Nájdem forografa na 14.9.2013?

Profilova fotka
Ja len hádžem to éteru, či sa tu nájde ešte nejaký voľný fotograf/ka (pokojne aj kameraman) na termín 14.09. 2013 Keďže som ja nenašla jeho/ju...tak si možno on/ona nájde mňa :) (pevne v to verím) Ďakujem :-)
Odpovedať
ak by bol zaciatok fotenia na nejaku neskorsiu hodinu (9:30-10:00), tak uplne v pohode, kedze 13.9. fotim v okoli MI pozrite si moju stranku, pripadne profil na tejto stranke :) pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, termín 14.9.2013 mám ešte voľný. Žijem v Košiciach, ale nemám problém za Vami pricestovať, pričom ale treba počítať s príplatkom za dopravu. Moju tvorbu môžete vidieť na mojej webstránke, kompletnú cenovú ponuku nájdete pod záložkou "SLUŽBY". V prípade záujmu ma kontaktujte mailom alebo správou.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás :) termín máme voľný, tak budem rád, ak sa mi ozvete pre bližšie info, kde by sme mohli popísať o možnostiach spolupráce. S pozdravom Michal
Odpovedať
Profilova fotka
@matuskusnir @vlnkafoto @damdamin @julinka258 ďakujem krásne za vaše ponuky a tipy, ale fotografa už mám a neviem ako sa maže z fóra príspevok..takže sa ospravedlňujem, lebo až teraz som si všimla vaše komentáre...nechodili mi ani upozornenia :-/
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby :) S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?