Menu Forum

Nájdem fotografa a kameramana do 400 eur?

6. mar 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
drobcek0909
20
Registrovala sa 2. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 144 príspevkov a 1 album. Má 12 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
drobcek0909
20
Registrovala sa 2. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 144 príspevkov a 1 album. Má 12 priateľov.
 @golianka preboha, co tu ty riesis mojho zamestnavatela????? odkaz pre teba to nebol, tak prosim neries taketo veci. Neviem ci nerozumies srande a podpychovaniu ked takto reagujes.
30. jan 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
golianka
1
Registrovala sa 7. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov.
  • Svadba bola 13. augusta 2016
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
golianka
1
Registrovala sa 7. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov.
  • Svadba bola 13. augusta 2016
    okres Nitra
 @drobcek0909 hovori sa tomu nazorny priklad. a reagujem preto, lebo nechapem, ze ludia nechcu podporit sluzbu(podnikatela) s ktorou su spokojni. Ved ked som s niekym spokojna, chcem ho podporit, aby neskrachoval, aby mohol sluzbu poskytovat dalej, aby sa mohol zlepsovat, aby boli sluzby kvalitne. (ved ten co tu sluzbu vykonava s tym ma spojene naklady). potom sa teda necudjme, ze existuju zamestnania, ktore nie su ohodnotene. ved kazdy nech pracuje z lasky a pre radost
30. jan 2013 o 11:57  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
drobcek0909
20
fotoportrét
fotoportrét
drobcek0909
20
 @golianka emoticon ok
30. jan 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
j_ank_a
41
Registrovala sa 19. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 556 príspevkov a 2 albumy. Má 63 priateľov. Partizanske, okres Partizánske.
fotoportrét
fotoportrét
j_ank_a
41
Registrovala sa 19. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 556 príspevkov a 2 albumy. Má 63 priateľov. Partizanske, okres Partizánske.
 @drobcek0909 emoticon pocuj, ked uz si zrusila svadbu, nedas aj vypoved v praci??? pretoze po tejto konverzacii ti pravdepodobne znizia plat.... emoticon
30. jan 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
j_ank_a
41
fotoportrét
fotoportrét
j_ank_a
41
 @golianka ale ked podporim vsetkych, tak ako by chceli, tak skrachujem ja...... emoticon
30. jan 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
drobcek0909
20
fotoportrét
fotoportrét
drobcek0909
20
 @j_ank_a asi mas pravdu , lebo ked nedam vypoved, tak znicim nejakeho podnikatela
30. jan 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
j_ank_a
41
fotoportrét
fotoportrét
j_ank_a
41
 @drobcek0909 emoticon tato tema stratila tusim svoj vyznam.... uz tu asi nenajdem co hladam... emoticon ludia sa tu len hadaju a kazia mi naladu.... asi zalozim taku istu temu.... ale dam ze hladam foto+kamera minimalne za 1000 euro.... emoticon
30. jan 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
drobcek0909
20
fotoportrét
fotoportrét
drobcek0909
20
 aspon sme pokecali emoticon a ja som si nasla nove kamosky, co mi praju same dobre veci emoticon , ale ked chces, dohodim ti svojho kameramana aj s fotografom, len od neho prosim neziadaj zlavu emoticon
30. jan 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (31 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (31 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 2 týždnami)

@drobcek0909 prepac ale este zareagujem...tiez som nechcel nikomu zle poradit...vzdy len hovorim ze nie vzdy clovek moze ocakavat za malu sumu oboje aj kameru aj foto v spickovej kvalite...Mna caka moja svadba buduci rok a ako chodim po svadbach, rozpravam sa s ludmi som ppovedal kameramana neriesime...Nechcem teraz nejak degradovat kameramanov je to len moj nazor. Bol som na svadbach kde boli kameramani fest dobri...no ja som fotograf a pre mna ma fotografia vacsiu cenu...preto som si objednal fotografa za ktoreho poznam a cenovo to tiez nieje lacne...cele toto diskutovanie nieje o tom aby sa vam nevestam nejaky profik napchal na svadbu a zhrabol od vas peniaze, ide o to vam len poradit kedze vy sa v tejto sfere nepohybujete. Napr teraz v january som bol fotit svadbu kde tiez nemali kameramana,DJ bol z rodiny a hral zadarmo, vyzdoba bola pekna ale nie honosna atd...Kazdy si objedna to na co ma a v konecnom dosledku je dolezite ze su tam ludia ktorych mate radi...no je rozdiel ak sa pozerate na foto alebo video robene nekvalitne a kvalitne.Technika urobi vela...pokial viem profi kamera stoji cca tolko co nove auto nizsej triedy a s fotakom to je velice podobne...preto su ceny ake su. Ja som tu novy a nemam zaujem sa tu niekomu pchat do zadku aby si ma objednal...ludia ma kontaktuju sami a nie z tohoto portalu. Registroval som sa sem preto aby som trosku rozsiril posobnost na nete a hlavne preto aby som poradil a pripadne ponukol nevestam svoje sluzby v pripade ak by hladali fotografa na svoj termin....dufam ze kazdy kto tu nieco hlada najde a bude spoojny...Ja sa drzim mojho hesla najlepsia reklama je spokojny zakaznik...Prajem teda kazdej neveste nech si najde toho svojho profika a aby s nim bola spokojna...
30. jan 2013 o 20:21  •  www.tomaspaule.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
j_ank_a
41
fotoportrét
fotoportrét
j_ank_a
41
 @tommyfoto toto je rec profika.... emoticon vsetko odpustene...niektore sme proste alergicke na to, ked tu niekto mudruje, vobec to v nasich ociach nevizera ako rada, ale ako vtieranie a nepravom odsudzovanie lacnejsich fotografov a kameramanov...
inak, jednemu kamaratovi si robil foto, tak sa idem s nim spojit, ze ako sa mu fotilo...mozno, keby mas cenu nasmu rozpoctu pribliznu, este si ta objedname nakonec...... emoticon (ale len mozno emoticon )
30. jan 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
drobcek0909
20
fotoportrét
fotoportrét
drobcek0909
20
 @tommyfoto tym padom si rozumieme emoticon
31. jan 2013 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
j_ank_a
41
fotoportrét
fotoportrét
j_ank_a
41
 @drobcek0909 no ake je to jednoduche.... tokro kriku pre nic, ani nemuselo byt.. emoticon
31. jan 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monulka1982
11
Registrovala sa 16. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 127 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Levice.
fotoportrét
fotoportrét
monulka1982
11
Registrovala sa 16. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 127 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Levice.
 ozvala si sa tym mojim co som ti dala kontakt?
31. jan 2013 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
31. jan 2013 o 19:59 • drobcek0909
fotoportrét
fotoportrét
gabi24
2
Registrovala sa 4. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov. Má 6 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
gabi24
2
Registrovala sa 4. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov. Má 6 priateľov.
 @monulka1982 ahoj, mozes mi prosim napisat meno toho manzelskeho paru. vopred dakujem
5. mar 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hoplazlava (33 r.)
Hoplazlava.sk/Súťaže a zľavy aj pre nevesty
Ponanta PRO

Ostatné - Okres Bratislava

“Máte už zajednaného fotografa??? Nie? U nás môžete celodenné fotenie svadby vyhrať:) Viac info v profile, alebo ma kontaktujte v správe :)”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
hoplazlava (33 r.)
Ponanta PRO

“Máte už zajednaného fotografa??? Nie? U nás môžete celodenné fotenie svadby vyhrať:) Viac info v profile, alebo ma kontaktujte v správe :)”
(Pred 3 rokmi)

@j_ank_a Ja by som do toho išla..nafotím celú svadbu za cenu 250 € iba foto! Ak by si mala záujem pošlem link na stránku, v cene ponúkam aj vytvorenie web prezentácie na dobu neurčitú so všetkými upravenými fotografiami.
fotoportrét
fotoportrét
j_ank_a
41
fotoportrét
fotoportrét
j_ank_a
41
 @hoplazlava no, ja som mala skor na mysli 200 foto, 200 video...ale dakujem
6. mar 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hoplazlava (33 r.)
Ponanta PRO

(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
hoplazlava (33 r.)
Ponanta PRO

(Pred 3 rokmi)

@j_ank_ fotenie je možné aj vyhrať..info v profile