Nájdem fotografa na 28.9.2013 z okolia Trnavy?

Hladam fotografa na 28.9.2013 v okoli Trnavy. Najde sa niekto s volnym terminom za rozumnu cenu?
Odpovedať
Profilova fotka
ak chceš pozri si moje fotky a ak by si mala záujem tak ti napíšem stránku fotografa čo sme mali my a skús sa ho spýtať či má voľné
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Daný termín mám zatial voľný a som z Nitry čiže okolie poznám dôverne.Dokonca 22.9 fotím v trnave tiež takže to už budem mať od ruky, ak máte záujem prezrite si galériu na mojom webe Bude mi potešením :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš termín mám zatiaľ voľný a ponuku Vám posielam do IP. Verím, že je dosť rozumná. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
DObry den prajem, pozrite si, prosim, moju robotu. Pokial by sa Vám páčila, na cene sa určite vieme dohodnut. Prajem Vam pekny den. Palo Kalivoda
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám moje služby za rozumnú cenu, budem rád ak v prípade záujmu navsštívite môj web, alebo súkromnú správu pre viac detailov. s pozdravom g.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mame stale volny, sme dvaja vystudovani fotografi, doprava v ramci celej SR je u nás zadarmo. Budeme radi, ked ked navstivite nas web pre viac info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, rad nafotim Vasu svadbu. Fotky a kontakt mam v profile :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň taktiež vám rada ponúknem moje služby . všetky bližšie informácie mám v profile . Rada zodpoviem vaše otázky . Trnavu poznám v Smoleniciach mám rodinu.....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?