Menu Forum

Nájdem fotografa na 3.8.2013 na svadbu v Nitre?

10. jún 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzik_nr
2
Registrovala sa 14. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
zuzik_nr
2
Registrovala sa 14. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Nitra.
 Hľadám svadobného fotografa (fotografku) na termín 3.8.2013 v Nitre na celý priebeh svadobného dňa (príprava, obrad, hostina, zábava -cca do 1:00). Nechceme video, takže fotograf bude pre nás doležitý. Verím, že sa nájde ešte niekto voľný?
11. mar 2013 o 14:16  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
weddsk
wedd.sk
wedd.sk PRO

Foto a video - Okres Martin
1

“..:: Svadobne video - www.wedd.sk - 399 € kdekolvek v SR ... plati iba na volne terminy a iba dnes do 24:00 hod. ::..”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
weddsk
wedd.sk
wedd.sk PRO

Foto a video - Okres Martin
1

“..:: Svadobne video - www.wedd.sk - 399 € kdekolvek v SR ... plati iba na volne terminy a iba dnes do 24:00 hod. ::..”
(Pred 3 rokmi)

@vivi7 ... suhlasim s vasim nazorom, ze fotky nedokazu zachytit to co video.... proste forky uja Fera, zabavu starejsieho, spev folklorneho suboru, nepodarene akcie ktore vyvolavaju casom vacsi usmev na tvari ako tie podarene, slzy stastia... fotky nedokazu zachytit. Necudujem sa vsak, ze sa vela parov rozhodne len pre fotografie. Dovodov byva vela a nie vzdy ide len o peniaze.
11. mar 2013 o 16:15  •  www.wedd.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
robo_2
Robo Prítrský - fotograf
Robo Prítrský PRO

Foto a video - Okres Bratislava
20
fotoportrét
fotoportrét
robo_2
Robo Prítrský - fotograf
Robo Prítrský PRO

20
 showcheek, trochu miery pri vkadani obrazkov sem by nezaskodilo... cca 6.000pixelov rolovania len tvoj "prispevok" ...si predstav, ze sa tu bude takto spravat kazdy z tych 180 tu registrovanych fotografov - si nevesty mozu aj kolecka na mysiach zodrat pri skrolovani... emoticon
4. jún 2013 o 21:45  •  www.apr.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alafeta
AlafetaPhoto
Michaela Krištofová PRO

Foto a video - Okres Trnava
76

“Dnes svadba J&L na blogu Perfectday http://perfectday.sk/vasa-svadba-laco-a-janka-palenica-jelsovce/”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
alafeta
AlafetaPhoto
Michaela Krištofová PRO

Foto a video - Okres Trnava
76

“Dnes svadba J&L na blogu Perfectday http://perfectday.sk/vasa-svadba-laco-a-janka-palenica-jelsovce/”
(Pred 8 mesiacmi)

Dobry den, tento termin mam zatial volny. Ak sa Vam paci styl mojej prace, tak ma kontaktujte emoticon
11. mar 2013 o 14:28  •  Svadba bola v septembri 2011  •  www.alafetaphoto.sk/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
agenturavivaldi
Vivaldi
Marianna Jakubeková PRO

Foto a video - Okres Nitra
3

“Vždy nás poteší dobrá referencia: toto je jedna z nich Dakujeme najuzasnejsej kameramanke za profesionalne odvedenu pracu. Nas svadobny den bol aj vdaka nej uplne dokonaly.velke vdaka, a ako hovoria babky u nas na dedine: 2 kamery v kostole sme este nemali :D silno odporucame!”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
agenturavivaldi
Vivaldi
Marianna Jakubeková PRO

3

“Vždy nás poteší dobrá referencia: toto je jedna z nich Dakujeme najuzasnejsej kameramanke za profesionalne odvedenu pracu. Nas svadobny den bol aj vdaka nej uplne dokonaly.velke vdaka, a ako hovoria babky u nas na dedine: 2 kamery v kostole sme este nemali :D silno odporucame!”
(Pred 2 rokmi)

Dobrý deň ponúkame vám naše služby v prípade že sa vám naša práca páči nás neváhajte kontaktovať emoticon
11. mar 2013 o 14:47  •  www.svadba-ples-stuzkova.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
11. mar 2013 o 14:56 • vivi7
fotoportrét
fotoportrét
kodhaj
Ľubomír Kodhaj Fotoštúdio LUKO
Ľubomír Kodhaj PRO

Foto a video - Okres Trenčín
5
fotoportrét
fotoportrét
kodhaj
Ľubomír Kodhaj Fotoštúdio LUKO
Ľubomír Kodhaj PRO

Foto a video - Okres Trenčín
5
 Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný. Ponuku Vám posielam do IP. emoticon
11. mar 2013 o 15:37  •  www.fotostudioluko.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peter_circles
test
test PRO

Foto a video - Okres Piešťany
fotoportrét
fotoportrét
peter_circles
test
test PRO

Foto a video - Okres Piešťany
 @zuzik_nr
Tento termín máme voľný, pozrite si náš profil a konkrétnu ponuku Vám môžem zaslať do IP ak máte záujem.
Ďakujem
11. mar 2013 o 15:49  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
41
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
41
 no a aby ste to nemali az take lahke, ponukam aj ja svoje sluzby - v priebehu niekolkych mesiacov je to moj posledny volny termin.
pekny den prajem
11. mar 2013 o 16:31  •  matusmirka.sk/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 3 týždnami)

Zdravim, urcite si pozrite nasu stranku a nasu tvorbu. Na pripadnu spolupracu sa budeme velmi tesit. Vas termin je este volny emoticon
11. mar 2013 o 22:46  •  duckling.sk , office@duckling.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
12. mar 2013 o 16:24 • niko44
fotoportrét
fotoportrét
andrejgrznar (28 r.)
Andrej Grznár
Andrej Grznár PRO

Foto a video - Okres Topoľčany
1

“Akcia: Fotenie kompletnej svadby za cenu 250 eur! Cena zahŕňa fotenie celej svadby od príprav až po svadobnú hostinu. V cene je už zarhnutá aj tlač fotografií! Viac informácií nájdete na mojom webe.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
andrejgrznar (28 r.)
Andrej Grznár
Andrej Grznár PRO

Foto a video - Okres Topoľčany
1

“Akcia: Fotenie kompletnej svadby za cenu 250 eur! Cena zahŕňa fotenie celej svadby od príprav až po svadobnú hostinu. V cene je už zarhnutá aj tlač fotografií! Viac informácií nájdete na mojom webe.”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý deň. Tento termín mám zatiaľ voľný. Ukážky mojich prác nájdete na mojom webe. V prípade záujmu ma kontaktujte emoticon
12. mar 2013 o 16:35  •  andrejgrznar.com/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svadobnypribeh
Bc. Samuel Koscelanský • Svadobný fotograf •
Samuel Koscelanský PRO

PRO Shop: 3 inzeráty
4
fotoportrét
fotoportrét
svadobnypribeh
Bc. Samuel Koscelanský • Svadobný fotograf •
Samuel Koscelanský PRO

PRO Shop: 3 inzeráty
4
 dobrý deň, sme priamo z nitry, pozrite si náš profil, fotíme dvaja, sme dvaja fotografi a daný termín máme voľný emoticon Mne osobne je dokonca Váš termín aj sympatický, keďže dva dni pred vašim termínom oslavujem narodeniny emoticon celkom by sa mi teda páčilo fotiť Vašu svadbu emoticon kombinujeme reportážne a umelecké foto, preto sme dvaja, pozrite si tu naše fotky a v prípade, že sa Vám budú ľúbiť sa nám kľudne ozvyte emoticon Prajem pekný večer emoticon
16. mar 2013 o 23:36  •  facebook.com/wildsammy  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
amarandei
jstudio
Jana Amarandei PRO

20
fotoportrét
fotoportrét
amarandei
jstudio
Jana Amarandei PRO

20
 Dobrý večer, Váš termín nám zostal voľný. Možno Vás osloví naša práca...pekný večer, jstudio
17. mar 2013 o 21:58  •  www.jstudio.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonka11
8
Registrovala sa 18. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
sonka11
8
Registrovala sa 18. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Poprad.
 Zuzka, nas bude fotit Slavka Zaujecova, je velmi mila a robi pekne fotecky. Ak by si chcela, daj vediet, poslem ti aj jej tvorbu aj kontakt.
17. mar 2013 o 22:39  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
foto_katarina (34 r.)
Fotografka Katarína Ďurove
Katarína Ďurove PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
foto_katarina (34 r.)
Fotografka Katarína Ďurove
Katarína Ďurove PRO

5
 Dobry den, ak ste este nenasli fotografa na Vasu svadbu, skuste si prosim pozriet moj profil alebo webovu stranku. Verim, ze Vas moja praca zaujme. Vas termin mam zatial volny. Budem sa tesit na nasu pripadnu spolupracu emoticon
29. apr 2013 o 18:44  •  www.svadobnyfotograf.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klacansky_skphoto
Stanislav Klačanský :SK PHOTO
Stanislav Klačanský PRO

Foto a video - Okres Galanta
1
fotoportrét
fotoportrét
klacansky_skphoto
Stanislav Klačanský :SK PHOTO
Stanislav Klačanský PRO

Foto a video - Okres Galanta
1
 dobry den, rad by som vam ponukol moje sluzby, ak vas zaujmu moje fotografie na webstranke, ci na fb stranke, pre blizsie detaily ma kludne kontaktujte ;)
7. máj 2013 o 18:19  •  www.skphoto.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slavka1307 (38 r.)
Registrovala sa 12. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky. Má 16 priateľov. Okres Žiar nad Hronom.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
slavka1307 (38 r.)
Registrovala sa 12. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky. Má 16 priateľov. Okres Žiar nad Hronom.
  • Nevie kedy bude svadba
 Erich Godolei, Levice
23. máj 2013 o 20:40  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dominikszombathfotograf
Dominik Szombath - Svadobný fotograf
Dominik Szombath PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
dominikszombathfotograf
Dominik Szombath - Svadobný fotograf
Dominik Szombath PRO

9
 Dobrý deň!
Daný termín mám zatial voľný, ak máte záujem prezrite si galériu na mojom webe emoticon
Bude mi potešením emoticon
27. máj 2013 o 13:23  •  www.dominikszombath.com  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Šetri s fotografiami vo fóre, diskusia je potom neprehľadná. Na portfólio slúži vlastný profil. Ďakujeme.”
4. jún 2013 o 20:35 • showcheeks
fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
28

“Nové svadobné fotografie na mojej webstránke - svadba Monika a Milan - Raková na Kysuciach - http://duchovic.sk/rakova-kysuce-svadobne-fotografie.html”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
28

“Nové svadobné fotografie na mojej webstránke - svadba Monika a Milan - Raková na Kysuciach - http://duchovic.sk/rakova-kysuce-svadobne-fotografie.html”
(Dnes)

pozrite si aj moje fotografie a v pripade zaujmu ma kontaktujte emoticon
4. jún 2013 o 22:27  •  www.duchovic.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
32

“Ahojte baby, bookujeme budúci rok www.showcheeks.sk Budeme radi ak trošku pobookujeme aj s vami”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
32

“Ahojte baby, bookujeme budúci rok www.showcheeks.sk Budeme radi ak trošku pobookujeme aj s vami”
(Pred 1 mesiacom)

Dobry den, Vas termin mame stale volny, sme dvaja vystudovani fotografi, cestovanie v ramci celej SR mame gratis a budeme radi, ked ked navstivite nas web pre viac info emoticon
9. jún 2013 o 22:13  •  www.showcheeks.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

2
 Dobry den, rad nafotim Vasu svadbu. Fotky a kontakt mam v profile emoticon
10. jún 2013 o 04:05  •  www.claviclephotography.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milanmarsalka (35 r.)
Fotograf Milan Maršalka
Milan Maršalka PRO

fotoportrét
fotoportrét
milanmarsalka (35 r.)
Fotograf Milan Maršalka
Milan Maršalka PRO

Dobry den, ak ste sa este nerozhodla, pokojne sa mi mozete ozvat. Viem sa prisposobit, kazde fotografovanie konzultujem. Viac info osovne, alebo predbezne mailom alebo telefonicky.
10. jún 2013 o 22:48  •  www.milanmarsalka.sk  •  Páči sa mi to