Nájdem fotografa a kameramana do 400 eur?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdem tu fotografa s kameramanom do 400 euro??? ak ano, prosim aj o kontakt a ukazky.... dakujem... :-)
Odpovedať
@golianka preboha, co tu ty riesis mojho zamestnavatela????? odkaz pre teba to nebol, tak prosim neries taketo veci. Neviem ci nerozumies srande a podpychovaniu ked takto reagujes.
Odpovedať
Profilova fotka
@drobcek0909 hovori sa tomu nazorny priklad. a reagujem preto, lebo nechapem, ze ludia nechcu podporit sluzbu(podnikatela) s ktorou su spokojni. Ved ked som s niekym spokojna, chcem ho podporit, aby neskrachoval, aby mohol sluzbu poskytovat dalej, aby sa mohol zlepsovat, aby boli sluzby kvalitne. (ved ten co tu sluzbu vykonava s tym ma spojene naklady). potom sa teda necudjme, ze existuju zamestnania, ktore nie su ohodnotene. ved kazdy nech pracuje z lasky a pre radost
Odpovedať
@golianka :-D ok
Odpovedať
Profilova fotka
@drobcek0909 :-D pocuj, ked uz si zrusila svadbu, nedas aj vypoved v praci??? pretoze po tejto konverzacii ti pravdepodobne znizia plat.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@golianka ale ked podporim vsetkych, tak ako by chceli, tak skrachujem ja...... :-D
Odpovedať
@j_ank_a asi mas pravdu , lebo ked nedam vypoved, tak znicim nejakeho podnikatela
Odpovedať
Profilova fotka
@drobcek0909 :-D tato tema stratila tusim svoj vyznam.... uz tu asi nenajdem co hladam... :-D ludia sa tu len hadaju a kazia mi naladu.... asi zalozim taku istu temu.... ale dam ze hladam foto+kamera minimalne za 1000 euro.... :-D
Odpovedať
aspon sme pokecali :-D a ja som si nasla nove kamosky, co mi praju same dobre veci :-D , ale ked chces, dohodim ti svojho kameramana aj s fotografom, len od neho prosim neziadaj zlavu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@drobcek0909 prepac ale este zareagujem...tiez som nechcel nikomu zle poradit...vzdy len hovorim ze nie vzdy clovek moze ocakavat za malu sumu oboje aj kameru aj foto v spickovej kvalite...Mna caka moja svadba buduci rok a ako chodim po svadbach, rozpravam sa s ludmi som ppovedal kameramana neriesime...Nechcem teraz nejak degradovat kameramanov je to len moj nazor. Bol som na svadbach kde boli kameramani fest dobri...no ja som fotograf a pre mna ma fotografia vacsiu cenu...preto som si objednal fotografa za ktoreho poznam a cenovo to tiez nieje lacne...cele toto diskutovanie nieje o tom aby sa vam nevestam nejaky profik napchal na svadbu a zhrabol od vas peniaze, ide o to vam len poradit kedze vy sa v tejto sfere nepohybujete. Napr teraz v january som bol fotit svadbu kde tiez nemali kameramana,DJ bol z rodiny a hral zadarmo, vyzdoba bola pekna ale nie honosna atd...Kazdy si objedna to na co ma a v konecnom dosledku je dolezite ze su tam ludia ktorych mate radi...no je rozdiel ak sa pozerate na foto alebo video robene nekvalitne a kvalitne.Technika urobi vela...pokial viem profi kamera stoji cca tolko co nove auto nizsej triedy a s fotakom to je velice podobne...preto su ceny ake su. Ja som tu novy a nemam zaujem sa tu niekomu pchat do zadku aby si ma objednal...ludia ma kontaktuju sami a nie z tohoto portalu. Registroval som sa sem preto aby som trosku rozsiril posobnost na nete a hlavne preto aby som poradil a pripadne ponukol nevestam svoje sluzby v pripade ak by hladali fotografa na svoj termin....dufam ze kazdy kto tu nieco hlada najde a bude spoojny...Ja sa drzim mojho hesla najlepsia reklama je spokojny zakaznik...Prajem teda kazdej neveste nech si najde toho svojho profika a aby s nim bola spokojna...
Odpovedať
Profilova fotka
@tommyfoto toto je rec profika.... :-D vsetko odpustene...niektore sme proste alergicke na to, ked tu niekto mudruje, vobec to v nasich ociach nevizera ako rada, ale ako vtieranie a nepravom odsudzovanie lacnejsich fotografov a kameramanov... inak, jednemu kamaratovi si robil foto, tak sa idem s nim spojit, ze ako sa mu fotilo...mozno, keby mas cenu nasmu rozpoctu pribliznu, este si ta objedname nakonec...... :-D (ale len mozno :-p )
Odpovedať
@tommyfoto tym padom si rozumieme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@drobcek0909 no ake je to jednoduche.... tokro kriku pre nic, ani nemuselo byt.. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ozvala si sa tym mojim co som ti dala kontakt?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@monulka1982 ahoj, mozes mi prosim napisat meno toho manzelskeho paru. vopred dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@j_ank_a Ja by som do toho išla..nafotím celú svadbu za cenu 250 € iba foto! Ak by si mala záujem pošlem link na stránku, v cene ponúkam aj vytvorenie web prezentácie na dobu neurčitú so všetkými upravenými fotografiami.
Odpovedať
Profilova fotka
@hoplazlava no, ja som mala skor na mysli 200 foto, 200 video...ale dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@j_ank_ fotenie je možné aj vyhrať..info v profile
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?