Menu Forum

Nájdem fotografa na 30.8.2014 z okolia Nitry?

11. apr 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
adinka007
3
Registrovala sa 10. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
adinka007
3
Registrovala sa 10. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
 Hľadáme fotografa/fotografku z okolia Nitry na našu svadbu, ktorý/á má ešte voľný termín na 30.augusta 2014? Svadba bude v okrese Nitra, externé fotenie by sme radi zrealizovali v Piešťanoch v deň svadby. Za ponuky vopred ďakujeme.
26. mar 2014 o 10:33  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
danielkaplavka
Daniel Kaplavka
Daniel Kaplavka PRO

Foto a video - Okres Nové Mesto nad Váhom
26

“Tak terminy sa pomalicky naplnaju, nevesticky piste a pytajte sa na ten Vas termin. :-)”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
danielkaplavka
Daniel Kaplavka
Daniel Kaplavka PRO

Foto a video - Okres Nové Mesto nad Váhom
26

“Tak terminy sa pomalicky naplnaju, nevesticky piste a pytajte sa na ten Vas termin. :-)”
(Pred 2 rokmi)

Ahoj @adinka007 pozri si moje portfolio a ak ta zaujme, nevahaj ma kontaktovat pre zistenie podrobnosti, cestovne naklady do Nitry by boli uz v cene balicku.

Daniel
26. mar 2014 o 10:41  •  www.danielkaplavka.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

Foto a video - Okres Košice
11
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

Foto a video - Okres Košice
11
 zdravím, pozrite si moju stránku, a k tomu mám do konca marca akciu 20%.. na vsetky svadobne baliky emoticon
26. mar 2014 o 11:08  •  www.fotospis.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kodhaj
Ľubomír Kodhaj Fotoštúdio LUKO
Ľubomír Kodhaj PRO

Foto a video - Okres Trenčín
5
fotoportrét
fotoportrét
kodhaj
Ľubomír Kodhaj Fotoštúdio LUKO
Ľubomír Kodhaj PRO

Foto a video - Okres Trenčín
5
 Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a rád nafotím Váš veľký deň. Ponuku posielam do IP emoticon
26. mar 2014 o 18:53  •  www.fotostudioluko.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videoluba (46 r.)
Video štúdio LUBA - Palo Kalivoda
Pavol Kalivoda PRO

Foto a video - Okres Bratislava
6
fotoportrét
fotoportrét
videoluba (46 r.)
Video štúdio LUBA - Palo Kalivoda
Pavol Kalivoda PRO

6
 Dobry den,
dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa. Moje posobenie je v ramci celeho Slovenska aj celej Europy. Pozrite si, prosim, našu web stránku.
Prajem Vam pekny den.
Palo Kalivoda
27. mar 2014 o 09:15  •  www.videoluba.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 3 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 2 dňami)

Dobrý deň,
rada Vám nafotím Vašu svadbu ak sa Vám páči moja tvorba. emoticon
S pozdravom
27. mar 2014 o 17:45  •  www.daludape.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eriino
Erik Ďuriš (Eriino)
Erik Ďuriš PRO

Foto a video - Okres Piešťany
22
fotoportrét
fotoportrét
eriino
Erik Ďuriš (Eriino)
Erik Ďuriš PRO

Foto a video - Okres Piešťany
22
 Rad vam ponuknem moje sluzby. Som z PN a do NR to mam kusok.
30. mar 2014 o 21:32  •  www.eriino.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
funface (29 r.)
FunFace fotobox
Karol Malý PRO

13

“Chystáte svadbu alebo oslavu? Ak chcete prekvapiť Vašich hostí a pripraviť im originálnu zábavu s novinkou na slovenskom trhu, je tu pre Vás FunFace fotobox. Neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity, tématické fotopozadia, obsluha a 100% garancia zábavy.”
(Pred 4 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
funface (29 r.)
FunFace fotobox
Karol Malý PRO

13

“Chystáte svadbu alebo oslavu? Ak chcete prekvapiť Vašich hostí a pripraviť im originálnu zábavu s novinkou na slovenskom trhu, je tu pre Vás FunFace fotobox. Neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity, tématické fotopozadia, obsluha a 100% garancia zábavy.”
(Pred 4 dňami)

Dobrý deň,
Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
11. apr 2014 o 18:49  •  www.funface.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
bea04
4
Registrovala sa 22. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 50 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
bea04
4
Registrovala sa 22. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 50 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov.
 http://www.mojasvadba.sk/catalog/vendor/www_profoto_ws/
11. apr 2014 o 20:14  •  Páči sa mi to