Menu Forum

Nájdem forografa na 14.9.2013?

9. sep 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
ofelia1504
103
Registrovala sa 19. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 55 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
ofelia1504
103
Registrovala sa 19. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 55 priateľov. Okres Bratislava.
 Ja len hádžem to éteru, či sa tu nájde ešte nejaký voľný fotograf/ka (pokojne aj kameraman) na termín 14.09. 2013

Keďže som ja nenašla jeho/ju...tak si možno on/ona nájde mňa emoticon (pevne v to verím)

Ďakujem emoticon
21. máj 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
42
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
42
 ak by bol zaciatok fotenia na nejaku neskorsiu hodinu (9:30-10:00), tak uplne v pohode, kedze 13.9. fotim v okoli MI
pozrite si moju stranku, pripadne profil na tejto stranke emoticon
pekny den
21. máj 2013 o 20:03  •  matusmirka.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Šetri s fotografiami vo fóre, diskusia je potom neprehľadná. Na portfólio slúži vlastný profil. Ďakujeme.”
4. jún 2013 o 20:41 • showcheeks
fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

Foto a video - Okres Košice
47

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

Foto a video - Okres Košice
47

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 9 mesiacmi)

Dobrý deň, termín 14.9.2013 mám ešte voľný. Žijem v Košiciach, ale nemám problém za Vami pricestovať, pričom ale treba počítať s príplatkom za dopravu. Moju tvorbu môžete vidieť na mojej webstránke, kompletnú cenovú ponuku nájdete pod záložkou "SLUŽBY". V prípade záujmu ma kontaktujte mailom alebo správou.
7. júl 2013 o 12:22  •  www.vlnkafoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
damdamin
Exkluzívne svadobné filmy a profi fotografie.
Michal Hubus PRO

Foto a video - Okres Trnava
3
fotoportrét
fotoportrét
damdamin
Exkluzívne svadobné filmy a profi fotografie.
Michal Hubus PRO

3
 Zdravím Vás emoticon

termín máme voľný, tak budem rád, ak sa mi ozvete pre bližšie info, kde by sme mohli popísať o možnostiach spolupráce.

S pozdravom Michal
8. júl 2013 o 16:59  •  www.damdamin.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ofelia1504
103
fotoportrét
fotoportrét
ofelia1504
103
 @matuskusnir
@vlnkafoto
@damdamin
@julinka258 ďakujem krásne za vaše ponuky a tipy, ale fotografa už mám a neviem ako sa maže z fóra príspevok..takže sa ospravedlňujem, lebo až teraz som si všimla vaše komentáre...nechodili mi ani upozornenia :-/
23. júl 2013 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 5 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 5 dňami)

Dobrý deň,
ponúkam Vám naše služby emoticon
S pozdravom
9. sep 2013 o 16:03  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to