mali cas skuste si pozriet aj moje portfolio bud na mojom webe alebo tu na MS. V pripade zaujmu staci napisat emoticon
28. feb 2013 o 11:51  •  www.tomaspaule.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf a rád by som Vám dal do pozornosti sluzby, ktore mozete ziskat u mna. Obe destinacie poznam velmi dobre z dovodu, ze ich navstevujem kazdorocne. Pre blizsie info. na nizsie uvedenej www stranke.
28. feb 2013 o 15:56  •  www.janicko.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ummagama
Lukas Gal Photography
Lukáš PRO

Foto a video - Okres Čadca
3
fotoportrét
fotoportrét
ummagama
Lukas Gal Photography
Lukáš PRO

Foto a video - Okres Čadca
3
 Dobrý deň,
termín mám voľný a taktiež som v Piešťanoch už svadbu fotografoval. Ak Vás moja práca zaujala neváhajte a kontaktujte ma kedykoľvek.
28. feb 2013 o 16:08  •  www.lukasgal.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peter_circles
test
test PRO

Foto a video - Okres Piešťany
fotoportrét
fotoportrét
peter_circles
test
test PRO

Foto a video - Okres Piešťany
 Dobrý deň,
pôsobíme priamo v PN a daný termín máme voľný. Kontaktuje nás hocikedy na emaily v profile , kde nájdete aj portfólio.
Ďakujem
4. mar 2013 o 20:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videoluba (46 r.)
Video štúdio LUBA - Palo Kalivoda
Pavol Kalivoda PRO

6
fotoportrét
fotoportrét
videoluba (46 r.)
Video štúdio LUBA - Palo Kalivoda
Pavol Kalivoda PRO

6
 Dobry den, pokial by sa Vam pacila moja robota, určite by sme sa vedeli dohodnut. V pripade záujmu ma, prosím, kontaktujte na niektorom z mojich tel.cisel.
Palo Kalivoda
5. mar 2013 o 09:10  •  www.videoluba.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hoplazlava (33 r.)
Hoplazlava.sk/Súťaže a zľavy aj pre nevesty
Ponanta PRO

Ostatné - Okres Bratislava

“Máte už zajednaného fotografa??? Nie? U nás môžete celodenné fotenie svadby vyhrať:) Viac info v profile, alebo ma kontaktujte v správe :)”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
hoplazlava (33 r.)
Hoplazlava.sk/Súťaže a zľavy aj pre nevesty
Ponanta PRO

Ostatné - Okres Bratislava

“Máte už zajednaného fotografa??? Nie? U nás môžete celodenné fotenie svadby vyhrať:) Viac info v profile, alebo ma kontaktujte v správe :)”
(Pred 3 rokmi)

U nás môžete vyhrať fotografovanie celého svadobného dňa. Zapojte sa do súťaže a ušetrite emoticon
fotoportrét
fotoportrét
martinadolezalova_com (35 r.)
Matty Urbanič - PHOTOGRAPHer/BURLESQUE.sk
Matty PRO

PRO Shop: 68 inzerátov
2

“Novy design mojej web stránky, viac fotografii v galérii, atd.... www.mattyurbanic.com”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
martinadolezalova_com (35 r.)
Matty Urbanič - PHOTOGRAPHer/BURLESQUE.sk
Matty PRO

PRO Shop: 68 inzerátov
2

“Novy design mojej web stránky, viac fotografii v galérii, atd.... www.mattyurbanic.com”
(Pred 2 rokmi)

mam rovnako volny termin emoticon
6. mar 2013 o 23:48  •  www.mattyurbanic.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matej_vaclav (37 r.)
Matej Vaclav Photography
MatejVaclav PRO

Foto a video - Okres Partizánske
4

“Na nasej facebookovej stranke sme pripravili sutaz o portretvove fotenie zadarmo viac info na http://www.facebook.com/pages/Matej-Vaclav-Photography/232427040117417”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
matej_vaclav (37 r.)
Matej Vaclav Photography
MatejVaclav PRO

Foto a video - Okres Partizánske
4

“Na nasej facebookovej stranke sme pripravili sutaz o portretvove fotenie zadarmo viac info na http://www.facebook.com/pages/Matej-Vaclav-Photography/232427040117417”
(Pred 3 rokmi)

Taktiez vm ponukame nase sluzby . Ukazku nasej prace najdete v albume . V pripade akychkolvek otazok nas nevahajte kontaktovat emoticon
7. mar 2013 o 09:21  •  www.matejvaclavphotography.net  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svadobnypribeh
Bc. Samuel Koscelanský • Svadobný fotograf •
Samuel Koscelanský PRO

PRO Shop: 3 inzeráty
4
fotoportrét
fotoportrét
svadobnypribeh
Bc. Samuel Koscelanský • Svadobný fotograf •
Samuel Koscelanský PRO

PRO Shop: 3 inzeráty
4
 Dobrý večer, aj my máme voľný termín.. fotíme dvaja, tzn. jeden štylizované portréty a druhý reportáž, pozrite našu tvorbu tu na mojasvadba.sk a ak sa Vám bude páčiť, neváhajte nás kontaktovať emoticon
7. mar 2013 o 23:42  •  facebook.com/wildsammy  •  Páči sa mi to