Menu Forum

Nájdem fotografa na 20. 9. 2014 z Popradu a okolia?

2. apr 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
rimkafabka
3
Registrovala sa 23. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 4 priateľov. Poprad, okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
rimkafabka
3
Registrovala sa 23. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 4 priateľov. Poprad, okres Poprad.
 Dobrý deň, doteraz sme si neboli istí, či chceme mať na svadbe profesionálneho fotografa alebo to budeme riešiť len cez našich známych. Nájde sa ešte nejaký na vyššie uvedený termín?
20. mar 2014 o 03:38  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

Dobrý deň, ponúkam moje služby. emoticon
20. mar 2014 o 07:30  •  www.fotografovanie.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

Foto a video - Okres Košice
8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

Dobry den, som fotograf zo Spisskej Novej Vsi, Vas termin mam este volny a ponukam Vam svoje sluzby. Kompletne info o mne najdete na mojej webstrankeemoticon
20. mar 2014 o 07:38  •  www.demockophoto.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
28

“Ďaľší nový album na mojej webstránke - svadba Dominika a Michal - Púchov - http://duchovic.sk/svadba-metropolis-puchov.html”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
28

“Ďaľší nový album na mojej webstránke - svadba Dominika a Michal - Púchov - http://duchovic.sk/svadba-metropolis-puchov.html”
(Dnes)

rád prídem do Popradu fotit Vasu svadbu emoticon pozrite si aj moje svadobné fotografie na webe, na facebooku ...
20. mar 2014 o 13:08  •  www.duchovic.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

11
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

11
 ...rada nafotím Vašu svadbu.. s citom a kreatívne, pozrite si aj moju stránku emoticon
20. mar 2014 o 13:37  •  www.fotospis.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
13
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
13

20. mar 2014 o 13:46  •  www.jlfoto.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
 Dobrý deň.
Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
S pozdravom
20. mar 2014 o 13:54  •  www.facebook.com/sokiphoto  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
foteniesvadieb_com (34 r.)
Peter Hedera - foteniesvadieb.com
Peter Hedera PRO

Foto a video - Okres Poprad
4
fotoportrét
fotoportrét
foteniesvadieb_com (34 r.)
Peter Hedera - foteniesvadieb.com
Peter Hedera PRO

Foto a video - Okres Poprad
4
 Dovolujem si ponuknut svoje sluzby na tento termin, budem rad, ak si pozriete portfolio na mojej stranke - viac info v IP
1. apr 2014 o 17:47  •  www.foteniesvadieb.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotomoni
Fotomoni
Monika Klučiarová PRO

Foto a video - Okres Zlaté Moravce
4

“Srdečne pozdravujem všetky nevestičky a ženíchov. Máme tu máj - lásky čas a preto vám chcem zo srdca zaželať to najkrajšie prežitie tohto mesiaca spolu s vašimi láskami.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotomoni
Fotomoni
Monika Klučiarová PRO

Foto a video - Okres Zlaté Moravce
4

“Srdečne pozdravujem všetky nevestičky a ženíchov. Máme tu máj - lásky čas a preto vám chcem zo srdca zaželať to najkrajšie prežitie tohto mesiaca spolu s vašimi láskami.”
(Pred 2 rokmi)

Krásne Vás pozdravujem, som zo Zlatých Moraviec, ale pôsobím na celom Slovensku. Myslím, že snáď jediné okrem živých spomienok, čo zostáva po svadbe sú fotografie. A preto, ak túžite po fotografiách, ktoré vyjadrujú Vašu osobnosť, krásu a vzájomnú lásku a emócie, potom si pri mojom štýle fotografovania zaiste prídete na svoje. Som si istá, že aj po rokoch rovnako zacítite z mojich fotografií atmosféru zo svadobného fotografovania. Preto ak hľadáte fotografie plné ducha, neváhajte ma kontaktovať. Váš termín mám zatiaľ voľný. Ak sa vám moja práca páči, už teraz sa teším na fotografovanie Vášho svadobného dňa, ako i na spoločné prípravy na fotenie. Zatiaľ Vám zo srdca prajem pokojné a radostné dni svadobných príprav.
1. apr 2014 o 22:41  •  www.fotomoni.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

@rimkafabka Dobrý večer prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju tvorbu, ktorú nájdete, aj na mojom webe. emoticon Som zo Západného Slovenska a pôsobím na celom našom malom Slovensku. emoticon
2. apr 2014 o 21:59  •  www.romiphoto.com  •  Páči sa mi to