Nájdem fotografa a kameramana do 400 eur?

Profilova fotka
najdem tu fotografa s kameramanom do 400 euro??? ak ano, prosim aj o kontakt a ukazky.... dakujem... :-)
Odpovedať
v pripade foto cenu nejak dohodneme ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@matuskusnir snazim sa hladat aj kameru aj foto naraz, najlepsie, aby sa poznali, aby si jeden druhemu neprekazali....mate nejakeho kameramana k dispozicii??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý večer. Nech sa páči pozrite si náš profil Foto a video od jednej firmy. Uprednostňujem osobné stretnutie prípadne tel kontakt alebo e-mail. Ukážky v prípade záujmu Vám zašleme e-mailom alebo osobne
Odpovedať
@j_ank_a moj brat potrebujem vediet miesto, a datum - aby som to vedel s braskom naplanovat a pripadne povedat, ci mame volne terminy
Odpovedať
Profilova fotka
@matuskusnir 6.7.2013 partizanske, poslete mi komplet cenovu ponuku??? mozte aj do ip, dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
350 kompletka
Odpovedať
Profilova fotka
@marcelhudecek neviem, ci je to len za foto, alebo aj kameru....hladam aj aj do 400 euro
Odpovedať
Profilova fotka
len foto, ale do 400 oboje no neviem ci v tej cene bude dostatocna uspokojujuca kvalita :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@marcelhudecek jednych som nasla... :) maju skvelu pracu, su to bratia...hladam moznosti.....a co sa tika tej kvality, ani fotograf za 1000 euro nemusi mat kvalitu....taketo reakcie pocuvam od kazdeho profesionala, ktory sa zastraja tym, ze za nizku cenu je zla kvalita...preco to vsetci tvrdite??? nie kazdy ma tak vysoke ceny, a predsa krasnu pracu? nie kazdy si chce uchmatnut s kolaca tolko co druhy... ti drahsi len musia hladat nevesty, ktore si to mozu dovolit a tych je naozaj dost...nepresviedsajte prosim nevesty, ze za malu cenu je zla kvalita....nieje to pravda... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame manzelsky par za tu cenu 400e
Odpovedať
Profilova fotka
ak chces kontakt napis do spravy :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@j_ank_a hlavne ze ste nasla :)
Odpovedať
Profilova fotka
@j_ank_a : ja som z PE a musim suhlasit s Marcelom. Ak hladas kameru a foto za jednu cenu na celu svadbu myslim ze malokto ci uz kameraman alebo fotograf pojde za 200 na celodennu fusku + este min 2 tyzdne sa hrat s fotkami v PC... Ak by si sa chcela zmestit do 400 tak mozno nejaky lacnejsi kameraman by sa ti hodil a fotografa si objednaj len na portretne fotenie...tak si aspon zabezpecis ze to bude mat aspon aku taku kvalitu...vyssia cena fotografov a kameramanov je opodstatnena... vzdy sa najde kto ti to nafoti za zlomok ceny ale rataj s tym ze kvalita bude ozaj nizsia... Kazdy kto ma kvalitne foto musel investovat kopu penazi a casu aby tie foto take boli. V kazdom pripade drzim palce aby si nasla co hladas a aby si si po svadbe nepovedala to co niektore nevesty ked videli vysledok kameramanov a fotografov za lacno...Staci si tu precitat nejake starsie vlakna kde neodporucaju toho a toho....Ja len tolko, prajem vsetko dobre do spolocneho zivota vo dvojici :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tommyfoto zas ta kvalita.... :-D pocuj, nehnevaj sa, neviem ani kolko beries za svadbu ty, ale pozerala som si tvoju stranku so svadobnymi fotkami....uprimne, neviem, ci tie foto su tvoje najlepsie, alebo este niekde schovavas ine, ale vsetky foto v kazdom jednom albume su na jedno kopyto....absolutne ziadna originalita pri foteni... vsetky pozy su rovnake, v albumoch mas len par foto, ktore sa ti zrejme zdali najlepsie, ale ziadna foto, pri ktorej by som si povedala wow, tak toto som este nevidela....mozno je to ale len moj nazor a nikto sa s nim nemusi stotoznovat... Fotograf sa moze zastrajat kvalitou len vtedy, ak na to ma.....viem, ze nazor kazdej jednej z nas je iny, a je vela takych, ktorym tvoja praca pride prijatelna, ale pokial by som aj mala tolko penazi, aby som si zaplatila kvalitneho fotografa, tak to, co mas ty v albumoch by mi asi nestacilo.... fotograf by asi mal mat na stranke vyber svojho najlepsieho, nie??? dufam, ze sa nenahnevas za moju uprimnost, ale ked uz sa do mna niekto pusti s takymto pristupom, potom nech to robi opravnene... ja sa tu nikoho nepytam na nazor kvality fotografa s kameramanom, ja tu hladam ochotnych ludi, tak si prosim vsetci odpustite poznamky o kvalite......DAKUJEM.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@j_ank_a : v pohode ja narozdiel on inych kritiku viem prijat... :) a ked uz hovoris o WOW fotkach tak dufam ze za tych 400 ze kameru a foto si to WOW povies....
Odpovedať
@j_ank_a ten kto robi WooW pracu, woow fotky, a je ziadany ti za 200 eur nebude robit :)
Odpovedať
Profilova fotka
ked uz sa teda mozem pridat, ja hladam len fotografa na svadbu (fotenie pred svadbou, obrad, hostina) svadba bude v trenčianskych tepliciach v septembri...najde sa tu niekto taky?
Odpovedať
Profilova fotka
@barborkabarborka by si sa cudovala.....kazdy fotograf aj kameraman ma cenu podla toho, kolko si chce uliat do vrecka, vies....to je vsetci pisu bludy o kvalite je na uvazeni toho, kto tomu chce verit...
Odpovedať
@j_ank_a .. ked fotograf investuje povedzme 15 000 eur do techniky, tak vypocitaj ze kolko rokov musi robit aby sa mu to aspon vratilo :) a nie este zit z toho :) ale kazdy nech si vybere fotografa podla moznosti.. nikoho tu nenutia na nic :)
Odpovedať
@j_ank_a ked nevidis rozdiel mezdi ROFOM napriklad a nejakym zaciatocnikom , tak neni o com debatovat...
Odpovedať
Profilova fotka
@j_ank_a janka a mozem len tka zo zvedavosti vediet kolko mas ine vydaje? napriklad taky DJ alebo hudba :-)
Odpovedať
ahoj, skus rm-video, teraz maju aj zlavu za foto a video. Vyborna spolupraca a super cena. Su aj tu na MS, keby chces nieco blizsie, napis ip.
Odpovedať
Profilova fotka
ja si dovolim len maly priklad....povedzme ze fotograf je ziadany a ma obsadenu kazdu jednu sobotu v roku a foti za 200e a robi to na zivnost...takze: rok ma 12 mesiacov po cca 4 soboty to je 48 sobot...ak fotograf foti po 200e tak za rok zarobi 9600e...ked si to vydelis 12 mesiacmi ma 800e v hrubom...cize musi z toho zaplatit odvody,poistne a vsetky podobne veci spojene s fotenim a dajme tomu ze si chce kupit nejake profi sklo ktoreho cena je skoro vzdy nad 1000e...z toho musi este zit a obcas zivit aj svoju rodinu...nuz divim sa profikom s wow fotkami co robia zadarmo...
Odpovedať
Profilova fotka
najlepsie je ked povie dievca za hudbu alebo DJ som dala 500 eur sak ved dobre ked 10 hodin prace DJ jej za to stoji klobuk dole ale taky fotograf ci kameraman odmaka tych hodin asi 3x tolko urcite :) tak na tom treba usetrit aby si o 10 rokov spominala aku peknu pesnicku ti hral Dj pri fotkach WOW za 200
Odpovedať
Profilova fotka
@marcelhudecek ziva kapela 400, popripade dj zadarmo, este niesme rozhodnuty, ci investujeme do kapely, ked mame dj zadarmo....nezabudnite poznamenat, ze ziadny dj vam zadarmo nespravi zabavu, dost ma tym pobavite... :-D ... sala 100 euro, vyzdoba zadarmo, svadobne auto zadarmo, oznamka platim len tlac a papier, navrh mam zadarmo....jedina velka polozka bude jedlo....nas rozpocet naozaj nieje velky, ale ked sa chce, vsetko sa zvladne, aj bez reci ,,mudrich,, ludi o kvalite...... este nieco by vas zaujimalo???
Odpovedať
Profilova fotka
@tommyfoto prosim, uz sem nepiste, na taketo veci vazne niesom zvedava....zalozte si skupinu ,, chudobny fotograf,, alebo ,,moja praca je naozaj ohodnotena tak, ako ma,, :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marcelhudecek aj na vas sa obraciam s prozbou nereagovat do tohto fora, dakujem...
Odpovedať
Profilova fotka
@evinqa22 I ked na zapad fotit nechodim z dovodu, ze som svadobny fotograf z Kosic tak Trencianske Teplice su mojou srdcovkou a velmi rad nevestam, ktore hladaju svadobneho fotografa ponukam svoje sluzby. Do Teplic chodim kazdy rok a mam tam i vyborne kontakty pre fotenie v interieri ale i v exterieri. Pre ukazku Vam zasielam link na portretne fotografovanie jedneho paru, ktory som fotil priamo v Tepliciach: www.mojasvadba.sk/katalog/firma/marek... Pokial sa Vam bude moja praca pacit, tak sa mozeme i osobne stretnut v maji.
Odpovedať
Profilova fotka
@j_ank_a drzim palce a verim ze sa rada podelite o pekne fotky. prijemnu zabavu prajem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?