Nájdem fotografa a kameramana v jednom na 20.9.2014 do Bratislavy?

Ahojte, viete mi prosim poradit dobreho fotografa, ktory by vedel natocit aj video v trvani cca 45-60 min? Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Vám kombináciu 2v1 , teda kamaraman a fotograff v jednom za 390€. Pozrite aj ďalšie naše ponuky , ktoré by Vás mohli osloviť. S pozdravom štúdio KAMA.
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto (dcéra) a video (otec) služby. V prípade záujmu Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Taktiež nemáme problém za Vami pricestovať. Spolupracujeme s viacerými ľuďmi a firmami :) S pozdravom Lucia Laczová
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rád pre Vás nafotím Vašu svadbu. Môj kolega zasa video. Nie sme priamo z Vášho kraja, ale nie je problém vycestovať kamkoľvek. Prosím pozrite si môj profil. Pokiaľ Vás moja ponuka zaujala môžete ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam vám moje služby a budem rád ak si prezriete na mojom webe moju tvorbu :) Prajem krásny deň!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?