Nájdem fotografa a kameramana do 400 eur?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdem tu fotografa s kameramanom do 400 euro??? ak ano, prosim aj o kontakt a ukazky.... dakujem... :-)
Odpovedať
My sme zacali fotografa a kameramana vyberat iba teraz, ale na tomto setrit nechcem. Len sa musim zorientovat v ponukach.
Odpovedať
Profilova fotka
@majkaa30 ponuky su rozne, len si davaj pozor na ,,profesionalov,, ktory pytaju vela prachov za nic...treba si poriadne poprezerat ich pracu, stretnut sa s nimi a porozpravat o predstavach....vela stastia, a ponahlaj sa, uz ich moc na vyber nebude...skor taky, ktory sa ti budu doslova vtierat do priazne a z ceny 750 smahnutim ruky vykuzlia aj 300 len aby si si ich objednala... :-D vela stastia...
Odpovedať
profikam . sk tam by ti to do 400 vyslo.. a ano da sa najst lacne fotenie a prtom velmi pekne...urobia ti ho ludia ktori sa tym nezyvia..mozes oslovit studentov fotografie, ci hobby ftografov na strankach foto. castokrat su take foto ovela originalnejsie a prirodzenejsie
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@mahalo dakujem, urcite pozriem.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tommyfoto uz som o tebe pocula, ze sa tu vtieras do kazdej konverzacie a si priliz mudry, preto ta znova prosim, uz sem nepis.....dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@tommyfoto neziadala som ta o nejake vylevy o kvalite fotografie a podobne keci....ked chces pisat do fora, pis k veci a odpovedaj len na otazky, ktore sa ludia pytaju...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja hovorim za seba, ale foto a video z fora by som asi nechcela a ani mat nebudem.... dam na vlastny usudok... je vela dobrych fotografov, ktori su profesionaly, robia za rozumne ceny a nepotrebuju si robit reklamu na fore... lebo maju dost dobre meno aj bez toho, aby sa museli predbiehat pred nevestami, kto ma lepsie foto a lepsie ceny... aj tak si myslim, ze vsetci tu fotia tie iste opakujuce sa pozy.. pouzivaju rovnake rekvizity...bez akehokolvek napadu a vtipu... cest vynimkam, ktorych je tu velmi malo ...
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynka moja rec.....vdaka za zverejnenie takehoto nazoru.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...uz sa prosim nehadajte :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jozefgriger dakujem velmi pekne, pozriem si.... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@j_ank_a nerieš, ja som tu dala otázku, či sa náhodou nenájde niekto, kto točí a fotí zároveň (jedna osoba, nie jedna firma, cena ľubovoľná). no mala by si vidieť tie IP o tom, ako budem nešťastná, budem mať zlú spomienku, celá svadba vyjde navnivoč, ale veď oni mi ju vlastne pokaziť nechceli, iba mi dobre radia a podobné kecy ]-( :-D 8-) musela som síce dooosť googliť, ale našla som kvalitné a ešte keď mi poslal kalkuláciu, tak som sadla na zadok ;-) len to nie je do tých 400 ako píšeš ty... držím palce a nedaj sa znechutiť :-) väčšina tu prítomných má voľný termín hocikedy, páni profesionálni kameramani a fotografi s plným diárom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka.zuzu no hej, asi sa tu neoplati vazne nic riesit a hladat pomoc......clovek ked chce nieco normalne, aby si to radsej nasiel niekde inde....odteraz sa asi zameriam na MS len na inpiracie a vyzdobu.... :-D ale radsej tu nebudem pisat, ze hladam niekoho, kto mi vyzdobi salu, pretoze sa to zase zvrhne na nieco ine, ako bolo povodne v otazke... :-D
Odpovedať
@j_ank_a sa ani neoplati rozculovat. Si kazda zoberieme uver na svadbu, aby sme mohli mat profesionalov. Lebo sak o tom je svadba, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@drobcek0909 no, len koli tomu si vezmeme uver, aby sme si mohli dovolit kvalitu za uzasnu cenu....:D a to si vravia, ze aku maju nizku tu cenu, za taku bomba kvalitu, co ponukaju... :-D urcite svoju pracu robia z radostou....kazdy sa len vyhovara, kolko prace je s tym...a sak ked ma to bavi, tak co riesim.... :-D
Odpovedať
@j_ank_a ty tomu ale nerozumies :-D sa nechaj poucit. Dufam, ze aj saty mas aspon za 1000 eur, sak ide o kvalitu.
Odpovedať
Profilova fotka
@drobcek0909 moje saty??? tak tie sa myslim rozpadnu pri ceste pred oltar, podla ich slov, ze kvalita je draha....:D asi by som si mala dat aspon nejake pekne spodne pradlo, aby som si neurobila hanbu... :-D
Odpovedať
@j_ank_a no mala by si veru, ja cely den rozmyslam, nad tym nasim kameramanom, za tych jeho 220 eur to bude vykon onicom a svadba znicena
Odpovedať
jasne,ze hej,poslem ti ak chces,su dobri,kameraman ,390 a hudba 250
Odpovedať
Profilova fotka
@katuska1144 poslala som ip....dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@drobcek0909 coooozeeeee????? 220??? chod sa hanbit :-D vies co to bude za kvalita??? byt tebou zrusim radsej celu svadbu... :-D alebo vies co? ja ti to pridem nakamerovat za 300 nech nezerem, ze si to ty.... :-D
Odpovedať
@j_ank_a uz som ju zrusila, bez kvalitneho profesionala by to nemalo zmysel. Si zober, ze si pozries to nekvalitne dvd a mozes sa dat hned rozviest. Nema to zmysel. A inak dakujem za ponuku, ale myslim, ze za tie peniaze by to tiez nebolo ono. Keby si zvysila cenu na 500, to uz by som uvazovala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Prepacte, ze vam skacem do debaty. Postup je vsak velmi jednoduchy. - Pozriem si fotky ci video. - Nepaci sa mi - hladam dalej. - Paci sa mi - zistim si cenu. - Cena mi vyhovuje - objednam (ak je volny termin). - Cena mi nevyhovuje - hladam dalej. Jednoduche, nie? :-) Povacsinou sice plati, ze vyssia cena znamena aj vyssiu kvalitu. Nielen technicku, ale aj fotograf ci kameraman sa s tym viac pohraju, maju viac skusenosti, neodovzdaju nekvalitnu pracu - a preto si aj pytaju viac penazi. Lebo si svoju pracu a nemale peniaze vrazene do techniky cenia. To vsak ale neznamena, ze profesional, ktory v porovnani s nejakym hobistom (od slova hobby :-)) odovzda kvalitnu pracu, oslovi kazdu nevestu. Kazdy z nas ma ine priority. Niekto si potrpi na technicky, kompozicne, obsahovo... dobre natocenu ci nafotenu svadbu, iny uprednostnuje napriklad 4-hodinove video z ruky a vobec neriesi, ci su zabery neostre, roztrasene, ci su biele saty na videu modre a podobne. Neodsudzujme nikoho - ani dodavatelov ani zakaznikov. Kazdy zakaznik si totiz svojho dodavatela najde - podla svojich priorit a moznosti. Tomas, AT studio
Odpovedať
Profilova fotka
Jasnacka, ja som platila 260 eur a som velmi spokojna s fotografom.... Nema vsak dokoncenu stranku este, ale tu su na neho kontakty: Photoatelier - foto posle, ako robi :-)
Odpovedať
@atstudio plne suhlasim a nikto tu nikoho neodcudzuje. Len ti profesionali, ktori sa nam tu snazia nahovorit, ze robime chybu ked pozerame len na cenu, by mali pochopit, ze pre niektore, je uz aj tych 220 alebo kolko eur dost za kameramana. Neviem, mozno to bude len u mna, ale ok, po svadbe si to video pozriem asi kazdy den, s rodinou a priatelmi, ale neskor? Vytiahnem ho raz za rok? postupne asi ani to nie. U mna svadba neznamena luxusne saty, luxusne auto a vyzdobu. Ide tam o nieco ine. Ved moji rosicia nemaju zo svadby ziadne video a nerobi im to problem. je to den, na ktory nikdy nezabudnu, ci sa budu kazdy den pozerat na video alebo nie. Preto sa niektore priklonime k lacnejsim kameramanom, ktori podla mna vedia odviest dobru pracu, sama mam takeho :-D (dufam, ze si to precita a da este zlavu :-D)
Odpovedať
@drobcek0909 ja vam prajem aby vam raz vas zamestnavatel raz oznamil ze bud budete suhlasit si znizenim platu o 200 eur, alebo vas vyhodi, lebo ma za vas lacnejsiu nahradu. Ved su aj sikovni ludia, ktori budu robit aj za 200-300 eur.
Odpovedať
@hoopleska dakujem za vase prianie
Odpovedať
Profilova fotka
@hoopleska to ti zamestnávateľ povedať nemôže. Vyhodiť ťa môže len ak závažne porušíš nejaké pravidlá (spreneveríš, ukradneš, piješ, absentuješ ) alebo sa pracovné miesto definitívne ruší. Viem že je to v malých firmách ťažko ale nedajme sa nie sme otroci.
Odpovedať
Profilova fotka
@drobcek0909 tak mas svojho kameramana, s ktorym si spokojna a robi to lacnejsie ako jeho konkurencia a este by si chcela, aby ti dal zlavu. Nechapem to...predstav si, ze by ti tvoj zamestnavatel povedal, ze je s tvojim vykonom velmi spokojny a ze je vidiet, ze ta praca bavi a ze teda ti urcite nebude vadit, ked ti znizi plat. Wtf?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?