Menu Forum

Nájdem fotografa a kameramana na 28.9.2013 do Popradu?

7. júl 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
babulka15
1
Registrovala sa 19. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Svadba bola 28. septembra 2013
fotoportrét
fotoportrét
babulka15
1
Registrovala sa 19. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Svadba bola 28. septembra 2013
 emoticon
21. apr 2013 o 21:39  •  Svadba bola v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
2
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
2
 skuste napriklad mna emoticon
22. apr 2013 o 03:13  •  www.claviclephotography.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kodhaj
Ľubomír Kodhaj Fotoštúdio LUKO
Ľubomír Kodhaj PRO

Foto a video - Okres Trenčín
5
fotoportrét
fotoportrét
kodhaj
Ľubomír Kodhaj Fotoštúdio LUKO
Ľubomír Kodhaj PRO

Foto a video - Okres Trenčín
5
 Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Pnuku som Vám poslal do IP. emoticon
22. apr 2013 o 08:05  •  www.fotostudioluko.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jan_ducko (33 r.)
Jan Ducko
Ján Ducko PRO

Foto a video - Okres Žilina
23
fotoportrét
fotoportrét
jan_ducko (33 r.)
Jan Ducko
Ján Ducko PRO

Foto a video - Okres Žilina
23
 Zdravim, Vas termin mam zatial volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad ponuknem fotograficke sluzby.
22. apr 2013 o 08:54  •  www.dphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daviddoros
Dávid Doroš
Dávid Doroš PRO

Foto a video - Okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
daviddoros
Dávid Doroš
Dávid Doroš PRO

Foto a video - Okres Prešov
 Ak by ste mali záujem o fotografie v štýle reportáž/dokument, som Vám k dispozícií.
22. apr 2013 o 11:56  •  www.daviddoros.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
agenturavivaldi
Vivaldi
Marianna Jakubeková PRO

Foto a video - Okres Nitra
3

“Vždy nás poteší dobrá referencia: toto je jedna z nich Dakujeme najuzasnejsej kameramanke za profesionalne odvedenu pracu. Nas svadobny den bol aj vdaka nej uplne dokonaly.velke vdaka, a ako hovoria babky u nas na dedine: 2 kamery v kostole sme este nemali :D silno odporucame!”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
agenturavivaldi
Vivaldi
Marianna Jakubeková PRO

Foto a video - Okres Nitra
3

“Vždy nás poteší dobrá referencia: toto je jedna z nich Dakujeme najuzasnejsej kameramanke za profesionalne odvedenu pracu. Nas svadobny den bol aj vdaka nej uplne dokonaly.velke vdaka, a ako hovoria babky u nas na dedine: 2 kamery v kostole sme este nemali :D silno odporucame!”
(Pred 2 rokmi)

Dobrý deň ponúkame vám aj naše služby foto, video, termín máme ešte voľný emoticon
22. apr 2013 o 21:18  •  www.svadba-ples-stuzkova.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

@babulka15 Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a Váš termín mám voľný. Mojú prácu môžete zhliadnut skrz moja svadba prípadne www stránku.
24. apr 2013 o 08:53  •  www.janicko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankadanielpajonko
D&J Pajonko Photography
Janka a Daniel Pajonko - Photography PRO

Foto a video - Okres Kežmarok
20

“✿ OZNAM ✿ Objednajte si svadobné fotenie na rok 2017 do konca tohto roka a v cene svadobného balíka dostanete rande fotenie ***ZADARMO***. Ak poznáte niekoho kto plánuje na budúci rok (2017) svadbu, tak zdieľajte a dajte mu o nás vedieť :)”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
jankadanielpajonko
D&J Pajonko Photography
Janka a Daniel Pajonko - Photography PRO

Foto a video - Okres Kežmarok
20

“✿ OZNAM ✿ Objednajte si svadobné fotenie na rok 2017 do konca tohto roka a v cene svadobného balíka dostanete rande fotenie ***ZADARMO***. Ak poznáte niekoho kto plánuje na budúci rok (2017) svadbu, tak zdieľajte a dajte mu o nás vedieť :)”
(Pred 1 týždňom)

Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, tak si popozerajte našu ponuku tu na Mojej svadbe, alebo na našej FB stránke a neváhajte nás kontaktovať emoticon
fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

47

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

47

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 9 mesiacmi)

Dobrý deň, termín 28.9.2013 mám ešte voľný. Žijem v Košiciach, ale nemám problém za Vami pricestovať do Popradu alebo okolia (pôvodom som Popradčanka emoticon Moju tvorbu môžete vidieť na mojej webstránke, kompletnú cenovú ponuku nájdete pod záložkou "SLUŽBY". Komletný svadobný balík ponúkam za 330,-eur + 48,-eur za dopravu do Popradu. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom alebo správou.
7. júl 2013 o 12:04  •  www.vlnkafoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to