Nájdem fotografa na 13.9.2014 do Nového Mesta nad Váhom?

Viete mi doporučit dobrého fotografa v okolí Nového Mesta nad Váhom. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, som fotograf z Kosic, ale cestujem po celom Slovensku a ponukam Vam svoje sluzby. Kompletne info o mne najdete na mojej webstranke.
Odpovedať
Ahoj, ja odporúčam Máriu Jakušovú :) je z NM aj my ju máme, mali sme aj stretnutie je strašne šikovná, milá a veľmi prispôsobivá! mrkni môj album :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer prajem, pokiaľ Vás zaujme moja práca, termín mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
@hviezdicka26 pozrite si aj moje svadobné fotografie na webe, som z Bánoviec
Odpovedať
Michal Macko z NmnV
Odpovedať
dobry den termin mam zatial volny. ak sa Vam bude moja práca pácit, napíste mi :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Pricestovať nie je problém!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja mám ešte termín voľný a posielam Vám ponuku do IP.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste pozrieť aj moju prácu, termín mám momentálne voľný a som Vám plne k dispozícií.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade Vášho záujmu Vám rada odpoviem na Vaše otázky :) S pozdravom Lucia
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše foto-video služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem svoje služby. Som priamo z NMnV takže si neváhajte pozrieť ponuku na mojej stranke. Príjemný deň prajem, Luboš.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim! Ja byvam nedaleko NM a rad by som vam ponukol moje sluzby. V profile si mozete pozriet moju pracu a v pripade zaujmu tam najdete aj kontakt.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, som svadobný fotograf z Košíc a oblasť NVM poznám veľmi dobre. Pricestovať nieje problém. Tvorbu si môžete pozrieť na www stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, radi Vám svadobný deň krásne zdokumentujeme Navyše máte 3 samostatné fotografovania v cene jedného. TN, NM je nasa obľúbená lokalita
Odpovedať
Ivan Musil je 1-ka!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, radi by sme Vám ponúkli naše služby. Sme dvaja vyštudovaní profesionálni fotografi- manželia, ktorí ponúkajú originalitu a štýl do vašich svadobných fotiek. Pre viac info navštívte našu stránku, dopravu máme v rámci Slovenska zdarma. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pôsobíme v Piešťanoch, v NM sme tiež natáčali, radi Vám ponúkneme naše video aj foto služby. V prípade záujmu si pozrite naše práce v profile a konktujte nás, radi Vám zodpovieme Vaše otázky. Všetko dobré :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež by som vám rada ponúkla moje služby v Trenčíne som študovala takže okolie veľmi dobre poznám. Ak by vás moje práca zaujala a mali by ste poprípade otázky rada vám na všetky odpoviem :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?